Nase mesto u medijima

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
SRBENDA
Posts: 263
Joined: Mon Sep 18, 2006 11:39 pm
Contact:

Nase mesto u medijima

Post by SRBENDA »

Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Nase mesto u medijima

Post by Dzon Vejn »

Postoje i kockice koje na sebi imaju strelice i one određuju u kom pravcu se armija kreće. Cilj je osmisliti što bolju strategiju i pobediti protivnika - kaže za „24 sata“ Predrag Vasiljević, jedan od organizatora.
A u kojoj to ediciji warhammera?
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Hypodermic »

Pripisi to reporterima, ne meni :P U jednom momentu smo usput spomenuli da NEKE jedinice imaju random kretanje, ali to je zavrsilo ovako. Sta dalje da kazem, sem da je naslov "tuca patuljaka i orki" umesto orkova.

Sramota me bre sto mi ime izaslo, sve me pogresno citirali :oops:
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Re: Nase mesto u medijima

Post by slayer king »

Hypodermic wrote: ...Sramota me bre sto mi ime izaslo...
Sta bi tek bilo da su ti i sliku objavili...
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Shunka »

Ja od novinara vecu tacnost podataka ne bih ni ocekivao.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Hypodermic »

slayer king wrote:
Hypodermic wrote: ...Sramota me bre sto mi ime izaslo...
Sta bi tek bilo da su ti i sliku objavili...
Joj onda bi bilo gadnije, onda bi i oni koji me ne znaju po imenu vec samo po nadimku znali da sam to ja :P
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Mrzimsvee
Posts: 3208
Joined: Wed Feb 12, 2003 4:46 pm
Location: Novi Beograd

Re: Nase mesto u medijima

Post by Mrzimsvee »

Shunka wrote:Ja od novinara vecu tacnost podataka ne bih ni ocekivao.

Bas tako. Dobro je i ovo, moglo je mnogo gore, setice se neki pre mnogo godina u raznim novinama.
"They shall be my finest warriors, these men who give of themselves to me. Like clay I shall mould them, and in the furnace of war forge them. They will be of iron will and steely muscle. In great armour shall I clad them and with the mightiest guns will they be armed. They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them. They will have tactics, strategies and machines so that no foe can best them in battle. They are my bulwark against the Terror. They are the Defenders of Humanity. They are my Space Marines and they shall know no fear."
Emperor of mankind – on the Creation of the Space Marines.

"By reason. By truth. I have learned how your hearts and minds function. With that lore, I brought peace to this culture."
"--At the cost of freedom."
"Peace reigns, as I reign. I wouldn't expect your to understand. You are a little man, with little dreams."
"--You've ushered in the peace of the graveyard. Peace, at the cost of surrendering all choice, all freedom. The city lies in terror, forced to live by the standards you place upon our shoulder."
"Yes...yes."
"--But every sin...is punished, but punished by death, no matter the crime. No matter the scale of the sin. The people of the city live in silence, lest a single word earn them death for speaking out against you."
"Yes. Listen. Listen to the sound of raw silence. Is it not serene?"
- Night Haunter addressing a gathering of Nostraman nobles

"Your presence does not surprise me, Assassin. I have known of you ever since your craft entered the Eastern Fringes. Why did I not have you killed? Because your mission and the act you are about to commit proves the truth of all I have ever said or done. I merely punished those who had wronged, just as your False Emperor now seeks to punish me. Death is nothing compared to vindication."
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Dawngreeter »

Fucking savages. Sumnjam da ce mi odobriti komentar, ali stvarno ne razumem koliko je tesko reporteru da uzme jebeni komad papira i zapise tri kljucne recenice.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Mind Uploader

Re: Nase mesto u medijima

Post by Mind Uploader »

Dawngreeter wrote:Fucking savages. Sumnjam da ce mi odobriti komentar, ali stvarno ne razumem koliko je tesko reporteru da uzme jebeni komad papira i zapise tri kljucne recenice.
Mora da zna da pise...znas ono, mora da zna sva slova, a jebeno ih ima 30!? Ko ce to da popamti... A znam iz iskustva da u nasoj rodjacko-burazersko-plemenskoj zajednici zvanoj Srbija to nije presudan kvalitet za uposljavanje novinara...

