AT-43

Moderator: Moderators

Mind Uploader

AT-43

Post by Mind Uploader »

Da li neko planira ovo da igra kada se pojave prvi box setovi?
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Znajuci me verovatno ja
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

Sta god da napisem zvucao bi potpuno isto kao Bojan. :oops:
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

a mmozda se i ja zaludim, nikada se ne zna... kako sam poceo sa ovim 40k.. 8) :D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ubuduce o ovome na Conf delu foruma.
Ne znam da li cu AT-43 igrati... Koliko sam shvatio, nece se moci bog-zna-sta inventivno odigrati sa starterima.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Rackham je smislio novu vrlo inventivnu jedinicu za AT43 - JUMP PACKERE!
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

U proteklih par dana interesovanje za ovu igru mi je naglo poraslo kad sam shvatio da, za razliku od izgleda svih ostalih pre-painted, pre-assambled igara, AT-43 se ne prodaje u randomiziranim boosterima. Pa pre nego sto se dadnem u ozbiljno kontemplaciju o eventualnoj kupovini u buducnosti, k'o reko da priupitam prvo - jel neko ima bilo kakva iskustva sa ovom igrom?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Dawngreeter wrote:U proteklih par dana interesovanje za ovu igru mi je naglo poraslo kad sam shvatio da, za razliku od izgleda svih ostalih pre-painted, pre-assambled igara, AT-43 se ne prodaje u randomiziranim boosterima. Pa pre nego sto se dadnem u ozbiljno kontemplaciju o eventualnoj kupovini u buducnosti, k'o reko da priupitam prvo - jel neko ima bilo kakva iskustva sa ovom igrom?
Glavno iskustvo je da niko nije kupio nista vezano za tu igru te je shodno tome niko nece ni igrati.
Inace kvalitet figura je uzasan, kao i njihova ofarbanost. Koliko sam razumeo pravila su dobrim delom ripoff (?) 40k.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

E sad za ofarbanost ne znam, ono sto vidim na fotografijama je zilion puta bolje od bilo cega sto bih ja mogao da izvedem. Apropo igranja i onako ne posecujem klubove tako da mi to nije glavni predmet rasudjivanja - igracu sa ljudiam sa kojima igram i ostale stvari kojima se zanimam.

E sada, kvalitet figura me zanima kolko je tacno uzasan te sta to tacno znaci (los materijal? malo detalja? nesto trece?). Pravila su mi takodje, jelte, bitna pa ako je stvarno 40K ripoff onda me definitivno ne zanima. 40K je dovoljno los bez daljih ripoff-a.

I naravno, ako niko ne kupuje odakle onda sve ove informacije? Sa neta jedino sto sam nasao kao info potvrdjen iz jako mnogo razlicitih izvora je cinjenica da je starter (tj. Democles Crusade kutija) mnogo iza po kvalitetu, te da su svi ostali proizvodi "svetlosnim godinama ispred" (citat). A posto mi se najvise svidja Red Blok kojeg ni nema u Democles kutiji, ne bih se sa njom ni zamarao.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Ono sto vidis na fotografijama je studijski paint job koji nema veze sa stvarnim izgledom figura. Materijal od koga se prave figure je ona rubbery plastika (sve je savitljivo pa tako imas iskrivljen mitraljez, a ti vidi kako ces to ispraviti).
Svrati do hobby store-a pa pogledaj kako to izgleda (imaju starter, democles). Video sam nekog heroja one alien rase koji dolazi u blisteru i izgleda isto kao ovi u starteru tj. uzasno. Nivo detalja je takodje bedan. Ako svratis u HS pitaj ih koliko su kutija do sada prodali, mozda ti to da ideju koliko to interesuje ljude i koliko se kupuje (barem ovde).

Zaboravih da dodam da je sve to prilicno skupo za sve sto pruza, odnosno ne pruza.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Znaci ima u HS, odlicno. Videcu da odem i pogledam, cisto da dobijem ideju dal' moze da mi prodje ili ne moze.

Procitao sam pravila koja imaju za download i izgleda mi veoma zabavno te zanimljivo (sugerisao bih da nije zgoreg skinuti i pregledati ih, ima par jako zanimljivih ideja). Plus jedna od frakcija su svemirski komunisti, sto je verovatno najbolja ideja ikada. Plus, treba mi neka zanimljiva igra sa minijaturama a odavno sam se pomirio sa cinjenicom da ja moje minijature nikada necu sastaviti i ofarbati u domacoj radinosti, kamoli teren praviti. Instant gratification cult.

