Nazgul

Locked
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Nazgul

Post by vamsi »

Neki dan uradih ovo za druga, za rodjendan. Pored onolikih lepih figura on bas 'teo tu :)
Bazu sam napravio od epoxia, a onu "ovnovsku" glavu je Dule (koji mrzi sve :) ) bacio u pepeljaru kao neuspeli odlivak, pa ja pokupio.. Ima staticke trave i raznih cajeva na bazi, kao i peska.
Figuru nisam hteo da radim drybrushem nego prelaze boja iz vise slojeva. I nisam hteo da bude samo crn plast sa Shadow gray highlightom.

Ako vam se svidja i hteli bi ste da glasate na CMONu, mozete ovde :)
http://www.coolminiornot.com/263592

Image

Puno pozdrava
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Dellamorte
Posts: 392
Joined: Mon Apr 12, 2010 9:23 pm

Re: Nazgul

Post by Dellamorte »

prelepo stvarno :)
i super je ovo zbunce(mahovina predpostavljam?)
..we have purpose
-----------------------
ako pobedish u olimpijadi za retardirane ,to ne menja cinjenicu da si i dalje... :commisar:
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Nazgul

Post by Ko, jel' ja? »

Super izgleda, baza pogotovo :applause:
User avatar
Petar
Posts: 145
Joined: Sat Mar 22, 2008 2:25 pm
Location: The Ambiss

Re: Nazgul

Post by Petar »

Mnogo je dobar, sto Ivan kaze, baza pogotovo. Deluje mnogo realisticno :D Svaka cast :applause:
Shunka wrote:...Veliki pop. Ali u sustini nije narocito opasan. Sasvim dobro radi u svom coporu...
User avatar
Moff_Tarkin
Posts: 121
Joined: Sat Feb 14, 2009 7:08 pm

Re: Nazgul

Post by Moff_Tarkin »

Sladak mali :)
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Nazgul

Post by vamsi »

'Fala vi, ljudi :)
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Petar
Posts: 145
Joined: Sat Mar 22, 2008 2:25 pm
Location: The Ambiss

Re: Nazgul

Post by Petar »

Mada, mogao bi da bacis spisak boja koriscenih na bratu Nazgulu :mrgreen:
Shunka wrote:...Veliki pop. Ali u sustini nije narocito opasan. Sasvim dobro radi u svom coporu...
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Nazgul

Post by teclis »

odlican je!
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Nazgul

Post by vamsi »

Jooj Petre, samo nemoj to da me pitas.
'Em sto pristupam po principu "daj da probam ovo, daj da probam ono", 'em sto mesam, 'em sto sam stvarno zaboravan :)
Znam samo da sam hteo da mi gornji deo reprezentuje nebo, srednji deo shumu a donji zemlju.
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Nazgul

Post by Zekina banda »

Trebalo je da zapusis rupu (od livenja) na kamenom zidu gitom, po malo kvari utisak.
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Nazgul

Post by novot »

Eto, mora da cepidlachi :D Stvarno Vamsi, ta rupa... Bash si i mogao da je zagitujesh [-X Inache, odlichno postolje i lepi efekti svih boja na Nazgulu :wink:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
vamsi
Posts: 239
Joined: Mon Nov 02, 2009 9:33 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Nazgul

Post by vamsi »

Hvala Olivere :)
Nego, eto, nasao sam primenu Saharskog peska - odlicno je posluzio za texturu mahovine oko ovnovske glave :) Na zalost, ne vidi se dobro na slikama.
Glupost se uvek gura u prve redove da bi bila vidjena, a mudrost u poslednje da bi gledala.

Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

Image
Locked

Return to “Kreativna sekcija”