Chaos Terminator Lord

Locked
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Chaos Terminator Lord

Post by vamsi »

Commission.
Colorna shema kao i (ne)intenzitet higlighta je onako kako je klijent zahtevao.
Stenu sam hteo da uradim malo ilustratorski (profesionalna deformacija :) ), a opet da bude
dominantna zuta kako je trazeno.
Hvala svima koji su zeleli da pogledaju.
Critics and comments are welcome.

Image
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Chaos Terminator Lord

Post by PeraNekron »

Simpatican je skroz. Ali ne mogu a da ne pomislim da si ga malo....zbrzio? :-k Mozda je do fotografije, nisam siguran. Svidja mi se green goo. :)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Chaos Terminator Lord

Post by vamsi »

Hvala ti na komentaru :)
Voleo bih samo da mi kazes zbog cega si stekao utisak da sam ga zbrzao?
Cak ni drybrush nije nijednom koriscen. Skoro sve je radjeno layeringom.
Jedino sto je radjeno "brze" su ogrebotine na samom oklopu.
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Chaos Terminator Lord

Post by PeraNekron »

Mozda mi se ona zelena na oklopu ucinila malo musavom. Ali opet, mozda sam to samo ja, koji to tako vidi.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Chaos Terminator Lord

Post by vamsi »

Ako je nekad vidis uzivo kod Ridjeg, ti je pogledaj izbliza :)
Mozda fotka zaista toliko vara.
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Fenjer-paša
Posts: 233
Joined: Sat Jan 17, 2009 11:57 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Fenjer-paša »

Stena je zakon!
Kao i ostatak lorda... :D
I wear my Grudge like a crown of negativity... desperate to control all and everything... unable to forgive...
Olsianon
Posts: 1467
Joined: Tue Nov 04, 2008 8:17 am
Location: Lazarevac
Contact:

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Olsianon »

Odlican rad :applause: !
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Dzon Vejn »

Od onoga sto mi se bas ne svidja, ne svidja: meni se jedino ne svidjaju metalni delovi na sekiri i na vrhu boltera (na "nozu") - sam bolter je u redu, samo taj vrh. Tu je moglo nesto... nekako... drugacije.

U domenu "o ukusima se ne treba raspravljati": I malo su mi preterano prljavi oni lanci medju nogama (ne u smislu da je lose uradjeno, nego se meni licno ne svidja tako, sto je moj licni problem, jelte ;) ). I ja nikada ne bih stavio na mog haos lorda da nosi nekog zutog ubivenog :D marinca - marinci su dovoljno gej i bez zute boje... kacenje tih gej elemenata bi bilo previse za jednog (mog) haotika :P :D.

A tyranid, zeleni goo i rogovi haotika mi se najvise svidjaju. I zuto postolje je tehnicki mnogo lepo uradjeno... ali je nekako.... zuto ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Chaos Terminator Lord

Post by sto mu gromova »

previshe je sharen za moj ukus. to mi je jedina zamerka.
kamen na postolju je perfektan. kakav frihend...
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Chaos Terminator Lord

Post by vamsi »

To sto je saren zamerite naruciocu :p
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Ridji »

Oklop je uradjen fenomenalno. Nigde nema umackanih delova. Mozda se malo zbog fotografije cini umackanim,ali je lepsi uzivo.
Zuti marinac...pao mi je napamet jer se lepo uklapa u ovu semu,i zato sto su zuti marinci toliko retki,da kad ih covek vidi pomisli-' jebote zar postoje i ovakvi ' . Pa velim,nek ima haos lord jedan takav redak primerak :D
Sto se sarenosti tice...nije on bas toliko saren. Boje su uradjene u zagasitom stilu,tako da se savrseno uklapaju jedna sa drugom,i gubi se taj osecaj sarenila. Drugo-zeleni oklop i zardjali metalni armour trim jako dominiraju na figuri,tako da kao jedini drugaciji detalji ostaju puska,ogrtac i dve trofejne lobanje,sto i ne upada u oci preterano.
Kamen na postolju-umetnicko savrsenstvo :D
Svaka cast Vamsi,super odradjen posao...
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Shunka »

Sjajan je!
Jedino sto bih ja jos necime ukrasio plast... Neki freehand ili da se preliva iz boje u boju... Ili da bude prasnjav pri dnu.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Pendargon »

Slazem se sa Shunkom. Plast mi je nekako "ravan" i jednostavan. Neki preliv od vrha ka dnu bi mozda dobro dosao, ili statijaznam.
Sem toga, jako mi se dopada!
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Kirgan »

Sve mi je extra sem ogrtaca koji mi deluje nedovrseno :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Vamsi super si ga uradio!
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Chaos Terminator Lord

Post by vamsi »