A to kolko ima interesovanja kod nas, iskreno nisam ni ocekivao drugacije. Ljudi koji se ovde bave wargaming-om su oni koji ocigledno imaju volje, energije i vremena da se posvete tome kao punokrvnom hobiju te kapiram da vam 'nizi standardi' figura nikako ne leze. Primera radi, meni je trenutno najbolji wargame (i verovatno ce i ostati najbolji jako dugo vremena) bas BattleLore koji pride igram sa neofarbanim figurama. Ocu igru a ne hobi, RPG je ono na sta trosim besane noci i besmislene kolicine vremena.

Sto ne znaci da ce mi biti prihvatljivo ono sto cu videti u HS, naravno. Moracu da proverim.
EDIT: A cak i ako bude prihvatljivo, nisam siguran da zelim tolike pare da ulazem u igru. Sve mi je to u procesu razmatranja... no hvala za info, svakako mnogo pomaze.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Dawngreeter wrote:...Plus jedna od frakcija su svemirski komunisti, sto je verovatno najbolja ideja ikada. ...
Bolji su mutirani svemirski Sovjeti iz VOR: The Maelstrom-a 8)
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ne svidjaju mi se. Postoji duga tradicija ubacivanja "sovjeta" u maltene svaku mogucu igru, i to su uvek bili kojekakvi genocidalni kvazi-mutirani kvazi-rusi kojima je specijalnost koriscenje otrovnih gasova i drugih toksina. VOR sovjeti su pratil itaj sablon 1-na-1 i to me je vrlo nerviralo.

Sa druge strane, Red Blok u AT-43 su totalno komunisticka frakcija kakvu bih ja hteo da osmislim kada bi pravio svemirske komuniste za bilo koju igru.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Post by Zekina banda »

Ziveo VOR i Neop-Sovieti!!! :P :P
P.S. Da nece mozda neko da igra VOR?
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Batinjo
Posts: 18
Joined: Wed Jan 26, 2005 1:17 pm
Location: Beograd,

Post by Batinjo »

Sto se tice pravila nisam ih citao niti su me zanimala, da nebi stradali moji orci i csm (40k) uzeo sam klincu da se igra sa velikim box setom(at43) i na kraju ih je i dete od 5 godina iskuliralo i bacilo ,toliko o tome kako izgledaju .Uzgred ima tu i finih srafova na nekim minijaturama ali pravih!!!!!
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Nisam sad ovo ispratio bas najbolje. Deca od pet godina su kriterijum za igru?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

long story short - ako dash pare za AT-43 ne samo da tjesh biti debelo razocharan vetj se i spremi da kupujesh 6 ostalih boostera, jer bez njih vajde nema...

kvalitet zaista jeste ruzhnjikav (chak i za mene) shtavishe lepshe bi bile figurice da nisu ofarbane kolko su bljak... ono, makar da ti ostave prostora da ih doterash ako si profi ;)

gl hf u pronalazhenju ljudi sa kojima tjesh igrati ovo jer zaista ne znam ko tje dati tolke pare na ovo pored warhammera i 40k (i njegove komune) ... eventualno zbog nekih finijih ideja (kao shto si spomenuo npr Red Blok) ali i dalje se ne isplati na duzhe staze, makar po meni...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Bas sam danas u Platou video onu starter kutiju za AT-43. Pogledah sta ima u nutra i bas mi se svidela sadrzina. Kao sto vec N puta rekoh, ne sumnjam da vecina ovdasnjih miniature gamer-a ima bitno drugaciji pogled na tu celu stvar, ali meni ne samo sto mi se svidelo kako izgleda nego mi se ponovo podiglo interesovanje za igru. Pogotovo ako se uzme u obzir da svi kazu da je starter kutija nizeg kvaliteta od kasnijih proizvoda.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

sadrzhaj svakog boksa je unapred poznat, ali nikad nisam bio neki TT igrach i ne smatram sebe dotichnim... i dalje mislim da je za dobru igru potrebno da dva choveka imaju starter + boostere, a ne da se deli... a da uzmem to i da se onda vucaram - jbg, nema od toga nishta shto se mene tiche...

za mene su one igre koje zahtevaju broj ljudi da ti dodje na gajbu i onda ostane tu dan-dva-tri i igra dotichne zbog bleje, a ne zbog toga da bi odrzhao svoj skor ili ko zna shta...

i dalje stojim pri tome da AT-43 debelo obetjava, ako se lepo zalaufa i napravi komuna za to... mislim da tje u suprotnom biti par threadova tipa "imam at-43 ko otje da igra/kupi" i to bi bilo to :)
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Sad sam gledao majmune (Karman) na netu. Moracu da kupim neke figure, jednostavno su preterani. Pa sta ako su PPP! Sve se to da srediti! Ja zelim da budem ponosni vlasnik modela svemirskih gorila!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

