Sekundarna igra sa minijaturama

Moderator: Moderators

User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Ovde pricam o sekundarnom miniatures wargame-u za mene, jelte. Mozda i tercijarnom, ko ce ga znati. Poenta je, Warmachine/Hordes mi je primarna igra i od toga necu odustajati. Volem je ki secen lebac so evrokrem. Al' ocu nesto lagano i zanimljivo sa strane. Because I'm an addict, apparently. Evo liste igara koje su mi ufatile paznju, pa ajte da vidimo sta ko misli o njima. Mozda jos neko ima interesovanja za ove stvari pored mene.

Unpainted skirmish wargames

Hell Dorado - Sjajne figurice, taman da me nateraju da ucim da farbam. Kazu da su pravila do jaja. Tematski je igra bolja od Dark Age, koji mi je do sada bio tematski najbolji wargame. Nemam bas mnogo razloga protiv ove igre, bojim se da cu na ovaj ili onaj ancin morati da je kupujem ako bude i drugih igraca u zemlji.

Infinity - Cool izgled, futuristicku cyber momenti na koje sam slab, jebeno prelepa knjiga. Sa druge strane, nisam cuo da se po svetu ljudi nesto posebn odusevljavaju njome.


Prepainted skirmish wargames

AT-43 - Bojan me je najvecim delom odgovorio od ove igre, izgleda da su pravila shit. Stavljam je ovde samo zato sto je, eto, aktuelna. A i dalje mislim da su svemirski komunisti (koji su do jaja odradjeni!) i svemirske zen gorile vr'.

Mutant Chronicles - Collectible miniatures game. Jebiga, collectible. Ali je Mutant Chronicles! Jos otkako se pojavila (a zatim i umrla) treca edicija ove igre pod nazivom Warzone hteo sam da je igram. Sjaaajan setting. Da skratim pricu, covecanstvo je kolonizovalo solarni sistem i megakorporacije su efektivno nove nacije. Ima ih nekoliko, pojavljuju se Demoni (koji se radjaju iz kibernetike - how cool is that?) a tu je i Brotherhood koji je anti-demonska crkva. Fantasy Flight proizvodi, tek treba da izadje ove godine, mehanika je zanimljiva i koristi se pored standardni hstvari i nekakvim order kartama... collectible deo me nervira. Link: http://www.fantasyflightgames.com/mutan ... index.html

Monsterpocalypse - Opet collectible miniatures game. Argh. Ali pravi Privateer Press. Jeej. Sukob ogromnih cudovista u gradovima. Zgrade se dobijaju u boosterima. Mislim, ovo je definicija lagane zabave sa strane. Zar ne?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Orthodox
Posts: 79
Joined: Tue Apr 03, 2007 7:20 am
Location: Hamburg

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Orthodox »

@Helldorado: odigrao sam par test partija, pravila su dobra. Svidja mi se sto se igra uglavnom na scenarija, pa je i dosta taktike unutra. A itema igre: ljudi osvajaju pakao, onako ajd da se nesto obrne ... Navodno treba da dodje i dodatak za pravila za teren. To nazalost jos nisam imao prilike da isprobam. Dosta specijalnih osobina za svaku figuru, treba sve to negdje popisati ili drzati u glavi za pocetak dok to malo ne zazivi i onda dodjes do drugog problema ...
'em ti francuski jezik, cekam evo skoro cijelu godinu ne bi li se nesto poteglo na temu internacionalizacije istih pravila. Ovdje u Svabiji ima cak i neki doborovoljni prevod zaludjenika, moze da sluzi kao osnova za igranje, ali drugi problem dodje sa karticama koje opet na francuskom. Dok se pohvataju svi nazivi i nadju adekvatni prevodi, traje ... A covjek hoce jel'te da igra, a ne da lista rijecnik! :)
Figure su sjajne, kao prvo metal :), zatim zaista fini detalji, tu nema sta da se prigovori, prednost starter set (mislim da je 40 EUR) je dovoljan za pocetnicku armiju od 200 poena. Eventualne ekspanzije mogu da se uzmu.


