Novi Space Hulk

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Novi Space Hulk

Post by Skobra »

Videh danas novi GW Space Hulk. Deluje sasvim lepo i bogato. Rulebook i Mission book su fino napisani i dekorisani i dato je nekih 12-13 misija. Sto se tice pravila iskombinovali su 1 i 2 ediciju. Znaci ponovo su vratili command pointe i flamer ponovo zapali celu sobu. Takodje su ukljucili opcije iz suplementa 1 edicije tako da sad imate i assault cannon i librariana i termosa sa claws i sa shieldom i hammerom. Uz genstilere se dobija i neki Brood Lord koji je kao veci baja od obicnih genstilera. Figure su naravno plasticne i cini mi se da su malo vece od GW uobicajenih figura. Marinci su bas onako detaljno uradjeni, svaki je razlicit, uz mnogo detalja... mislim da to deluje bas ok kad se ofarba ali ovako u crvenoj plastici mi nije bas impresivno.... Genstileri su mi malo cudni... nekako ne izgledaju ni kao stari ni kao novi modeli... dosta podsecaju na aliense. I imaju razlicite poze tipa visi na zidu, izlazi iz sahta i slicno. Nemam pojma meni se nekako ne svidjaju, pogotovo su ledja modela lose uradjena tako da delimicno izgledaju kao mehanicka tvorevina.

Ipak ovi iz GW kazu da prodaja ide extra iako je cena 60 GBP. Sta znam... da nemam i 1 i 2 ediciju i sve suplemente verovatno bih kupio ovu verziju... ovako mislim da necu...
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Novi Space Hulk

Post by opsidiannight »

A kad si zadnji put igrao Space Hulk?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Novi Space Hulk

Post by Skobra »

Pre jedno 5-6 meseci... a sto? Kakve to ima veze?
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Novi Space Hulk

Post by Stevan »

Da li se,i gde, kod nas uopste moze kupiti Space Hulk?
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Novi Space Hulk

Post by Zekina banda »

U Sigilu u Pop Lukinoj
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Novi Space Hulk

Post by Dzon Vejn »

Stevan wrote:Da li se,i gde, kod nas uopste moze kupiti Space Hulk?
Oprostite mu, boluje od praseceg gripa :D... Stevane, od kad ti igras boardgameove :D ?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Stevan
Posts: 210
Joined: Tue Apr 23, 2002 8:00 am
Location: Labudovo Brdo

Re: Novi Space Hulk

Post by Stevan »

Hvala na odgovoru.
E Neso ne igram ali SH mi je onako..igra po meri:)
Muci me nostalgija za space crusadeom i slicnim igrama iz vremena spectruma/commodorea:)
Elem video sam kako izgleda igra..sistem po kom se igra mi se jako dopada i sve u svemu..mnogo mi se svidja.
Jedini minus mi je sto je igra za 2 igraca samo al dobro:)
"Moj pas nema nos!"
"Pa kako onda mirise?"
"Odvratno!"
Locked

Return to “Ostale igre & Razno”