:D :D :D

Znaci mozda i budem imao na koga da bacim moje svemirske komuniste kada ih kupim :D


EDIT: Upravo procitah na sajtu o njima... 'bem ti bogca, pa oni nisu samo svemirski majmuni nego su jos i Zen Budisticki svemirski majmuni! :lol:
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Isuse... sve njihove zaposlene treba poslati na testiranje krvi na zabranjene supstance... :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dawny, nas dvojca moramo definitivno da se na brzinu obogatimo do kraja godine, pa da skoknemo do neke evropske zemlje da kupimo sve figure za Sovjete odnosno majmune...

Kod Sovjeta sam se odusevio sa ono dvoje hiperinteligentne klincarije. Em sto je model klinca, tacnije njegova faca, savrsena, em sto sam se odmah setio Endera.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ja sam vec smislio kako da se obogatim na brzaka - samo treba da dobijem mnogo para! E sada, problem je sto ne znam kako to sa parama da izvedem... :lol:
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ne daj se obeshrabriti! Seti se gnomova koji kradu gace iz South Parka...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

da, ali gnomovi su uvek imali genijalne planove za grindanje para/golda... shteta pa DG nije gnome...
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Post by mladjano bugarce »

Ako neko skupi sovjete obavezujem se da kupim majmune! I tako sam u dobro poznatom filmu navijao za njih...
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

NEEEEE!!!
Pocinje ludilo... Ja bih mozda cak i kupio aliene, da modeli nisu toliko jbno ogavni... :wink:
Image
ImageImageImageImageImage
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

meni se svidjaju komunjare... za ostatak me i nije briga puno, sve dok mogu da ih rushim i pricham "enjoy your capitalism" :D

but then again, ja i nisam neki TT igrach... shto zbog toga shto sam lenj, shto zbog toga shto se nikad nisam "navukao" na to :)
Orthodox
Posts: 79
Joined: Tue Apr 03, 2007 7:20 am
Location: Hamburg

Re: AT-43

Post by Orthodox »

Da izvadimo jedan thread iz naftalina ... :D

Juce smo testirali jednu misiju za neki skup igraca tabletop-a koji ce biti pocetkom septembra. Par momaka koji furaju ovu igru iznijeli par ideja, skupili smo se juce i pokusali da to sprovedemo u djelo. Ideja je ruje protiv UNA, mada nista ne smeta ni neka druga frakcija. Bice dosta jedinica, kako bi opciono pri prezentaciji ako ima dosta zainteresovanih moglo da se igra ne samo 1:1 nego da se ukljuce i drugi igraci (1:2, 2:2 ...)

Poslije druge runde stigao i Sven sa svojim majmunima pa smo ukljucili i njegovu kompaniju, cisto da se covjek ne susi. Bilo dobrih bacanja, bilo losih bacanja, nismo pravili powergaming armije, da ne bi ljudi krenuli samo da se kokaju. Fora je kao u kontejenrima su neki minerali, koje mogu da otvore i transportuju samo pjesadijske jedinice. Setaci i ostala vozila daju podrsku.

Evo na kraju i mali album sa slikama sa jucerasnjeg dogadjaja. Ispalo je dobro, sljedeci ponedjeljak bi trebali opet da se sastanemo i da testiramo sve jos jednom. Mozda koja jedinica napolje, a druga unutra. Ovaj put smo imali 500 poena u rezervi, vjerovatno cemo staviti da je 1000 poena u rezervi i to tako da poslije 2 poteza dodje jedna jedinica, a poslije 3 (ili cetvrtog) druga. Juce dobro ispalo sa rezervama.

Da ne davim previse, slike: http://s307.photobucket.com/albums/nn289/lalic22/at43/
Pozdrav,
Vaske
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: AT-43

Post by Shark »

needs more red. osim toga ne izgleda loshe.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: AT-43

Post by Shunka »

Evo ponovo da izvadim ovaj thread iz naftalina.
Stigose mi danas moje gorile. Te cim dodjoh kuci uhvatih da vrsim opite nad njima. I mogu posvedociti da se figure mogu naknadno farbati bez undercoata. Dakle jednog gorilu sam dohvatio, malo washao i highlightovao, te sredio efekte hrdje i odjednom je postao dobro ofarbana figura (slike kad se domognem svoga fotoarapata).
Pomaze naravno sto on sa svojim bazicnim pre-paintom izgleda jako dobro (IMHO, jeli, posto su neki vec videli uzivo i nisu se slozili).