@EDIT@
Eh da, moglo je i mnoooogo gore, jos smo ispali ok... Osim sto huskamo patuljke da ubijaju kitove (zapravo cini mi se da su Orke u stvari delfini, uprkos nazivu kit-ubica) nekome mozda i budemo simpaticni...
Last edited by Mind Uploader on Mon Dec 01, 2008 7:26 pm, edited 4 times in total.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Nase mesto u medijima

Post by PeraNekron »

Pa....moglo je i gore. Barem nisu napravili onoliko gresaka koliko umeju inace.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
joggy
Hronos
Hronos
Posts: 1224
Joined: Sat Apr 06, 2002 6:17 am
Location: Buduca nezavisna Republika Kotez
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by joggy »

...tačno se zna kako oni mogu da se kreću i koliko inča iznosi njihov pokret i onda se bacaju klasične kockice pa se meri razdaljina....

Ajde sad da se zadubimo u ovu recenicu, pa da mi neko kaze sta tacno ovde pise. Ako se zna tacno kolko se ko krece zasto se bacaju kockice? Ovaj ko je pisao je ocigledno "jedan mlad covek opcinjen kretanjem". Oh well, nase novinarstvo.
"Narod u demokratiji ne može da pogreši. Kakva god da je odluka naroda to je odluka Boga." Vulin.
"Potrebno je da vozilo koje vrši transport ima onu ruku napred, da prebacuje... Imaju proizvođači, ja sad ne znam ko su“ Velja.
„Na Beka su pucali amateri, jednom je čak spala kapuljača“ Nesa.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Nase mesto u medijima

Post by Ko, jel' ja? »

Nekome ko se prvi put susreće sa ovim hobijem sve su to španska sela, tako da mi nije jasno toliko iščuđavanje.
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Nase mesto u medijima

Post by ifke »

morate da shvatite da novinara boli dupe za to ko ste vi i cime se bavite. nije vazno da li je naslov istinit ili ne, bitno mu je da izgleda zanimljivo, to je ono sto ga prodaje.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Dawngreeter »

Nezainteresovanost za predmetnu materiju nije izgovor za losu profesionalnu etiku i lose odradjen posao.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Shunka »

Mind Uploader wrote:A znam iz iskustva da u nasoj rodjacko-burazersko-plemenskoj zajednici zvanoj Srbija to nije presudan kvalitet za uposljavanje novinara...
Ovo nije problem lokalnog karatkera.
Ako hoces, mogu da potrazim svijetle primere iz bijeloga sveta.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Nase mesto u medijima

Post by ifke »

Dawngreeter wrote:Nezainteresovanost za predmetnu materiju nije izgovor za losu profesionalnu etiku i lose odradjen posao.
tako je, ali sta ih briga?
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Dawngreeter »

Ne vidim gde tu lezi argument. Njih boli kurac. Ja to kritikujem. Ti kazes da ne treba da kritikujem to sto ih boli kurac jer... ih boli kurac?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Re: Nase mesto u medijima

Post by Gassalasca Jape »

Taman ni da nikad nisi cuo za wargaming, cuo si za orke/orkove. Ako nista, gledao si LotR kao i Svi i Njihove Babe Ker.
Dakle lako je zamisliti potpune laike za RPG/wargaming koji se smeju naslovu.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Nase mesto u medijima

Post by ifke »

Dawngreeter wrote:Ne vidim gde tu lezi argument. Njih boli kurac. Ja to kritikujem. Ti kazes da ne treba da kritikujem to sto ih boli kurac jer... ih boli kurac?
ne kazem da ne treba da ih kritikujes, nego da nazalost nema smisla, niko od njih se nece uzbuditi. jednostavno rade tako kako rade i nema izgleda da ce se to promeniti.

EDIT: za slucaj da je neko pomislio da sam stao u odbranu novinara - nisam, samo sam hteo da skrenem paznju na to da ih nazalost ne interesuje istinitost nego senzacionalnost.
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Nase mesto u medijima

Post by arborsomniorum »

Ljudi, budite presrecni...

Kada je bila jedna novosadska promocija Xcluba u nekom NS kaficu, dosli neki novinari...

Naslov je glasio...

