WARCRAFT boardgame

Moderator: Moderators

Locked
Nexusnex

WARCRAFT boardgame

Post by Nexusnex »

Ej ljudi opet ja, provalio sam ceo koncept igre, ali ne mogu da provalim napad i odbranu, da li moze neko da mi malo pojasni pravila, u cemu je fora kad neko napada i kako se brani taj sto se brani, jako je konfuzno objasnjeno.
hvala unapred
Pozdrav!!!
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: WARCRAFT boardgame

Post by Dawngreeter »

Nisam bio siguran za prethodnom temom, ali sada vec zaista moram da skinem sesir za ovako sjajan primer trolovanja. Anon would be proud.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: WARCRAFT boardgame

Post by Shark »

hahahha, nisam znao da si i ti oldfag DG ;)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: WARCRAFT boardgame

Post by Dawngreeter »

We are Anonymous. We are legion. We do not forgive, we do not forget. Expect us.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: WARCRAFT boardgame

Post by Shark »

Kad smo vetj kod toga, ja tju na faksu izvesti jednu egzibiciju u skorije vreme... ;)
okachishe neke hand-made postere o zlostavljanju dece... a meni pri ruci stickeri pedobeara.... ;) taj dan tje biti slightly less boring ;)

nego, on-topic: jesi li prochitao oficijelni FAQ?
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Nexusnex

Re: WARCRAFT boardgame

Post by Nexusnex »

UUUUUU al ste nafurani bre :applause: , kad ste se vec toliko potrudili oko pisanja, mogli ste napisati i neki odgovor.Ovo mi je prva board game(lazem i Draculu sam uspeo da poredjam,ali posle toga ni makac).Procitao sam oficijelni FAQ i koliko sam skontao kad napadas,trebalo bi da dobijes broj manji ili isti od strenght-a da bi defenderu skinuo vojnika i to mi je "valjda" jasno kad su iste klase u pitanju, ali nije mi jasno kako se igra odvija kad letac ili daljinac napada pesadiju, kao i kad se sklanjaju figure u toku borbe, da li se defenderu odmah skine pa se brani sa preostalim brojem ili se brani sa svim figurama pa se tek onda skidaju i jednom i drugom???
Sad bih voleo neki jednostavan odgovor, bez pr_ _ _ _ _ _ a,ako je moguce.Hvala unapred
Haug
User avatar
joca☻
Posts: 170
Joined: Sat May 03, 2008 7:48 pm

Re: WARCRAFT boardgame

Post by joca☻ »

je l' mislis na warcraft board game ili wow borad game?
ja otprilike se secam warcraft pravila...melee jednice ne mogu da napadaju letece,dok range mogu sve,kao i letece...e onda ti se biju jedinice koje se nalaze na istoj bazi gde je i protivnikova vojska(jedinice),ali ti u borbi pomazu i sve jednice koje su u base kontaktu sa njom...bacas onoliko kockica koliko imas jednica(npr.2 melee i 1 flying,i 2 range bacas 5 kockice).Ti uspevas da ranis neprijateljske jednici,ako broj,na kockici,bude manji ili jednaki tvom "strengthu" jedinice(npr. ti si odabarao neku jedinicu cji je unit strength 3 i oko nje imas jos pet jedinica,znaci bacis 6 kockica...dobijes 6,3,4,5,1,1 i uspeo si da naneses 3 rane protivnikovim jedinicama).unit strenght ti pise na kartici jedinice.e sad ne mogu da setim kako se rasporedjuju rane...za to moram da nadjem pravila
Nexusnex

Re: WARCRAFT boardgame

Post by Nexusnex »

Mislim na Warcraft boardgame, interesuje me kako se brane melee jedinice ako ih napadne ranged i kad tu prestaje borba,znaci konkretno imam jednog letaca i napadam pesadiju, kako tece borba ?
hvala na odgovoru!!!
Pozz
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”