A zasto nema groga na piratima?

Moderator: Moderators

User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Dzon Vejn »

Faldang wrote:
lord warrior wrote:Nije stvar ni u grogu, nego u generalnom stavu nekih ljudi.
Ako to neko ne moze da shvati, onda nema sta da trazi medju ljudima koji se 15 godina bave ovim hobijem.
Ako neko ne moze da shvati da organizator mora ostaviti mesta za mogucnost da se pojavi neko kome je igra interesantna bez pica ili ko je premlad da pije, a i dalje zeli da mu bude zabavno (a vi kao pravi hobisti zelite da zainteresujete nove ljude i buduce generacije za vase hobije, zar ne?), onda je taj neko za tih 15 godina zaboravio smisao hobija.
opsidiannight wrote:cega se ti bojis. Da ce ti pijani ucesnici turnira u brodicima polupati radnju ili nesto jos gore.
Ono cega se mi moramo bojati je da se neko od vas ne povredi, u kom slucaju smo mi odgovorni.
I jel cete onda skloniti i one gothic lutke sa polica, jer ako udje neko dete u provanicu, moglo bi da se uplasi i odustane od bavljenja hobijem? I prikazivati iste samo punoletnima?

Sa obzirom da imate hranu i pice u prodavnici da li su svi radnici otisli na redovne medicinske preglede? za neupucene: koji izmedju ostalog podrazumevaju davanje stolice...

Ne poznajem sve igrace brodica, ali za Sunku mogu odgovorno da tvrdim da nije problematican covek (osim po asfalt :lol:)... pored njega jos Nemanja voli da zapeva kad popije, sto ne vidim gde je problem, jer peva daleko bolje od Reneove zene iz 'Alo 'Alo :lol: ... i Cika Drinki voli da mulja po pravilima kada popije (sto za brodice sa pola strane pravila ne predstavlja problem).

Poenta: nekada je bolje ne reci nista, nego odvaliti glupost :roll: ... zapravo uvek je bolje ne reci nista nego odvaliti glupost... ili dve.

A Ines je, koliko vidim (a ne bih rekao da gresim), za mesec? dana koliko radi (ne znam koliko dugo radi, lupio sam), uspela da nabaci samo lose utiske na sebe (a time i na klub), i ama bas ni jedan dobar (ovo valjda znaci da ja spadam u one koji smeju da kazu da je Marlen Ditrih bila lezbo?)... te se zapitajte kako to moze da utice na vas, vasu radnju, pa i poslove ostalih zaposlenih, i hobby u Srbiji.

Mislim da vam je najbolje da ovu raspravu zakljucate ovde na forumu, jer nastaje samo flame war od ovoga (sto NIKADA nije donelo nista dobro), a svoje nesuglasice resite uzivo ili preko private mailova.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by opsidiannight »

Sanitarni pregled podrazumeva i uzimanje brisa iz rektuma. Da guraju ti stapic vrha obmotanog vatom kroz anus. Sto nas dovodi do zanimljivog pitanja, da li gospoja koja pravi sendvice ima overenu sanitarnu knjizicu. Pregled i overa su obavezni, mislim, na sest meseci.

Marlena je bila bi a Ubica indijanaca je u pravu. Mada, moram dodati da je Ines, kao radnica, ostavila pozitivne utiske. Staces, vazda sam bio "sucker" za plavuse. :)
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Ko, jel' ja? »

opsidiannight wrote:Sanitarni pregled podrazumeva i uzimanje brisa iz rektuma. Da guraju ti stapic vrha obmotanog vatom kroz anus.
Ovo zapravo nije tacno. Dajes samo stolicu na analizu. Mada sve ovo nema nikakve veze sa samom temom.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Dzon Vejn »

Posto mislim da vecina masi glavni deo mog posta:

Mislim da vam je najbolje da ovu raspravu zakljucate ovde na forumu, jer nastaje samo flame war od ovoga (sto NIKADA nije donelo nista dobro), a svoje nesuglasice resite uzivo ili preko private mailova.

