Kako vam se svidja ilustracija za buduci srpski boardgame???

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Kako vam se svidja ilustracija za buduci srpski boardgame???

Post by xclub »

....
Image
Last edited by xclub on Tue May 08, 2007 11:52 pm, edited 3 times in total.
Image
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Smanjio sam rezoluciju, pa je to fuck up-ovalo boje... Sta mislite....
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

A oce li taj board game imati bilo kakve veze sa ljudima koji izdaju Izrode?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Ilustracija me podseca na crtani film Cudesna Suma... nadam se da se i boardgame nece zvati tako
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Ne (morao si pitati :roll: ) Iajte u vidu da je ovo samo projekat. Do realizacije treba cirka 10000 e. Ja, student, nisam u stanju da toliko izdvojim sam, ako imate neki predlog, ili jos bolje sponzora... Bio bih vam veoma zahvalan...

A sada nesto vise o slici.... Na slici je naslikan sumski zloca.... zli maleni je rezultat dva umetnika.... Sina od poznatog nam Kerca, koji farbojadise, po imenu Tara Kerac... i mladjanog Milana Colovica, koji je vise nego entuzijasta u pogledu slika....

Meni se svidjaju... Igra ce biti skoro potpuno originalna tvorevina (rezultat mog rada sa xclubom u protekle dve godine) a cak smo i krenuli u pravljenje modela za figure.. Pet likova ce krenuti u board gameu za eksanziju jos trojica.....

Igra ce biti jedan svet sa dvadeset mesta na kojima ljudi setaju.... Gospodar noci je zacarao sve stanovnike tog sveta, dok princeza svetla salje vas u ponovno uspostavljanje mira i dobrog u tom svetu.

Borbe na sve strane, cilj zauzimanje mesta i neverovatno teska pobeda gospodara noci....
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Tematski malo previse happy-go-fluffy za moj ukus, no dobro. Moze fino da ispadne ako je suditi po predlozenoj ilustraciji.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Ne nece se zvati Cudesna suma, i nece imati veze sa Izvorima magije....

Ime ne mogu da otkrijem, ali jesam fan Cudesne Sume.....

Imam cak i ilustrovanu knjizicu iste, koju je bilo pakleno tesko nabaviti....

Inace, Suncana Skrinjaric je napravila odlican posao, a snimali su crtac ne samo croatia film nego i fantasy forest films, amerika....

Izvanredna stvar za tada nase prostore....
Image
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

E pa mogao bih staviti jos jednu onda....
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Meni se bas taj bajkoviti fantazi mnogo svidja. Sad si me zainteresovao za taj board game 8)

PS. Ne dirajte mi Cudesnu Sumu. Slikar na acid-u je vrh 8)
Last edited by Awakened on Mon May 07, 2007 10:04 pm, edited 1 time in total.
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

....
Image
Last edited by xclub on Tue May 08, 2007 11:52 pm, edited 2 times in total.
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Fino, fino. Nije vrh vrhova ilustracije, ali mislim da dobro ide uz ideju bajkovite atmosfere. Ako cela igra bude bila u tom fazonu, u opste nece biti lose.

Inace, Cudesna Suma je jedno od mojih najdrazih secanja iz ranog detinjstva. Nemam nista lose protiv toga da kazem, samo mislim da je jako zajebano pogoditi bajkovito-naivnu atmosferu bas kako treba. Pogotovo u board game-u koji se ne moze osloniti na mnogo teksta da prense ideju. No, da sada ne gundjam u napred, ilustracije izgledaju sasvim odgovarajuce, nadam se da ce i zavrseni proizvod biti takav.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dawngreeter wrote:Inace, Cudesna Suma je jedno od mojih najdrazih secanja iz ranog detinjstva. Nemam nista lose protiv toga da kazem, samo mislim da je jako zajebano pogoditi bajkovito-naivnu atmosferu bas kako treba. Pogotovo u board game-u koji se ne moze osloniti na mnogo teksta da prense ideju.
Ne znam bas. Par pecurkica tamo-vamo na ilustracijama, prepreke i protivnici koji te vise zamajavaju i trose ti vreme nego sto ti prave stetu, i ozbiljna, mracna, opasna prepreka za kraj je vise-manje dovoljno za jednu takvu igru.
User avatar
Sammael
Posts: 371
Joined: Mon Mar 18, 2002 9:52 pm
Location: Zvezdara

Post by Sammael »

Awakened wrote:Ne znam bas. Par pecurkica tamo-vamo na ilustracijama
Fali i brkati vodoinstalater...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

To je upravo ono na sta sam ciljao. Monsteri za fajt na sve strane bi u potpunosti urusili pocetnu premisu a izbegavanje konfrontacija bi postalo jednostavno weird. Mislim da bi bilo potrebno imati snaznu i fokusiranu viziju i mnogo ulozenog truda da bi pecurkice koje zamajavaju, ne-smrtonosne prepreke i tome slicno mogle da odrze potreban osecaj varjacije i dinamike. Kada bi igra u tome uspela, bila bi verovatno najbolji autorski proizvod u Srbiji godinama unazad.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Skroz su fine ilustracije, moram priznati. Ovakav stil se savrseno uklapa uz klasicnu bajku.

Cudesna Suma je zakon, narocito slikar na acidu 8)
A Carobnjakov Sesir?
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

lord warrior wrote:Cudesna Suma je zakon, narocito slikar na acidu 8)
A Carobnjakov Sesir?
Isto vrh. Nego ima li neko video plejer povezan sa kompjuterom, da kad navratim u BG iskopam obe video kasete pa da ih prekonvertujem u DivX?
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Nemam, ali mislim da mogu da nabavim oba na dvd-u ili divx-u jer bi trebalo da su se pojavili u ponudi ili da ih je neko okacio na net. Slikar na acidu jeste vrh, a rekoa sam da se nadam da se nece boardgame tako zvati, jer sam se iskreno uplasio za i moj omiljeni mladalacki crtani :D. No nem aveze. Ilustracijue su vise nego prostojne, i bas mi se svidjaju :)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Upravo poceh da skidam i jedno i drugo :D
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Hajde ljudi pomozite onda malo.....
Trebaju nam sponzori, i to po principu, on nama 100-200 e, mi njega stavimo kao reklamu njegove firme sa strane kutije, i takodje ga reklamiramo putem flyera, postera... kakvog god reklamnog materijala budemo imali....
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

xclub wrote:Hajde ljudi pomozite onda malo.....
Trebaju nam sponzori, i to po principu, on nama 100-200 e, mi njega stavimo kao reklamu njegove firme sa strane kutije, i takodje ga reklamiramo putem flyera, postera... kakvog god reklamnog materijala budemo imali....
Ako ti treba circa 10 000 eur, po tom principu kutija treba da bude ogromna (da bi svi sponzori stali) :lol:
Mislim da je jedini nacin da nadjes jednu osobu/firmu koja ce ti to finansirati (mnogo babica, deca kilava).

Pozdrav,
Ivan.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

10,000e? Kakav tiraz planiras za pocetak? U svakom slucaju, gledaj gde su ti najveci troskovi pa trazi partnera u toj oblasti. Efikasnije nego da juris 300+ sponzora
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Zelim videti tu ilustraciju! Ima li je drugde negde online?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”