Hvala vam drustvo na komentarima i konstruktivnim kritikama.
Naravno da bi svako mogao imati po neku recenicu koja pocinje sa "ja bih to ovako ili onako"
cak sam i ja imao takve recenice tokom dogovaranja oko posla, ali jednostavno - kako je
trazeno, tako je uradjeno. Bar sam se trudio da ispunim zahteve (kojih je bilo u do najsitniji detalj, sto mi nije ostavilo prostora da spekuliram i da se igram). Da je trazio prljav ogrtac, ja bih ga isprljao :)
Ono sto mi je najbitnije je da je "klijent" jako zadovoljan, i tad sam i ja zadovoljan

E da, i hvala ti Ridji sto si rekao koju rec :)

E da 2, ogrtac ne izgleda nedovrseno, samo nije onakav kako bi ste ga vi uradili :)

E da 3, jos jednom vam hvala sto ste uopste pogledali moj rad :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Chaos Terminator Lord

Post by opsidiannight »

Mušterija je uvek u pravu, čak i kad nije.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Gats
Posts: 39
Joined: Sat Feb 25, 2006 5:32 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Gats »

Tehnichki izvedeno maximalno detaljno(stena je prokleo sjajna).Predpostavljam da se hteo lord sa nurglovim markom a sto se izbora boja tice musteriju treba odvesti iza shupe i streljati,il bar sledeci put spreciti da trazi papagajske seme :!:
U poredjenju sa Bloodleterima i Bloodthirsteru-nije im ni do kolena po izgledu (sem stene koja opet moram reci sjajno izgleda) al avaj okrivicemo Ridjeg zbog izbora boja :-({|=
Man takes up the sword to protect the small injuries that burdened his heart, on a distant day beyond his memories man wields the sword to die with a smile on his face, on a distant day beyond his dreams.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Chaos Terminator Lord

Post by vamsi »

Pa hvala Dule, al nemojmo ici do takvih extrema, tipa streljanja, dovoljne su i batine iza shupe :D :D
Salim se naravno! Sto je najgore. ni meni ne izgleda toliko lose. Na kraju krajeva, i taj sarenis je uklopljen da ne strci mnogo. Moglo je biti i gore, kao na mom Wulfriku :D
http://forum.klubzmaj.org/viewtopic.php?f=11&t=8596

Note: Pogledati nize, bolje su fotke.
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Ridji »

Dule sta se mesas,leba ti?
Ima razloga sto model treba da izgleda stripski. Sem toga uopste nije ni blizu papagaja,ili zvezde sa grand estrade. To na slici ne mozes da vidis...
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Chaos Terminator Lord

Post by bojan »

Ridji wrote:Dule sta se mesas,leba ti?...
Forum.
Razmena misljenja.
Kome se ne svidja neka ne cita.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Ridji »

To nije razmena misljenja. To je direktno napadanje tudjih ukusa,a o ukusima se ne raspravlja.
Razmena misljenja bi bila-"previse boja na lordu po meni"
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Pendargon »

Pa i to je njegovo misljenje o tvom ukusu :-D
A o ukusima se itekako raspravlja, inace bi svi voleli isto :-D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Chaos Terminator Lord

Post by sto mu gromova »

o ukusima se raspravlja.
o neukusima se ne raspravlja.
i :mrgreen:
Image
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Ridji »

Ma ok je,nek se raspravlja,ali ne mora da napada...streljati iza supe i slicne fore nemojte da prosipate ovde na forumu,jer i ja nikoga ne napadam,niti vredjam.
Pravo misljenje je "ok po meni ima previse boja". Ne mora nista vise da se pise.
Rasprava gotova!
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Megabaja »

Ne moras se zestiti oko toga sto se nekome tvoja kolor sema ne dopada... ona je tvoj izbor, pa makar bila i najgadnija na svetu.
Meni se cesto razne stvari ne dopadaju, i to sto imam potrebu da jasno iskazem svoje misljenje, ne znaci automatski da ono mora da bude usvojeno, pa cak ni ispravno - jednostavno - licno je i to je to.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Gats
Posts: 39
Joined: Sat Feb 25, 2006 5:32 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Gats »

Zaista mi nije bila namera da vredjam i da te napadam za semu poput necheg licnog....malo sam vise iskarikirao to da mi se sema nedopada(trebao sam staviti to pod apostrofe jbg greska). Izvinjavam se jos jednom ako si to shvatio kao nesto licno,jer mi to nije bila namera. Al sto se tice tipa mojh komentara nemam nameru da ih menjam...to je na kraju samo moje misljenje i ne licni atak na tebe vec na kolor shemu figure koja mislim da je cist drek.

P.S. neraspravljajmo oko crva kad ga nije ni bilo :wink:
Man takes up the sword to protect the small injuries that burdened his heart, on a distant day beyond his memories man wields the sword to die with a smile on his face, on a distant day beyond his dreams.
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Chaos Terminator Lord

Post by Ridji »

Pogresno sam shvatio konstataciju. Jbg,delovala je uvredljive prirode...
Opusteno :)
Locked

Return to “Kreativna sekcija”