Sve iznad toga je samo bio prijateljski savet zaposlenima (plural) ;)

edit: mada razumem da ljudi vise vole da pricaju o anusima nego da rese probleme kao civilizovani ljudi, a razumem i da moji prijateljski saveti nece biti tako shvaceni jer je ljudima tesko da cuju sirovu istinu.
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by opsidiannight »

OK, imam ugostitelje u porodici, oni su mi i rekli to za bris.

Ovo definitivno nema veze sa temom.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Faldang
Posts: 317
Joined: Thu Jun 02, 2005 9:06 am
Location: Batajnica
Contact:

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Faldang »

Dzon Vejn wrote:Sa obzirom da imate hranu i pice u prodavnici da li su svi radnici otisli na redovne medicinske preglede? za neupucene: koji izmedju ostalog podrazumevaju davanje stolice...
Mislim da vam je najbolje da ovu raspravu zakljucate ovde na forumu, jer nastaje samo flame war od ovoga (sto NIKADA nije donelo nista dobro), a svoje nesuglasice resite uzivo ili preko private mailova.
Da, svi radnici su od pocetka uredno isli na Sanitarne Preglede. Sa ovim drugim se apsolutno slazem.
opsidiannight wrote:Kada cemo se prestati zamarati glupostima? Zasto ako ti se ne svidi ponasanje neke osobe nemas muda da to kazes toj osobi vec generalizjes. Zasto ljudi ne vole pihtije?
The truth is out there.
I sa ovim se apsolutno slazem, i voleo bih da o svemu ovome mozemo uzivo da pricamo pa da nema generalizacije. Pihtije ne volim jer se mrdaju ako je sto klimav :P

Boco, mi nikad nismo hteli ni nameravali da raspravljamo o ovome u "javnosti", niti je iko od nad otvorio ovu temu, a niko od nas troje koji radimo nije doneo odluku o ogranicenju. Neki, kao ja, vide neki smisao i razlog iza svega toga. Licno, ja se smatram samo jos jednim misljenjem i to koliko toliko neutralnim jer ne igram Brodice, nisam bio na turnirima i apsolutno mi ne smetaju ljudi koji piju bilo kom prilikom.

U svakom slucaju, tu smo gde jesmo. Ko bude hteo docice, ko ne bude nece. Svi smo slobodni ljudi i biramo. Zivot ide dalje, itd.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Zulufic »

47. post......
Image
Image
Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Dzon Vejn »

Faldang wrote: Da, svi radnici su od pocetka uredno isli na Sanitarne Preglede. Sa ovim drugim se apsolutno slazem.
Pitanja su bila retoricka... u bilo koji BG klub, kada bi usla inspekcija sa namerom da ga zatvori, zatvorila bi ga. Ne bi verovali koliko sitnih gluposti bi trebali da imate da bi bili 100% u skladu sa zakonom.

edit: a i bila je vazna poenta, a ne ostalo ;)
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by opsidiannight »

Ma Sutic je kriv za sve. Em je otvorio ovu temu em se napija dok kao ne igra Pirate pa napastvuje zenski personal. Nc, nc, nc. Oduvek sam tvrdio da je raskalasni mladic koji se samo krije iza lika osecajnog intelektualca. :D :D :D

A i ti brate Sunka, lepo se izvini devojci, obecaj da neces vise. Ofarbaj joj za dz neku figuru kao znak da ti je zaista zao i mirna Backa. O:)

Pa da lepo mozemo da nastavimo da "ne konzumiramo" akohol u Sigilu jer mi je to zabranjeno. Doduse meni je Cira oprostio??? :twisted: :D :lol: :lol: :lol:
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Awakened »

Stanite Sigilovci.

Prvo ste argumentovali zabranu time sto se, navdno, neki pojedinci nedolicno ponasaju. Onda, kad su ostali upitali koji pojedinci i kako su se to ponasali, vrdate i menjate pricu sa drugim argumentima kao sto je "radi ljudi koji ne piju uz igru" (Sto je bullshit, sranje, bednicki i dozlaboga retardirani izgovor jer i najvecem retardu je jasno da to sto neko pije grog ne znaci da svi moraju da ga piju).

