Eye of Judgement

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Eye of Judgement

Post by Barrel Dragon »

Daklem, prica skroz neverovatna!!!

Setam ti ja sa zenom po Avenue Mall centru i razgledam nove igre za moj PS3. I u izlogu vidim i ne verujem ocima svojim!!! :-s Igra, koju sam pre 3-4 meseca video na You Tube, zazeleo je duvajuci svecice (huahua), stoji u izlogu na 1m (ili je to bilo 1cm) od mene. Zablenut, krenem ja to, more, da odresim kesu, ali me zaustavi zenina ruka na ramenu:"Ipak da sacekamo sledecu platu, pa ti ja to kupim za Novu!", i tako, dok stigne plata posaljem utiske, a vi se malo informisite. Samo da napomenem, za bivseg YGO-vca, ovo je definitivno terapija frustracija iz detinjstva.

Sony Computer Entertainment introduces a new concept in trading card games with THE EYE OF JUDGMENT™ developed exclusively for PLAYSTATION®3 computer entertainment system. Utilizing Hasbro® and its Wizards of the Coast subsidiary’s trading card expertise, the immense power of the PS3® system, and the PLAYSTATION®Eye, Sony’s groundbreaking next-generation USB camera for PS3, THE EYE OF JUDGMENT provides a visually stunning experience that adds a third dimension to the trading card game genre.

Developed by Sony Computer Entertainment Worldwide Studios, JAPAN Studio, THE EYE OF JUDGMENT presents a new style of gameplay where collectable trading cards, embedded with a CyberCode, are brought to life in the 3D game through use of the innovative PLAYSTATION Eye. Players compete by selecting a card and placing the coded card in front of the PLAYSTATION Eye for their respective creatures to come to life and battle on screen. Players take turns placing cards as they jostle for control; the winner is the first player to conquer five of the nine squares of the “9 Fields” battle mat. The gamers task is to conquer the board by deploying their cards more skillfully than their opponent.

Players have four ways to play THE EYE OF JUDGMENT, single player against their PS3, against an opponent in two-player mode, against an opponent online, or letting the PS3 play out a round with the cards the player owns. THE EYE OF JUDGMENT comes with a starter deck of 30 character and spell cards manufactured by Hasbro. Pre-constructed decks and booster packs, sold separately in stores, can be purchased to strategically build the perfect deck using the 110 cards unique cards available.

KEY FEATURES

* A revolutionary new way to use the PS3 system, based on traditional trading card games and given a new dimension in 3D by next-generation technology.
* Developed in collaboration with Hasbro and its Wizards of the Coast subsidiary that produces MAGIC: THE GATHERING.
* Four ways to play - player vs. PS3, player vs. player offline, player vs. player online, PS3 vs. PS3 using players own deck.
* High Definition 3D animated characters and vehicles come to life seamlessly into the on camera view of your tabletop.
* THE EYE OF JUDGMENT will be bundled with PLAYSTATION Eye, 9 Fields mat, stand, a starter deck of 30 cards, and a booster pack of 8 cards. More than 100 different characters and spells will be offered via additional booster packs and pre-constructed decks, available at major retail chains.
* THE EYE OF JUDGMENT is a socially engaging title that will appeal to gamers of all ages and abilities.

A ovaj "stricek" mi kaze da ce i boosteri uskoro izlaziti i to ce kod njih moci da se kupi!!! Joj HOLOGRAMI, HOLOGRAMI,...

Joste informacija: http://www.us.playstation.com/News/PressReleases/430

ccc... slidza, slidza, ccc...

Image
Image
Image
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

Dobra ideja, sigurno ce naloziti prosecnog konzumenta TCG proizvoda...
Ovo bi mogla da bude revolucija u svetu karticnih igara. Fensi je i sareno, moze da se igra online...Sta ti vise treba?

