Skeleton Bowmen Regiment

Locked
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Skeleton Bowmen Regiment

Post by PeraNekron »

Evo i mog prvog unita strelaca. Mislim da pokazujem napredak sto se tice fotografije, a verovatno i farbanja. :)

Image
Image
Image
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Skeleton Bowmen Regiment

Post by Dellamorte »

e do jajaaaa :)))
super su stvarno
nego imam jednu zamerku,crvena boja(doduse ja neznam da je radim kako treba) ali znam da je ti fino radis,samo malko da jos izhajlajtujes lukove ,inace sve ostalo je super :))
a sto se tice slikanja mozemo da se dogovorimo da neki put donesem aparat pa d izslikujemo sve ;)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Skeleton Bowmen Regiment

Post by Megabaja »

zastava je fina...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
milosh
Posts: 891
Joined: Mon Jun 09, 2008 2:11 pm
Location: Vidikovac

Re: Skeleton Bowmen Regiment

Post by milosh »

Mislim da nisi trebao da kombinuješ crvenu, plavu i zelenu na figuri, izgleda prešareno, posebno jer si koristio jake nijanse ovih boja.
Image
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Skeleton Bowmen Regiment

Post by PeraNekron »

@Milosh : to je i bila namera. Verovao ili ne, tako izgledaju u army book, i ova kombinacija mi se bas svidja. Zeleno na tobolcima su unit markings. ;)

@Dellamorte : hvala na savetu. Mislim da sada bolje izgleda:

Image
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
Ridji
Posts: 314
Joined: Thu Jan 15, 2009 3:08 pm

Re: Skeleton Bowmen Regiment

Post by Ridji »

Odlicno su ispali
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Skeleton Bowmen Regiment

Post by sto mu gromova »

ja lichno ne volim crveno/plavo dominantnu kombinaciju boja na figurama. u ovom sluchaju odvlache paznju sa samih ratnika. mislim da si lukove mogao da obojish u neku tamno zelenu boju, i sve bi se dobro uklopilo.
inache, lepo je videti da ti figure izgledaju sve bolje i bolje.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Skeleton Bowmen Regiment

Post by PeraNekron »

Hvala na komentarima/kritikama. :) Sto se tice izbora boja, namera je bila da izgledaju kao na GW sajtu/army booku, samo sa par modifikacija. Meni se svidja da tako izgledaju. Fino, sredjeno, zivopisno, paradno, bas kao sto je opisano u knjizi. :) Mislim da bi slag na tortu bio da su zavoji ofarbani u neku od drecavih boja. :lol:
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Skeleton Bowmen Regiment

Post by Dzon Vejn »

Kraj sveta se priblizava... Pera je krenuo da koristi highlight :D. Lepi su ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Locked

Return to “Kreativna sekcija”