Zakljucak: steta sto AT43 i nije neka igra - ovakve pre-painted figure mi se jako dopadaju.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Mind Uploader

Re: AT-43

Post by Mind Uploader »

Izvinjavam se, ali evo jos jednog vadjenja teme iz naftalina...

Osnovna prepreka igranju ove igre je bila cena, koja je nerealno velika za nekoliko PPP cikica.
Koliko sam shvatio citajuci boardgamegeek-ov sajt i pricajuci sa Duletom, Sunkom i Daliborom, cene ovih figura su drasticno pale (tipa box od 30 evra sada kosta 10 dolara)...

Da li je neko za online nabavku ovih figura dok su ovako jeftine? Ja trenutno cak i da ne planiram da igram AT-43 (nisam citao pravila, nemam pojma kakva je igra), opet bi mi figure dobro dosle za neke moderne FRP-ove koje planiram da vodim. Dakle, da li ima zainteresovanih da se skupimo i posaljemo jednu zajednicku porudzbinu? Da li bi neko ovo igrao? Ako se skupi neka ekipa uzeo bih sebi jednu armiju...
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: AT-43

Post by opsidiannight »

Nisam mislio da cu ovo reci ali pocinje da mi se svidja.
Mada, pre vidim sebe kako igram Infinity sa ovim figurama nego AT-43.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Mind Uploader

Re: AT-43

Post by Mind Uploader »

opsidiannight wrote:Nisam mislio da cu ovo reci ali pocinje da mi se svidja.
Mada, pre vidim sebe kako igram Infinity sa ovim figurama nego AT-43.
Ja sam isto imao neku tako ideju, makar da ih koristim kao NPC likove u scenarijima... :)
Poenta cele price je da su figure oko 3,5 puta precenjene... Sa realnim cenama nema razloga da ne probamo igru...
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: AT-43

Post by Zekina banda »

Moj predlog je strpljenje (Cuj ja imam dve armije pa opet sam strpljiv :wink: ). Doci ce i kod nas realna cena, nadam se.
Cene su pale samo u Americi i to za stvari izasle do novemembra prosle godine. A za narucivanje iz Amerike moze da ispadne "u Solunu dinar somun.."
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: AT-43

Post by Zekina banda »

Racham je konacno povukao pravi potez sto se tice ove igre. Napravio je startere, 3 jedinice, 3 heroja, 2 meha i jos kojesta (oko 2000 poena - ljudi koji su igrali igru tvrde da s tim moze da se igra). Za pocetak izlaze Cogsi i Red block.
Ono sto je pravi potez jeste cena od 70$.
Evo i sastava boksova:
AT-43 Cogs: Cogs Army Box Set $70.00 US
The Army Box: Cogs contains a complete company for AT-43 the ready assembled and painted miniatures game.
1 unit of 4 Warmongers: basic super-soldiers
1 unit of 4 Sharpshooters: elite super-soldiers
1 Prowler: basic combat strider
1 Vandal: the most powerful Cog combat strider
3 heroes from the C-Naps line: C-Naps G09, C-Naps G36 and C-Naps G45
3 high walls
1 container
Introductory Rules
1 Cog tactical manual
1 game poster
12 dice
1 “Cog” ruler
1 explosion template
8 game cards


AT-43 Red Blok: Red Blok Army Box Set $70.00 US
The Army Box: Red Blok contains a complete company for AT-43 the ready assembled and painted miniatures game.
1 unit of 12 Krasnye Soldaty: regular infantry containing three grenade launchers, two medics and an officer
1 unit of 8 Krasnye Soldaty: regular infantry containing one grenade launcher, two mechanics and an officer
6 Dragonov Kommandos: elite infantry with one sniper rifle, an electronic warfare specialist, a medic and an officer
Odin O-1 and Manon O-2: the Red Blok’s two greatest heroes
1 Urod: Odin O-1’s and Manon O-2’s combat strider
1 Dotch Yaga: the most heavily armored combat strider to ever grace the battlefield
6 low walls
1 container
Introductory Rules
1 Red Blok revolutionary forces tactical manual
1 game poster
12 dice
1“Red Blok” ruler
1 explosion template
26 game cards
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: AT-43

Post by Dawngreeter »

Odlicno. Za te pare stvarno ima smisla uci u igru, pa makar i samo fore radi.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Re: AT-43

Post by mladjano bugarce »

Prihvatam da dam 7000 din za ruse ako znas kako da dodjem do njih
ImageImage
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: AT-43

Post by opsidiannight »

To cak dodje oko 5300. Tempting, tempting.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”