Damn,kad bih mogao da iskombinujem prave karte za mtg i mtgo, verujem da bih pristao i na ovakvu glupost.....
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

zashto da ne... igra je i pravljena za najvece potroshache - decu do 12 godina. ja dodushe imam klinca od 7 godina i verujem da bi mu ovo bilo mega zabavno.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ne postoji nacin da te kompjuter spreci da varas kada vuces karte. Zbog toga u opste i ne vuces karte. "Registrujes" svoj deck tako sto spustas jednu po jednu kartu ispred kamere, zatim ti kompjuter random pokazuje koju kartu si 'izvukao', a ti iz svoje gomile treba da je nadjes. Sta ce ti u opste karte ako tako igras? Samo za tech show-off, valjda. Potpuno besmisleno.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

Dawngreeter wrote:Ne postoji nacin da te kompjuter spreci da varas kada vuces karte.
Ne znam, meni oni dinosaurusi/nosorozi izgledaju opasno...
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Post by Barrel Dragon »

Dawngreeter wrote:Ne postoji nacin da te kompjuter spreci da varas kada vuces karte. Zbog toga u opste i ne vuces karte. "Registrujes" svoj deck tako sto spustas jednu po jednu kartu ispred kamere, zatim ti kompjuter random pokazuje koju kartu si 'izvukao', a ti iz svoje gomile treba da je nadjes. Sta ce ti u opste karte ako tako igras? Samo za tech show-off, valjda. Potpuno besmisleno.

Pa pazi, ne znam kakva bi ti sartisfakcija bila da varas komp. On najpre sluzi za vezbanje. A kad igras on line onda mozes zatraziti da se dek drzi u uglu table, tako da ga kamera vidi.
Na kutiji pise 16+, pa nisam bas siguran da deca mogu igrati.
Ovo sve kosta ovde oko 700kn ili ti 7000din.. Original igra, kamera sa stalkom, pravila i dva deka sa po 110 karata, odnosno sve karte koje su do sada izasle i tabla. Kad se pogleda da ti jos treba i PS3 uz to je previse, ali za one koji ga imaju (na pr. ja :mrgreen: ) onda je to prilicno povoljno!
Uostalom, ovo jeste bum u kartaskim - fantazijskim igrama.
Moja ocena 9/10. Vise nego sto sam ocekivao!
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

mislim da tjesh se zaprepastiti kolko tje igracha odbiti tvoj zahtev za "drzhanjem decka u uglu tako da ga kamera vidi" ...

svaki online game ima 15% igracha koji bi igrali samo da bi drugima spoilovali igru.. :) nemoj misliti da YGO nema takvih :))

a to nije jedino cheatovanje koje treba da te brine... brini se o tome kako odjednom dosta tipova ima uber-deck zato shto su ischeatovali da imaju sve boostere x10 da bi im card collection bio 100% :) mislim da taj cheat >> bilo kog drugog :)

on-topic: krajnje zanimljiva ideja, da imam PS3 verovatno bih i probao :)) a budutji da tju uzeti PS3 eventualno, to tje biti taman tolko outdated da ga igram...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Poenta je da igra ne moze da se cheat-uje is prostog razloga sto ti masina bira karte kada treba da se izvlace. Ti 'registrujes' deck (svaku kartu pojedinacno pokazes kameri) i onda ti masina random kaze koju kartu treba da izvuces. Vrlo bukvalno, karte ne moras ni da imas (osim sto moras jer igra drugacije ne radi, neg' pricam sa stanovista mehanike igre). Sve bi bilo identicno da nema ni kamere, ni one musheme, ni karata nego samo da klikocas misem.

EDIT: U stvari, ovo je bilo stanje stvari kada sam citao gameplay report-ove pre par nedelja. Mozda su promenili nesto u medjuvremenu.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

pa da... to ti je dupla promocija - ako imash shitload of cards, uzmi ovo i igraj i na netu, a ako nemash - kupi josh karata... :)

e sad, glavno pitanje je ovo: dal mozhete ti i josh 10 ortaka da skripite pare za zilion boostera dok ne dobijete sve karte i onda da svi igrate sa njima? :)
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Naravno da ne...
Onda ce doci ekspanzije, pa rotacija... :D :D 8) 8)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Post by Barrel Dragon »

Shark wrote:pa da... to ti je dupla promocija - ako imash shitload of cards, uzmi ovo i igraj i na netu, a ako nemash - kupi josh karata... :)

e sad, glavno pitanje je ovo: dal mozhete ti i josh 10 ortaka da skripite pare za zilion boostera dok ne dobijete sve karte i onda da svi igrate sa njima? :)
Kao i u svakom tcg treba vremena, a onda skupis zilion. Stvar je u tome sto je ovo najnoviji TCG i to odlican, a PS3 ti je samo propratna stvar kojom poboljsas uzitak dok igras.

