A Game of Thrones LCG

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

A Game of Thrones LCG

Post by Dawngreeter »

Mora da ovde ima nekoga ko je ovo igrao. Zeleo bih da taj neko detaljno opise koliko je igra do jaja, zasto je moj zivot do sada samo bleda senka onoga sto ce biti kada tu igru prvi put odigram kao i na koje sve nacine mu hrana koja sadrzi cokoladu i/ili lesnike vise prija ako se konzumira tokom partije ovog cuda.

Sell me on it is what I'm saying.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Millenium
Posts: 293
Joined: Mon Sep 08, 2008 1:19 pm

Re: A Game of Thrones LCG

Post by Millenium »

Pa zar ne verujes strancima "a stranger is your friend muhaha :twisted: " elem evo par review'a http://www.boardgamegeek.com/thread/335088 i http://forum.rpg.net/showthread.php?t=380290 nadam se da je to od pomoci :wink:
Goal i have no goal Fraulein i just want eternal war "Major Montana Max"

"Après moi, le déluge"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: A Game of Thrones LCG

Post by Dawngreeter »

Pregeledao sam BoadGameGeek.com pre neg' sto sam ovde postovao, no hvala za rpg.net link koji ne videh. Mada se odnosi na AGoT taman kada je postajao LCG pa mi bas i ne znaci previse...

Nego sam ovde otvorio temu cisto da vidim sta ljudi misle. Pogotovo bi mi znacilo misljenje ljudi koji su takodje igrali i VtES. Zarekao sam se da nikada vise necu kupovati collectible gluposti a LCG mi nekako izgleda na granici prihvatljivosti. Pa pokusavam nekako da se ubedim dal' jeste il' nije vredno upustati se.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: A Game of Thrones LCG

Post by arborsomniorum »

Nemoj kupiti. Fantasy flight ima super igre, od boardova do karticnih, ali kada su u pitanju collectible katicne, kao sto su agot i call of chtullu*, to jednostavno nije na tom nivou. Ne kazem da se neces zabaviti, ali verujem da ti nije cilj da jedino ti to imas. Verujem da drugi to kupiti nece. Eto to je moje misljenje.

PS. Ako hoces, probunaricu negde demo spilove, pa cu ti poslati za Bg. Pa probaj da vidis kako ti odgovara.


*ili kako god vec otprilike
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: A Game of Thrones LCG

Post by Dawngreeter »

Imam ja sa kim bih igrao. Isti manijaci protiv kojih non stop izvlacim na random Lanistere u AGoT board game.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: A Game of Thrones LCG

Post by arborsomniorum »

Poslacu ti po nekome onda demo spil sa pravilima, samo da ga nadjem. Javicu ti ko i kada dolazi za Bg.
Poz.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: A Game of Thrones LCG

Post by Dawngreeter »

Covek hvala, al' stvarno ne moras da se cimas sa time. Ako se odlucimo za igru, neko ce calnuti pare za starter kutiju za cetri igraca. Mene samo zanimalo da cujem misljenja ljudi...
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: A Game of Thrones LCG

Post by PainBringer »

Ja sam imao priliku da igram AGoT dok je jos bio u CCG fazi (jeftino sam se docepao nekih spilova). Kao i kod slicnih karticnih igara, ako zelite da pravite ultimativne spilove, sav fluff mozete da bacite kroz prozor i posvetite se zlim interakcijama razlicitih karata (a to se nece dopasti onima koji vole igre na tabli/fluff). Pravljenje spila pomalo podseca na "Magic: The gathering", cak mirne duse mogu da izjavim da sam se, kao neko ko igra MtG 11 godina, osecao kao kod kuce dok sam igrao AGoT.
U svakom slucaju, igra je zabavna, ilustracije su lepe, pravila su jednostavna. Svaka kuca ima svoju karakteristicnu mehaniku. Partije ne traju dugo. Ne znam koliko su se pravila menjala kada je LCG u pitanju, ali znam da postoje izmene.
AGoT nije igra koju bih igrao svakog dana, ali jeste nesto sto bih odigrao s vremena na vreme.
Image
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”