@AT-43: i tu probao par test partija, prosli ponedjeljak igrao sam sa theriansima protiv ruja. Svaka armija ima neke svoje ososbine, pravila nisu nesto ubogo komplikovana, cak bih rekao ide dosta tecno. Ja licno nisam neki ljubitelj SF, dosta se svodi na pricu izmjeri i pucaj, meni treba borba prsa u prsa ... :) Na kraju treceg poteza sam uspio cak sa jednom jedinicom da uletim u fight i to vec ne izgleda lose. Svidja mi se i mogucnost da sa borbenim masinama prosetas (tj. pogazis) kroz protivnicku pjesadijsku jedinicu. Naneses vise stete nego sa pucanjem! :) Treba dosta terena inace se poskidase jedinice na daljinu. Majmuni su mocni, poslije te test partije pao u iskusenje da pocnem da ih skupljam, kao ne treba mnogo za partije od 2000 - 25000 poena, ali jos nista. Radije se drzim novog age of ragnaroka, imam sve figure koje trebaju pa ne treba dodatna investicija. Cak za prepainted izgledaju prilicno dobro, uporedjivali smo figurice od UNA, theriansa, ruja i evo sada i majmuna, kvalitet bas raste. Mozda sad sto su majmuni mnogo veci pa lakse izaci na kraj sa detaljima.

@Infinity: nisam igrao, ali u ovim nasim krugovima se ne cuje mnogo toga dobrog o njoj. Izgleda su pravila previse komplikovana ...


My 2 cents ...
Pozdrav,
Vaske
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Ko, jel' ja? »

Helldorado mi se cini kao zanimljiva igra. Ima nekoliko jako lepih figura.
Glavna mana je sto igra ne postoji na engleskom, mada postoji neki prevod da se nadje (mozda cak i na njihovom sajtu). Igra me je zainteresovala pre nekog vremena, mada kako se ne pojavljuje na engleskom, interesovanje kopni. Ako bih se odlucio da je igram skupljao bih saracene :)

Infinity ima preterano dobre figure u velikim kolicinama. Takva stvar mi je jako bitna ako zelim da igram neku igru. Doduse, zaista ne znam kakva su pravila.
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Bathory »

Hell Dorado je i mene zainteresovao (inkvizitori), mada svi znamo sta se desava sa preterano ambicioznim francuskim projektima (napad na rusiju, confrontation itd....)
Image
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Zekina banda »

Infinity
... ce da se igra. Ja imam dve armije, a Cira i ekipa imaju jos tri. Videcemo kad probamo. Figure su super (verovatno najbolje SF), a pravila su interesantna (oba igraca su konstantno ukljucena u igru). Sistem je D20, sto neki ljudi jednostavno nevole.

Mutant chronicles
Prilicno privlacno za mene (s obzirom da imam 3-4 armije za Warzone, iz koga ova igra potice). Osnovni problem - velicina figura. Elementi terena sa kojima obicno igramo izgledace smesno pored figura.

U pripremi za igranje u BGu su i sledece igre:

Rezolution
Sajber-pank okruzenje, skirmis igra, veoma pristojna pravila. Mora se priznati da figure nisu bas prva liga, ali ima interesantnih (bar koncepcijski). U Zrenjaninu se ova igra igra vec neko vreme.

Gangs of mega city one
Sudija Dred protiv gomile probisveta.
Igra je skirmis, prilicno "nekromundicna" (sto i nije cudo jer ju je pravio Endi Cejmbers), tj. ispeglana nekromunda, a figure mogu da se koriste prilicno slobodno dok god oruzje lici na ono koje je dodeljeno liku. Sudije nisu strana u sukobu, tj. pojavljuju se samo ako im neko "otkuca" da ce negde biti sukob bandi. I naravno, sudije je nemoguce pobediti. Pored 3 osnovna tipa likova koji se regrutuju za bandu, na raspolaganju je i gomila soloa koje mozete regrutovati za stalno ili za pojedinu misiju.

Glavna čar obe gore navedene igre je, naravno, kampanja (sa osvajanjem teritorija i napredovanjem likova.

Ja sam, licno, zainteresovan za jos par igara kao sto su:
Urban War
Dark Age
Star Mogul
AE-WWII
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Ko, jel' ja? »

Sistem je D20
OUCH...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Zekina banda wrote:Rezolution
Sajber-pank okruzenje, skirmis igra, veoma pristojna pravila. Mora se priznati da figure nisu bas prva liga, ali ima interesantnih (bar koncepcijski). U Zrenjaninu se ova igra igra vec neko vreme.
Auuuu... ovo je opako. 8O
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Zekina banda »

http://www.aberrantgames.com/
- zvanican sajt proizvodjaca Rezolutiona
Kod Cire je disk koji se dobija uz starter gde imaju quick start rules i jos po nesto (papirni tereni).
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Bio na sajtu, skinuo u PDF-u quickstart rules pa cu ih pregledati u toku vikenda. Steta sto figurice nisu malo lepse ali je konceptualno DO JAJA.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Shunka »

Sada sam pogledao sve figure i fakcije za Hell Dorado...
Te se pitam...
Kako naci para?
Kako naci vremena?
Saraceni ili Evropljani?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Bathory »

Poceo da skidam pravila za heldorado na engleskom (50mb)
Malo lici na konf....
Videcemo....
Image
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Bathory »

Skinuo pravila, nesto malo procitao. Igra je jako slicna conf-u, kao da je isti tim radio i ovu igru. Deluje ok, doduse ima jaaaako puno podataka na karticama za jedinice, sto znaci gomila skilova,abilityja itd, koja ce biti podlozna promenama i dopunama (kao i u confu). Pravila mozda malo komplikovana (na prvo citanje) i ovako, na prvi pogled mislim da je gameplay nesto losiji zbog pregrst opcija.