Kad se samo setim kako sam poceo sa YGO, u pocetku sam jedva imao 2 startera, a kasnije kolekciju prodao za par hiljada eura, a uspeo sam da sakupim sve najjace i najredje edicije.
Nadam se da cu i sa ovom tako!!!
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Mislim da je poredjenje sa YGO totalno ispravno. Ko je igrao to cudo u potpunosti zasluzuje i ovo.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

mene ovde nesto buni
Setam ti ja sa zenom po Avenue Mall centru...
...kako sam poceo sa YGO...
Ti imas zenu? i igras Ygo? ... kuda to ide ovaj svet...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Post by ZergLord »

Vidi ti to. Neko je smislio nesto originalno za PS3.
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Post by Barrel Dragon »

Megabaja wrote:mene ovde nesto buni
Setam ti ja sa zenom po Avenue Mall centru...
...kako sam poceo sa YGO...
Ti imas zenu? i igras Ygo? ... kuda to ide ovaj svet...

Ne igram ga 2 god. A kakva je to razlika izmedju YGO-a i ostalih tdg-a?
Kao YGO igraju mladja deca, a starija Magic ili ...?
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Mislim da je ciljao na to da YGO zahteva vrlo specefican intelekt.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

pod
a. ju gi o jeste za decu mladjeg uzrasta, zato i crtezi nisu kvalitetni, kao u drugim igrama, a hit poeni su u hiljadama, i sve udara bar u stotinama poena, sto znaci da imaju par nula vise... mehanika igre je prosta.
b. ja retko igram karticnu igru 'vampire', koja je pojam kompleksnosti u segmentu drustvenih igara, i to je jedini CCG koji igram. cenim i stari legend of the five rings...

na forum sam dosao zbog drustva, ne igre... i prerastao sam decije bolesti tipa moja igra je kul, a tvoja nije...

PS
a sta tvoja zena kaze kad ti vices jugio (ili kako vec) s' obzirom da pravila igre to predvidjaju? jel imas onaj bacac karata koji se kaci na ruku? ko na kraju pobedi: jugi ili kaiba?
Image

obrati paznju na uzrast osobe koja reklamira duel disk...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Post by Barrel Dragon »

1. Zalim one koji su ti dali da budes moderator. Jer zadatak moda je da uredjuje forum, a ne na svakom bez psovanja topicu da 1. spamuje!

2. Kad je mehanika prosta, igra je dosta brza. da ti ne kazem koliko je remi prostiji, pa ga igraju milijarde svih uzrasta.

3. Ovo sto bez vredjanja za vikanje je samo tvoje neznanje. Moja zena nema veze sa tim, a ni pojma nema o igrama, jer je to ne interesuje.

4. Mozda si prerastao te igre, ali sigurno nisi onaj period pubertetlije koji se sa svima svadja i uvek se nadje tu da nekog bez psovanja. To je i od decaka sa slike daleko detinjastije.

5. To sto vidis na slici je delo marketinga igre koji je jak i koji je samo osmislio crtani da bi zaradio vise love, a crtac gledaju naravno klinci. Sto se tice ygo-a, prvaci te igre su mnogo stariji od one populacije koja je igra kod nas! Meni se dosta svidja, a o ukusima se ne raspravlja.

A na dalje odbijam da se raspravljam na temu ygo, briga me sta ti kazes, nemoj menjati temu, procitaj sta u naslovu pise. Nije YGO svakako.
Jer bi za promenu mogao nekada nesto i da ne prokomentarises. Svi se topici na forumu pretvaraju u tvoje sprdanje i spamanje. To nije lepo.
Mudar je onaj koji zna kad treba nesto da precuti.
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Image
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Post by arborsomniorum »

Bas ste se navrzli na coveka, koji voli sistem igre YGO... Bas ste neki losi forumasi...

