Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Locked
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

Pocetna ideja je bila da napravim Imperisku vojsku sa tematikom Morr-a(ali posto mi ne ide dobro manipulacija crnom bojom i prelazima odlucio sam se za veselije boje-tako da uzeh da radim na kultu Myrmidie,Morr-ove cerke,boginje vojne strategije,sunca i pobede).
Vojska ce biti tirkizno plave i bele boje(sto bi bilo da pripadaju Middenlandu, a sobzirom da je glavni viteski red Myrmidie Knights of Blazing Sun(cije je i oltar u Talabheim-u) odlucio sam se za kompromis..tako da se u fiktivnom svetu ova jedinica nalazi na Tromedji Middenlanda,Talabheim-a i Hoclanda(sto i jest logicno-ko ce igrati sa imperijom bez gunlinije)
cela ideja army liste

arch lector on war altar
van speculum
meteoric iron
275

Templar grand master
sw of sigismund
shield of gorgon
215

core 20 flagelants
200

3x 10 hgunners+ marksman + hocland
315

9x Kinight(full command)
247

special

2x cannon
200

outhriders (ch and mus)
129


rare
steam tank 300
hellblaster 110

total
1991

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
(znam da je los kvalitet slika-ali islikacu to sve lepo kad bude gotovo..jbg ipak je ovo samo work in progres slikam mob-om..da i jos nesto 4 Flagelanta ce da vuku war altar-i naravno Hvala puno Kirganu za celu ideju oko oltara :) )
s tim sto imam jos dosta modela(30 spearmana ,24 swordsmana,10 Knights of white wolf i jos po nesto)
u svakom slucaju uskoro planiram da zavrsim sa bojenjem vojske pa cu okaciti malo lepse slike
(da jos nesto primeticete da je osoba na war altaru muska i da nema koplje..al jbg ipak mi se svidja kako to izgleda...i ako vam ne lici na Myrmidiu recimo da je to njen sin Sol ;)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by PeraNekron »

Bas je dobro osmisljen war altar...samo se nadam da statua nema jump-pack, mada bi i taj "anahronizam" bio cool. :lol: 8)
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

da :)
al oseko sam deo jump-packa (ono gde bi trebalo vatra d izlazi i prekrio green stafom(otprilike nadovezao na one delove odore... al jest cool d ovi iz whfb worship-uju nekog iz buducnosti :D )
nego jbg..bas mi tresh slike al sve cu lepo d izfotkam kad zavrsim
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by milosh »

Fina je ideja, samo sto ova plava kojom si farbao vojsku nije tirkizna ;)
Image
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

milosh wrote:Fina je ideja, samo sto ova plava kojom si farbao vojsku nije tirkizna ;)
jest veruj mi - Hawk Turqoise(al mnooogo lose fotke(i moj aparat sa moba-ne prikazuje to bas kako treba)
(cak sam na plavu pa preko tirkiznu pustao zeleni wash,pa opet stavljao tirkiznu)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by milosh »

Moguce da sama fotogorafija izoblicava boju. Medjutim ako si hteo tirkiznu onda si trebao da je vuces iz scaly green ne iz plave.
Image
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Kirgan »

Fino je ispao Altar molim i drugi put samo napred sa trudom i bit ce extra :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by teclis »

Sjajno! War altar je odlican stvarno, nadam se da ces isto tako biti kreativan kad budes radio heroje.
Otkad nisam video fantazijsku armiju u ovom podforumu kreativne sekcije . . .
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by sto mu gromova »

dobra ideja za war altar.
ne svidjaju mi se boje za peshadiju. ne svidja mi se dominantno sherpa plava boja, a uz to, crveni i beli detalji. te boje zajedno izgledaju lepo samo na zastavama.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by jorgurt hlebozvak »

Kao posmatrač-amater za farbanje izneću neke vizuelne utiske.

Prvo, jako loš snimak. Mutno, slikano uopšteno, bez prikazivanja detalja, tako da se ne može oceniti kvalitet farbanja. Bolje da si uzeo po jednu figuru iz svake jedinice, pa je slikao detaljno u krupnom planu. Ovako, sve se vidi, ništa se ne vidi.