I kapiram da je ko god je krenuo iz (gluposti, sitne pakosti ili koijh god drugih razloga) da zabranjuje tocenje groga na turnirima iz brodica je shvatio da je greska, i da ne moze odluku objasniti nicime, pa sada se potezu koji god argumenti vam padnu na pamet. Priznanje je, naravno, opcija o kojoj se nikada ne razmislja.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Shunka »

opsidiannight wrote:A i ti brate Sunka, lepo se izvini devojci, obecaj da neces vise. Ofarbaj joj za dz neku figuru kao znak da ti je zaista zao i mirna Backa. O:)
Ja sam lojalista, prodana dusa, mene ugrozavaju samo ovi buntovnici. Pominjali su neki kolac. I to nemascen. Dobro da sam iz Starcevog kluba ziv izasao.

Edit:
Uzgred, citat iz mog potpisa nema veze sa aktuelnim dogadjajima, to je D. Puckov aka Goblin napisao kao komentar na neku idiotsku izjavu Seron Stoun oko Kine/Tibeta...
Last edited by Shunka on Sun Sep 14, 2008 7:26 pm, edited 1 time in total.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by srebrni vitez »

Е, бре Шунка, да нешто ваљаш био би Пршута :mrgreen: . Ако је баш толика фрка што је колац немашћен, па добро, намастићемо га... Кад је бег био циција?
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

jarani

Post by stalker »

bio sam na odmoru, ccak ssta visse nisam ni forum gledao, gledao sam penzionere kako se sunccaju :) ali moj kometar bi bio:

ej jarane , jarane, Jarani smo miiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nedaj, nedaj , nedaj jednoj zzeni da nas zavadiiiiiii

ej jarane , jarane, Jarani smo miiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
nedaj, nedaj , nedaj jednoj zzeni da nas zavadiiiiiii

dakle da rezimiramo...anger leads to Halid Muslimovic...e onda se desi da se ljudi daju u alkohol joss visse...bilo kako bilo...ja sam tu da podrzim naseg drugara kao sto smo to uvijek i radili...
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by srebrni vitez »

Другови лојалисти, како је било на сувом турниру?
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Shunka »

Turnira nije bilo. Ja sam bio doneo svoje brodice i bio sam spreman da se igram, ali je Zulufic bojkotovao turnir, tako da smo se Ines, Stefaz i ja igrali Ratmasine/Hordi.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by opsidiannight »

Ne mari. Ja nisam pio i obljasnio sam ljudim stvar dve o kamilama, djevama i dromedarima. :lol:
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Zulufic »

Bojkotovao sam turnir na kome je bilo manje od legalnog broja ucesnika odnosno dva sto je mnogo manje od 8. A pogotovo da ja igram kao organizator sa Shunkom, Ines i Vladom po Shunkinom nagovoru.To sam morao bojkotovati i po licnoj a i po sluzbenoj odgovornosti wizkidsovog envoya. :D
Image
Image
Image
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by stalker »

opsidiannight wrote:Ne mari. Ja nisam pio i obljasnio sam ljudim stvar dve o kamilama, djevama i dromedarima. :lol:


.... ali kao da jesi :D ...
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by stalker »

srebrni vitez wrote:Другови лојалисти, како је било на сувом турниру?

....suvo....ali postigli smo dogovor (ja i neimenovani clanovi konzorcijuma) da nije dozvoljeno da clanovi konzorcijuma nama sipaju alkohol => implicira [ mi i dalje donosimo alkohol sami, sami ga sipamo i pijemo]=> implicira[Ines tuzzna]=>implicira[Turccin srecan].... a Slovicu vise ni alkohol ne treba :D


....bilo kako bilo...moja je procjena da cemo mi i dalje nastaviti po starom :)
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Shunka »

stalker wrote:....bilo kako bilo...moja je procjena da cemo mi i dalje nastaviti po starom :)
Drugacije ne bi smelo biti.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Dawngreeter »

Zaista mi je dragoto da cujem, iako jos uvek nemam veze sa igrom.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: A zasto nema groga na piratima?

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Narode,posle analiziranja ove rasprave koju ste vodili moram kao lekar da svima naglasim da je grog ZDRAV za krvne sudove i za srce :) (jer ima muskatnog oraha a alkohol samo potpomaze oslobadjanje antioksidanata iz njega) stoga ga toplo preporucujem ali samo u normalnim kolicinama.Tako da em cete biti podmladjeni em veseli 8)
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
Locked

Return to “Druženje”