No kada smo kod toga meni se najvise svideo sistem igre kod Pokemona, iako same pokemone ne mogu da podnesem odgovorno tvrdim da je mehanika te igre najbolja na svetu...
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Post by Barrel Dragon »

Megabaja wrote:Image
Ako se sad nasmejem na ovo, sa ha ha ha, oceti ti biti lakse?
Ajd sad i ceo forum!!!
Bas je fora! Koliko se samo covek potrudio da to uradi!!! Znam da ce reci da mu je bilo lako napraviti ovu sliku, ali trud mora da se pohvali.

Znam da si jedan od likova koji su u zivotu propatili. Bili odbaceni od drustva u osnovnoj, pa si se pravio da te sport ne interesuje, da sakrijes svoju "spretnost", pa da ti je sve u zivotu ostalo samo da se iskazujes ovde na netu, jer u stvarnom zivotu si kukavica!!! (Bez psovanja) kakav samo um treba da ovako nesto osmisli! I da se toliko potrudi da nekog omalovazi!!!
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Image


Da... sve si pogodio. Mozda si od velikog kontakta sa kartama postao vidovit, ili ti pomaze 'Eye of Judgement'?
Samo ne idem vise kod psihijatra, u mom stadijumu samo svestenik pomaze. I pecam... ali radnim danima, ne zelim da mi se drugi alasi smeju, posto nemam snage ni mrtvog tolstobika da izvucem iz mulja. 8)

Da se nisi malo iznervirao? Ili ne mozes da istrpis salu na racun igre sa kartama ( koju si sam pomenuo )?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Da li bi vredelo da vas lepo zamolim da prestanete? Pliz... Ili da splitujemo temu na druzenje? I bez psovanja, B.D.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

arborsomniorum wrote:Bas ste se navrzli na coveka, koji voli sistem igre YGO... Bas ste neki losi forumasi...

No kada smo kod toga meni se najvise svideo sistem igre kod Pokemona, iako same pokemone ne mogu da podnesem odgovorno tvrdim da je mehanika te igre najbolja na svetu...
E, ho, najbolja na svetu... Da ne preterujesh malo? Mozda je igra relativno brza, ali najbolja svakako nije- zabavna jeste.
Ja sam lichno bio uvek zagovornik kompleksnijih kartichnih ibara, u prvom redu tu mislim na MetW (Middle Earth: The Wizards) CCG i Star Wars CCG (obrati paznju ne TCG!). Obe su sjajne... bile :cry: Na zalost, kompleksni sistemi, chak i sa ovako privlachnom tematikom imaju tendenciju da se relativno brzo ugase. Ne verujem ni da tje onaj Vampire da potraje neshto mnogo duze.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Gde je moja navijacka pesmica o megabaji???
Tiranija!!! :D :D :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

i mada je prica o kartama offtopic
Ne verujem ni da tje onaj Vampire da potraje neshto mnogo duze.
Vampire: the Eternal Struggle postoji od 1994, znaci stariji je od medzika par meseci, i jos izlazi. Takodje to je jedna od retkih fransiza koje je WotC prodao ikome.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Vampire: the Eternal Struggle postoji od 1994, znaci stariji je od medzika par meseci, i jos izlazi. Takodje to je jedna od retkih fransiza koje je WotC prodao ikome.
Um, nije da je bitno, ali alfa edicija Magic : the Gatheing je izasla na leto 1993, tako da je magic ipak stariji, al za malo...
Another completely useless trivia...
Image
ImageImageImageImageImage
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

Kinda off-topic, ali vredi pogledati Yugi the abridged na youtubeu... :)
a shto se tiche slike - ispala je dobra fora, barel je preterao :P

EDIT: kao i svaki lik koji je upravo provaljen that is :P
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Nekom od moderatora se nije svideo moj apel megabaji :roll:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Post by arborsomniorum »

novot wrote:
arborsomniorum wrote:Bas ste se navrzli na coveka, koji voli sistem igre YGO... Bas ste neki losi forumasi...