Drugo, odabir boja mi se ne sviđa. Preovlađuju drečave boje, naročito mi je ružna ona, valjda tirkizno plava i ljubičasta. Previše ih je u tim bojama.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

.....
Last edited by Dellamorte on Tue Aug 24, 2010 8:42 pm, edited 1 time in total.
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by sto mu gromova »

Dellamorte wrote:alo Lutko...
za pochetak nije lepo da se tako obratish nekom ko ti je ostavio komentar, na mestu koje je predvidjeno za komentare. time shto si javno postovao svoje slike, pristao si na to da ti ljudi ostave komentare, kakvi god oni bili. ako nemash muda da ih prihvatish, nije trebalo ni da postujesh slike. glupo je da ochekujesh da ti svi kazu: "bravo, svaka chast, to majstore, uuuaaaauuu" i slichno.

jorgurt ti je ostavio takav komentar zato shto mu se opshti utisak nije svideo, a da li je to do kvaliteta slike ili do tvojih veshtina, o tome ne zelim da pricham.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

@ sto mu gromova
nisam bezobrazan niti koga vredjam,tvoj komentar sam prihvatio i sve ostale... i ne mislim da nesto posebno bojim ili vec sta,ali problem je u tome sto lik nije procitao sve sto je napisano gore(a ti jesi i u tome je razlika)...
i naravno nisam ovde iz nekog kompleksa da bi slusao kako je nesto dobro ili nije -ovo je generalno ideja i kao sto kazes i jesam postavio kako bi mi ljudi pricali sta valja a sta ne i naravno svoje subjektivno misljenje(koje je naravno takvo kakvo jeste) i stvarno nemam problem sa tim,
ali imam ako neko ostavi komentar a predhodno sam i ja neke od tih stvari napisao-npr da su mi slike lose rezolucije i usrate(sto znaci da nije ni procitao ceo tok..)
to bi bilo to.

da, i ako sam nesto lose rekao ovom prilikom se javno izvinjavam(jer naravno ova strana ne sluzi za prepiranje)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dzon Vejn »

Hrmh.... nadam se da me posle ovog posta ostali nece gledati cudno :D

Simbol Myrmidia-e je spear iza zlatnog shielda sa znakom eagle-a. Shodno tome, ne vidim sta u armiji trazi bilo koja foot jedinica koja nije spearmen. Uz to, ostali shieldovi nisu trebali na sebi da imaju krst vec nacrtanog eagle-a ;).

Dalje, razlika izmedju Myrmidia-e i Ulrica je sto Myrmidia "prati" art & science of war - nekako ne vidim kako se "crazed fanatics" - fragilanti - uklapaju tu.

War altar je ekstra lepo uradjen, to se mora priznati, ali opet - umesto dragona, trebali bi da stoje eagles.

Myrmidia je bog koji se ne prati u Imperiji, i vise ga prate "juznjaci" (Tilea i Estalia). Shodno tome, sumnjam da bi mogla da se okupi "armija" njenih pratioca. Takodje, oni u Imperiji koji prate Myrmidia-u su upravo oni koji ne prate obicaje Ulrica (to su prakticno dva "sukobljena" boga).

To nas dovodi do sledece tacke - sta ce Ulricovi vitezovi, a posebno Grand Master, u takvoj armiji?

Takodje, diskutabilna mi je uopste upotreba konjice, jer Myrmidia-ni followeri ne prate "brutalnost" borbe, vec preferiraju, recimo, gunpowder (sto Ulric striktno zabranjuje).

:oops: :oops: :oops:

Itd., itd.... a slike su krs, kao i "uglovi slikanja", ali to smo vec svi ustanovili ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

Dzon Vejn wrote:Hrmh.... nadam se da me posle ovog posta ostali nece gledati cudno :D

Simbol Myrmidia-e je spear iza zlatnog shielda sa znakom eagle-a. Shodno tome, ne vidim sta u armiji trazi bilo koja foot jedinica koja nije spearmen. Uz to, ostali shieldovi nisu trebali na sebi da imaju krst vec nacrtanog eagle-a ;).

Dalje, razlika izmedju Myrmidia-e i Ulrica je sto Myrmidia "prati" art & science of war - nekako ne vidim kako se "crazed fanatics" - fragilanti - uklapaju tu.