Elem, nisam mogao da se otmem utisku da je ovo klon confronta, s obzirom na izgled figura, pravila i naravno zemlju porekla.

Nazalost, predvidjam im i slican uspeh i buducnost... :|
Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by mladjano bugarce »

Resolution ce se definitivno igrati.
ImageImage
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Vaskrsavam temu zbog veeeelike dileme. Stigao Mutant Chronicles, Monsterpocalypse stize sledeceg meseca. Nisam siguran da cu bas odmah moci da pocnem da kupujem neku od te dve, ali definitivno ce i to doci na red u narednih par meseci. Pa cisto cenzusa radi - sta ljudi misle koje od ta dva je bolje? Ja naginjem ka Monsterpocalypse, izgleda krace, zabavnije, jednostavnije i jeftinije. Ali Mutant Chronicles ima Bauhaus frakciju sto je instant pobeda.

Sta kazu drugi?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Resurrection »

Kad nas vec vrbujes:
Cene "startera" i "bustera"?
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Monsterpocalypse je za sajam najavljen kao 2K za starter i 1K za booster. Ima dve vrste boostera, jedan za glavne monstere a drugi za propratne jedinice. Igra se standardno igra sa samo jednim cudovistem, od kojeg ti trebaju i osnovna i evoluirana forma, a jednog takvog u obe forme dobijas u starteru (random odabranog, do duse).
EDIT: monster booster-i sadrze dve figure, a to su osnovna i evoluirana forma istog monstera, upravo to saznah sa njihovog sajta. To je mnogo bolje od onoga sto sam mislio - da dobijes dve random figurice pa koje god one bile.

Mutant Chronicles starter je 2600 dinara i boostera jos uvek nema. Ima preset unit pack-ova (sa po tri jedinice) i kostaju malo ispod 2K dinara. I starter i trenutno postojeci unit pack-ovi postoje samo za demone i Capitol, crkvenjaci i Bauhaus, kao i boosteri, jos uvek nisu izasli.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Rover »

Secrets of the third reich
alternativna istorija, drugi svetski rat, zombiji, vukodlaci, meche i sve to sa jako zanimljivim pravilima. objashnjenje pravila sledi..

a da ... mogucje je da u sigilu ima startera..
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

To zvuci cool, al' nije collectible, nije prepainted, i nije igra za kratku neobaveznu zabavu neg' je ceo wargame. Takav jedan vec igram.

Mislim da je Rick ovde otvorio i posebnu temu o toj igri skoro.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
FGSerbia
Posts: 660
Joined: Fri Feb 09, 2007 2:20 pm
Location: Beograd
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by FGSerbia »

Sorry to gate crash in English (please don't feel the need to reply in English)

Secret's of the Third Reich is very popular at the moment as it combines WWII, gothic horror and big-assed robots. I like to think of it as WH40K, WHFB and Flames of War all rolled into one.

I think Helldorado would be the fatest growing game in the world right now if someone translated it into English. Everyone that has read the rules has endorsed it as a really fantastic mechanic and the miniatures are visually stunning. The problem is that the company that owns it (Asmodee) does very well with family board games in the US and doesn't want to be associated with a game that revolves around factions trying to conquer the hell dimensions. The game is really great - it's just that you need to download some stuff off the internet unless you speak french.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Shunka »

Ja bi igrao one gonzile u Monsterocalypse! Kao sto bi igrao Saracene u Helldoradu, jos fakcija za WM/Hordes i jos stosta, ali para za sve to nema...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Shark »

The best thing about big monster movies is that they slam eachother onto cardboard buildings that explode or fall down when a monster lands on it.

Unless you're actually gonna take someone's monster and throw it at the scenery, it's not gonna be as cool. I don't really like either of them to be honest. So, i'd suggest "waste/drain/put more money into your WM/Hordes armies" instead of buying yet another game, when you're already kinda tight with free time.