No kada smo kod toga meni se najvise svideo sistem igre kod Pokemona, iako same pokemone ne mogu da podnesem odgovorno tvrdim da je mehanika te igre najbolja na svetu...
E, ho, najbolja na svetu... Da ne preterujesh malo? Mozda je igra relativno brza, ali najbolja svakako nije- zabavna jeste.
Ja sam lichno bio uvek zagovornik kompleksnijih kartichnih ibara, u prvom redu tu mislim na MetW (Middle Earth: The Wizards) CCG i Star Wars CCG (obrati paznju ne TCG!). Obe su sjajne... bile :cry: Na zalost, kompleksni sistemi, chak i sa ovako privlachnom tematikom imaju tendenciju da se relativno brzo ugase. Ne verujem ni da tje onaj Vampire da potraje neshto mnogo duze.
Novot ne moras me uciti o igrama kada sam svaku igrao i za svaku imam po bar dva spila...

Btw. ima li ko da prodaje middle Earth?... Nemam onaj glavni prsten, pa bih voleo da ga nabavim, inace igra ima prelepe ilustracije, decipher bi bio sada najpopularnija firma da je igru lotr stavio ilustacije a ne isecke iz filma .. I sta se desilo sa krunom (firmom koja napravi Middle Earth)?...

Verujem da je Oliver pricao o napali na igranje Vampira... Brzo se ljudi ugase za dosta kvalitetne igre, meni se recimo warlord igra toliko svidela da sam pokupovao sve sto je Sladjan imao na lageru... Medjutim sada karte samo stoje na polici...

Da ne pricam o Vampirima, potrosio sam preko 250 eur da bi posle toga par ljudi igralo par puta i sve to prodje.... Najkvalitetnije utucavanje para, moram da priuznam....

Ljudi nemojte nipodostavati igre, ako se Vi ne igrate necim, ne znaci da ne vredi i da nije dobra samo znaci da su Vam ukusi razliciti. I to je super....

Eto jedva cekam da izadje moja igra CINOBACAC.. Pa da vidite sta je to kvalitetno, domace, zabavno, originalno, sa prelepim ilustracijama, a povrh svema nesakupljacko karticno....
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Post by Shark »

"nije shto je nash - ali je najlepshi od sviju" :)
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ok, igrao si sve shto sam pomenuo, nego ja samo kazem da sam, u principu, zagovornik kompleksnijih sistema, (ona dva pomenuta prevashodno), ali koji nisu nuzno i bolji :wink:

Uzgred, da si se javio pre jedno 4-5 godina, mogli smo se menjati za The One Ring, jer sam ih tada imao bar 5 setova (po jedan za MEtW i MELE). Inache, imam josh neshto duplikata, pa ako si voljan, mozemo da se menjamo.

Nego, kada tje ta tvoja igra? Mislish da parirash Izvorima i Herojima Dugonotja :wink: :?:
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Nista ne moze da parira herojima dugonocja. Ta igra je postala legenda in its own right! :D 8) :wink:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
xclub
Posts: 248
Joined: Mon Nov 28, 2005 6:34 am
Location: Novi Sad, Telep, bezinternetno mesto

Post by xclub »

Image
Da li se vidi ...
Image
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Post by arborsomniorum »

Neka, ne moras ja cu postaviti....

Evo za sada dve carobnjacke karte moci...

Image

Image

Ko voli nesakupljacke igre, ovu ce da obozava...
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Post by Resurrection »

Eye of judgement:
Interesantan koncept ali ,meni, ne igrivo.
Kanda poenta drstvenih igara da igram protiv zivih ljudi odma sad a ne preko neta ili protiv kompa.
Ima mnogo boljih single player igara ako mi se vec gube oci pred monitorom.
Image
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Pa dizajn igre (domatje) je vishe nego zadovoljavajutji. Govorim o grafichkom dizajnu, naravno. Mogao bi neshto blize da nam objasnish o chemu se radi. Ne morash u sitna crevca, vetj nam daj uopshteni pregled/opis.
Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.

Istina rađa mržnju. Ko govori istinu, često se zamera drugima.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

novot wrote:Mogao bi neshto blize da nam objasnish o chemu se radi. Ne morash u sitna crevca, vetj nam daj uopshteni pregled/opis.
Ali na zasebnoj temi, molim te :wink:
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”