War altar je ekstra lepo uradjen, to se mora priznati, ali opet - umesto dragona, trebali bi da stoje eagles.

Myrmidia je bog koji se ne prati u Imperiji, i vise ga prate "juznjaci" (Tilea i Estalia). Shodno tome, sumnjam da bi mogla da se okupi "armija" njenih pratioca. Takodje, oni u Imperiji koji prate Myrmidia-u su upravo oni koji ne prate obicaje Ulrica (to su prakticno dva "sukobljena" boga).

To nas dovodi do sledece tacke - sta ce Ulricovi vitezovi, a posebno Grand Master, u takvoj armiji?

Takodje, diskutabilna mi je uopste upotreba konjice, jer Myrmidia-ni followeri ne prate "brutalnost" borbe, vec preferiraju, recimo, gunpowder (sto Ulric striktno zabranjuje).

:oops: :oops: :oops:

Itd., itd.... a slike su krs, kao i "uglovi slikanja", ali to smo vec svi ustanovili ;).
jep..havala na savetima i novim inforrmacijama :)
obicno i koristim samo hgunere i blazing sun viteze za igru(oni se nalaze u Talabhejmu(gde i jeste glavni Myrmidin shrine u imperiji,naravno ima mnoogo njenih crkvi u Tilei)-koji je na granici Hoclanda i Middenlanda pa zato kao dupunske trupe koristim ekipice koje pripadaju ovim pokrainama)

ok u svakom slucaju mogao bih da par jedinica(on foot) bas posvetim samo Myrmidiji,a za igru wh-vec druga prica :)

nego ako bi mi bio od pomoci i rekao konceptualno kako bi mogao da napravim Myrmidinu army listu??
tipa 2 bloka od po 50 spearmena?war altar,3 ekipice h gunnera,blazing sun i ratne masine..
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by bojan »

Dzon Vejn wrote:...
Takodje, diskutabilna mi je uopste upotreba konjice, jer Myrmidia-ni followeri ne prate "brutalnost" borbe
Knights of the Blazing Sun stuju Mirmidiju.
...gunpowder (sto Ulric striktno zabranjuje).
Samo svestenstvu. Ostali mogu da ga koriste ali se to ne smatra "casnim" vidom borbe. Na kraju krajeva Middenheim (centar stovanja Ulric-a) ima jedan od najvecih topova ikada.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by jorgurt hlebozvak »

Prvo, nisam ja ni LIK ni LUTKA. Drugo, tvoj prvi post jesam pročitao i baš iz razloga što si rekao da su slike mutne, nisam ih komentarisao. Komentarisao sam film koji si postavio na youtube. Jer, ako si već postavio mutne slike prvi put, pa se za to pravdaš, bio je red kad već kačiš nešto i drugi put, da to na nešto liči. A ne ponovo da ne može da se gleda. Ako ne znaš da slikaš pitaj nekog ko zna, da ti pomogne. U ovom tvom trećem postu, ove dve slike su OK i utisak je kudikamo bolji.
Generalno gledano, nezavisno od ove teme, smatram da oni koji hoće da pokažu svoje radove treba prvo sve lepo da uslikaju ili daju nekome ko to zna da radi, pa da postavljaju na forum. Ovako, navuče se čovek da pogleda, a ono močvara. I još dobije po nosu jer je rekao da mu se ne sviđa. "Sujeta je moj omiljeni porok".
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dzon Vejn »

@Beta: ma mislio sam generalno, o konceptu armije... jedan unit blazing suna je ok... sve preko toga (a posebno oni "abominalni white wolf konjanici" :D - ne). Isto, konceptualno, imao bih vise "gunpowder" stvari (sva vrsta artiljerije, handgunsi, cak je i bilo koji shooter ok (odnosno preferiran u odnosu na, recimo, halberde ;) )).