But if i have to vote for either of these - i'd vote Helldorado any day. Les Egares (stray ones) are just too awesome to be missed out.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Shunka »

Monsterocalypse has got collectible scenery.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Zekina banda »

Sutra ce na helldorado forumu biti postovane Asmodijeve kartice na engleskom - beta izdanje (sledece nedelje postuju "upeglano" izdanje).
Meni je najveci problem sa MH sto je 54mm. Mislim da cu se drzati Warzona :geek:
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Knight
Posts: 553
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Knight »

Mutant Chronicles deluje jako zanimljivo, ako se zainteresuje dovoljno ljudi bice veoma zanimljov igrati ga :)
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by mladjano bugarce »

ja sam zaintresovan za mutant chronicles, samo cu sacekati jos neko vreme da izadje jos figura - ili da propadni, naravno! :mrgreen:
ImageImage
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

E bas ste me sada ukopali, a ja taman krenuo samoinicijativno da naginjem vise ka Monsterpocalypse. Prokletnici! :P
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by PainBringer »

Ja cu mozda (ali mozda) igrati Monsterocalypse. Ako se to desi, igram one dinosauruse.
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Rover »

i ja cju mozda igrati monsterpocalypse...naravno ctuhlue :D

a mutante ne bi igrao...imam board game stari...ne treba mi novi sa vecjim figurama..
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Well that settles it, Monsterpocalypse je defitnivino otelotvorenje moje savrsene sekundarne igre (minus collectible aspekat, al' eto). Fala za linak.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Shark »

Dawngreeter wrote:minus collectible aspekat, al' eto
ionako tjesh ih ili kupovati preko neta ili se trampiti sa ostalim igrachima ...

chuo sam da tje praviti uniformnu distribuciju, al i dalje - teranje da kupish tri nechega da bi dobio jedno onoga shto hotjesh nije lepo. samo se cheka da se vidi kolko tje udela imati ono "stigla mi je plata, sad sam ja najbolji igrach" geslo...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Za sada ne mnogo, jer je broj razlicitih jedinica mali i ne igra se sa mnogo njih na stolu, plus boosteri su odvojeni na dve vrste. Cini mi se da ako svaki expansion bude duplo manji od pocetnog seta, sto je just plain common sense, i izlaze na godinu dana, bice jako jednostavno ostajati u koraku sa novim stvarima uz jako malo truda.

Mozda je samo wishful thinking, do duse. Videcemo.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Resurrection »

Rulbuk:
http://monsterpocalypsegame.com/free-stuff

@DG- najbolje da ce nagodinu dana da izlaze ekspanzije. 6 meseci u najgorem slucaju.

Nejbolja taktika za skupljenj je - skupljas sta prvo izvuces kad otvoris prvu kutiju (starter/buster) ili cega imas vise.
Ako ljudi ne shvate igru previse ozbiljno bice slucaj ko sa piratima gde svako skuplja jednu frakciju i ostalo rado menja sas ostalima.
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Ima frakcija koje bih igrao radije nego neke druge, al' ni jedna mi nije bas potpuno odbojna tako da, slazem se, sta se prvo izvuce moze sa tim da se igra. Najjednostavnije i najjeftinije. A za tajming ekspanzija... mislim da ce to najvise da zavisi od toga koliko prodaja bude visoka. Pola godine do godinu je realno, rekao bih, ako uzmemo u obzir izdavanje ostalih uspesnih collectible igara koje nisu Magic ili D&D minijature.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Shark »

Meni se i dalje chini da tje u ovoj igri najbolji igrach biti onaj koji mozhe da odvoji najvetji deo svoje plate ... Mada, samo mi se chini.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Resurrection »

Jel kupio neko Monsterpocalypse?
Valja l' cemu uzivo?
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Rover »

chuh da je kupljen neki buster...al ne znam da li je neko igrao....mogli bi da probamo...evo ja se prijavljujem da kupim pola startera i napravimo neki test play...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Dawngreeter »

Ja sigurno kupujem kad dobijem neke pare. Nadam se da ce to biti u narednih nedelju-dve.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Shunka »

Ja isto kupujem kad budem imao mnooogo para pa otkupim sve narudzbine WMa koje su mi se natalozile...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Sekundarna igra sa minijaturama

Post by Rover »

Danas odigrasmo prvu partiju monsteropocalipsa u sigilu.... i moram priznati da je igra jako zabavna...
ima zanimljivu mehaniku aktiviranja jedinica pomocju action kockica, ima all the fun power attacks iz wm-a +josh neki, ima osvajanje i unishtavanje terena...jako jako cool...

za haloween board game day cju doneti u sigil pa mozete da vidite mozda se odigra neka partija...

P.S. bicju u sigilu i sutra sa igrom u rancu...Promote Promote Promote \:D/ \:D/ \:D/
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”