crystal brush lol

Locked
User avatar
bane2
Posts: 61
Joined: Mon Jun 16, 2008 10:24 am

crystal brush lol

Post by bane2 »

Nemam reci, mislim da ce golden demon biti smesno takmicenje uskoro ako ne daju kintu kao ovi :-)

http://www.crystalbrush.com/2010/10/rec ... rush-2011/
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: crystal brush lol

Post by bojan »

bane2 wrote:Nemam reci, mislim da ce golden demon biti smesno takmicenje uskoro ako ne daju kintu kao ovi :-)
Ni na Oskaru ne dobijas nista osim statuice i vecne slave.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Re: crystal brush lol

Post by slayer king »

bojan wrote:
bane2 wrote:Nemam reci, mislim da ce golden demon biti smesno takmicenje uskoro ako ne daju kintu kao ovi :-)
Ni na Oskaru ne dobijas nista osim statuice i vecne slave.
Kad osvojis oskar nekako ti se ipak poveca profesionalni rejting, pa imas sansu da uzimas vece honorare (naravno ne nuzno), tako da i tu ima kinte, ali je ona vise indirektna pojava.

Sto se tice ovog takmicenja, slazem se sa organizatorom u pogledu da je odlicna ideja organizovati jako takmicenje na kome ce se izlagati minijature raznih autora. Bas bi bilo super kad bi oni likovi koji redovno uzimaju demone imali priliku da pokazu sta znaju na mnogo sirem dijapazonu modela. A sa ovakvom nagradom imaju i motivaciju.
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: crystal brush lol

Post by opsidiannight »

Kad dobiješ Oskara odmah ti skoči cena i to pristojno.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
slobodanns
Posts: 85
Joined: Wed Sep 06, 2006 5:38 pm

Re: crystal brush lol

Post by slobodanns »

Golden Demon je prestizna nagrada. Mislim da u ovom trenutku vise vredi od ovog takmicenja, jer se sa Golden Demonom neciji radovi udvostrucavaju, mozda cak i vise...
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: crystal brush lol

Post by sto mu gromova »

golden demon jeste prestizna nagrada, i slava stechena golden demon statuom traje vechno, i ogromnoj vecini svetski priznatih majstora golden demon vishe nije ni potreban kao takav, zato ovo takmichenje za majstore visoke klase ima tezinu 10 000 puta vecu od golden demona.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: crystal brush lol

Post by vamsi »

Pravo velis, Zlajo :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: crystal brush lol

Post by Shunka »

Koliko ja znam figure nikada ne dosezu takve cene, tako da ovo zaista jeste ozbiljna novcana nagrada.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Kreativna sekcija”