@Musa: Cekaj, kako sad nisi LIK i LUTKA. Gledano kao "jorgurt hlebozvak", tvoji LIK i delo :D, su cak ovekoveceni na tvom avataru. Mislim, nemoj tek da ulazimo u pricu kako bi se to prenelo na imperijalce i orkove ;). Zamisli sad, podsecajuci se na onu tvoju raspravku sa Kirganom, da isti onaj general dodje i kaze im pred borbu: evo imamo svinje, imamo burek, ali nemamo da vam damo da zalijete jogurtom... mislim da ne bi islo... opste je poznato da vojska pred boj mora da dobije I burek I jogurt. Nema tu ovamo i onamo :D. A ako gledamo kao "Musu", mislim ja sigurno ne bih, zbog svojih seksualnih ubedjenja, ali moras dozvoliti drugima da te zovu LUTKO... ti si ipak orkovski general, i kada ti neko iznese nesto malo komplikovanije, ti moras da krenes da trepces svojim zelenim okicama kao LUTKA :D... znaci i LUTKA i LIK su opravdani :P.

@Dellamorte: Zaboravio sam da napomenem da njeni svestenici nose belu odecu, sto kod tvojih nije slucaj ;). A onaj jedan koji nosi "pretezno" belu odecu ima, opet, iscrtan krst, umesto necega prikladnijeg ;). Za listu nije problem sta ces da stavis, nego sta ces da izbegnes ;). A to su recimo greatswords, halberdiers, konjice (osim blazing sun), fragilanti, i slicne stvari koje se "ne uklapaju". Ne znam ni miliciju kako bi uklopio, osim ako svakom pripadniku ne bi uradio oko vrata "amajliju" (nesto po principu za krs' casni i burek masni :D). Svakako ne grand master u bilo kom obliku (posebno ne Ulric), pre arch lector. Priestovi svakako, a nekako bez karaktera sa dvorukim oruzjem. Obavezno neki BSB i neki inzenjer. Magu, licno, nikada ne bih dao death, shadow ili fire lore, pa cak ni life. Pre bih preferirao lore-ove koji imaju "mudrolijske" magije, nego "damage" magije. Naravno, ovakva lista bi bila tesko igriva, ali to mislim da znas i sam...

edit: ah da, zaboravih da momci iz Nulna nose crno-bele uniforme, pa ako su vec uzeti po principu "attachmenta", onda bi pre trebali da imaju te uniforme ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by jorgurt hlebozvak »

Skroz si u pravu. Nema doručka bez bureka i jogurta.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

@ Dzon Vejn
e hvala,ubuduce cu se malko vise informisati(tj bar kad radim nesto..mada jesam nesto citao po knjizi i malko po nekom imperiskom forumu al je slabo napisano..sad bas skidam stare white dwarfove pa cu naci informacije)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Stevan »

A ,na kraju krajeva, uvek mozes da prodas WHFB armiju i kupis lepo 40k armiju.

/me runs laughing ebilly...
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

najzad kupih ljucki aparat,samo jos da naucim d slikam ;)
Image
Image
Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Kirgan »

Nice oprema je cudo bre :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

evo kako bi trebala myrmydia d izgleda

Image

tako da se razmisljam o sledecoj opciji(pod br 1 d sredim malko vojsku -obojim u plavu,ljubicastu i zutu
pod br 2 da kupim one nove blazing sun spruove) da kupim nov bataljon i napravim i moorove vitezove
pod br 3 da stari war altar-pretvorim u Morrov- zamenim onog zlatnog sangvinora za za astarota(ili pak sangvinoru dodam sekiru i napravim kapu od green stuffa)

a za Myrmydin war oltar iskoristim set pistoljera(za 2 il 4 konja napred,elfovski lion chariot(da bi napravio i kocije i obojio zlatnog lava(mirmidin simbol) umesto zlatnog grifona) i naravno za arh lektore kupim nov set magova i za Morra iskoristim maga lore of death a za mirmidu lore of life...

ako imate neku ideju ( nekog modela(za samu statu-u mirmide reknite :)))
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Kirgan »

Ako oces da menjas uzmi Celestinu stavi joj krila a ostalo menjaj po zelji :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by Dellamorte »

poceh sad sve da hajlajtujem a i d sredim baze..vec izgleda malko bolje xD
mada stavicu slike jedinica kad bude sve gotovo


btw hvala na savetima


Image
Image
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Imperija - Moja vojska(kult Myrmidie)

Post by kgkid »

Mada su slike malo mutnije, ovo stvarno izgleda sve bolje i bolje! Sve pohvale!
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
Locked

Return to “Kreativna sekcija”