Pulp city-igra u nastanku (al deluje cool)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Pulp city-igra u nastanku (al deluje cool)

Post by Pendargon »

I bas mi se cini da bih je rado igrao, pogotovo posto je jedan od likova koji je odgovoran za ovo jedan od celnika americkog corda, koji mi je obecao da ce ovo uistinu biti skirmish...
check it out
http://www.pulp-city.com
http://www.tabletopgamingnews.com/?p=8953
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

deluje zabavno...josh samo da provalim kako se koristi sajt..
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Steta sto nema nista na sajtu osim te jedne slike, ali igra izgleda obecavajuce. Zelim da medju pozitivcima bude Charlton Heston, pa da konacno vidim taj cuveni obracun (za one koji nisu manijakalni Eddie Izzard fanovi - fora se svodi na "dokumentarac" Charlton Heston and a Monkey With a Gun).

Do duse, vec vidim da nece biti pre-painted pa se sigurno necu toliko zainteresovati. Posto sam u medjuvremenu odlucio da mi se AT-32 ipak ne zvidja, cekam da se pojavi sledeca velika pre-painted igra :(
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Pa koliko sam ukapirao, za par dana polako ce dizati i ostatak sajta, mada sam ja pozzurio, jerbo mi se gorilla sa masinkom bas svideo : 8) 8)
Image
ImageImageImageImageImage
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”