Scenska baza za Tomb Stalkera

Locked
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Scenska baza za Tomb Stalkera

Post by PeraNekron »

Dakle, posto sam nabavio Tomb Stalkera nekronskog (dopadljiva dzinovska stonoga http://www.forgeworld.co.uk/News/Necron ... alker.html), treba mi predlog za scensku bazu, posto dolazi sa onom velikom ovalnom. Dobra stvar u celoj prici je sto je telo segmentisano, i moze se pozicionirati po zelji, u smislu moze da se napravi da vijuga, da se propinje, ponire itd, pa sam nameravao da prvo odradim bazu, pa tek onda da figuru prilagodim istoj. Dakle, interesuju me vasi predlozi sta metnuti na bazu. Rusevine? Nekronski kristali? Sumica? Neki nesrecni marinac/gardista/ork sto se nasao na putu, i u procesu bio sasecen/pregazen? Ili mozda neko omanje vozilo, koje ce biti raskomadano, ili ovaj kako je iskocio iz istog? Dajte predloge. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
pavlicad
Posts: 78
Joined: Sun Mar 07, 2010 8:19 pm

Re: Scenska baza za Tomb Stalkera

Post by pavlicad »

bunker sa dzakovima gde je bilo gardisko mitraljesko gnezdo i onda je velika buba (metalna) iskocila iz zemlje
User avatar
Viking
Posts: 43
Joined: Thu Jun 04, 2009 8:20 pm

Re: Scenska baza za Tomb Stalkera

Post by Viking »

Delovi bunkera/osmatracnice/baze , buba izlazi iz zemlje a okolo stavis imperial guard-ove koji propadaju kroz zemlju/pesak/rupu iz koje buba izlazi.
"All will die,but few will have lived."
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Scenska baza za Tomb Stalkera

Post by Rover »

2-3 gardista koji se shunjaju, jedan se okrenuo da vidi kakva se to senka nadvila nad njima ;)
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Scenska baza za Tomb Stalkera

Post by PeraNekron »

Apelujem na Shunku da izrola nesto fino u SRP-u za ovo. :D
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Scenska baza za Tomb Stalkera

Post by Shunka »

SRP je rekao da Tomb Stalker treba da se penje uz neki zid poput pauka.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Kreativna sekcija”