Promocija igara - NS Xclub gej-
ming klub

Sto je najgore to nije bilo jedino mesto gde je tako napisano...
Svaka rec gejming bila je rastavljena u novi red. Gej-
ming...

Pa Vi vidite....
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Nase mesto u medijima

Post by opsidiannight »

Rekao bih da je kineska zajednica bila zgrozena tom diskiminisucom greskom. Stavili su gej ispred ming. Nc, nc, nc. :)

P.S. Bas je bilo lepo procitati bocino ime u novinama.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Nase mesto u medijima

Post by Kirgan »

Pa taj gej Kinez ili mozda glavni negativac iz Flas Gordona koji juri devojku glavnog junaka (nikad mi nije palo na pamet da je gej ) je bas losa reklama za hobi kao dokaz da to nije tacno povecajte populaciju zena u hobiju salu na stranu ali koliko lose generalno pisu cak i za bitnije stvari za celu drzavu i narod super smo prosli bitno je da se prica o tome a u buducnosti ko zna 8) :roll: 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Hypodermic »

8O 8O 8O
Moram na lecenje, razumem kirganov post iz prvog citanja :lol: :lol:

I to sto kazete, kako je moglo, jos je odlicno proslo. I dalje se secam onih domacih objasnjenja sta je to RPG dok zmaj jos uvek nije bio ni registrovan...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Nase mesto u medijima

Post by opsidiannight »

Zanimljiv stav, i sasvim na mestu.
Sa druge strane siguran sam da seksualna orijentacija nije presudna pri izboru hobija. Barem ne ovog hobija. Sto nas dovodi do zanimljivog pitanja, kome, doduse nije mesto na ovoj temi, ipak, usled vise puta dokazanog nedostatka takta i zelje za provokacijom, koliko ljubiteljica istog pola igraju igre koje volimo?
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Shunka »

Pitam se da nije Marko Radovic nasao nacina da napise taj clanak o Xclubu iz Haga...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Dawngreeter »

arborsomniorum wrote:Svaka rec gejming bila je rastavljena u novi red. Gej-
ming...
How oddly appropriate. :applause:
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

Re: Nase mesto u medijima

Post by orome pancevo »

E ceo ovaj topik je pravi dokaz da je nasa populacija sastavljena od gikova!Ljudi dosli,napravili reportazu o necemu za sta nikad nisu culi,napisali onako kako misle da ce privuci dosada neobavestene ljude,a vi svi kao da su vam nekog ubili!
Ko da je bitno kako su to napisali!Nije uopste.Taj neko kad dodje u neki klub bice mu jasnije o cemu se radi.Pa nisu valjda trebali da napisu-pomeraju se male metalne I plasticne figurice,bacaju se games workshop kockice,cilj je udariti protivnika u bok da bi mu ponistili redove,pa onda imate vece sanse da ga brejkujete i da overanujete...Giks?
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Nase mesto u medijima

Post by Dzon Vejn »

@orome:
Na zelenoj tabli su utvrđenja, kule, kuće i armije. Svaka armija ima svog „heroja“ - predvodnika i nosi određeni broj bodova.
Sasvim ok. Da je ovakav ceo tekst niko nista ne bi rekao...
i tačno se zna kako oni mogu da se kreću i koliko inča iznosi njihov pokret
i onda se bacaju klasične kockice pa se meri razdaljina
ajde sad zaboravi da si igrao ikada WH, ili bilo sta vezano za FRP uopste. Kako ti ovo zvuci?
Postoje i kockice koje na sebi imaju strelice i one određuju u kom pravcu se armija kreće.
A zar se ne zna tacno kako oni mogu da se krecu?

Mislim, jebote, koliko je tesko napisati tekst od jebenih 8 recenica koje imaju smisla? Koliko je tesko procitati istih tih 8 recenica pre objavljivanja i proveriti da li imaju smisla? Ako nemaju, onda promeniti tekst / izbaciti recenice / ubaciti nesto drugo (jos koju sliku recimo).

Glupo je komentarisati recimo "orki" jer sta on zna... ko zna da li je i LotR odgledao. I kako je on to sve razumeo. Ali dati u istoj recenici 3 totalno suprotne izjave je ipak, barem malo, ako nista drugo, neprofesionalno od jednog novinara.

edit: bez obzira na to da li ga boli kurac za tekst ili ne...
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: Nase mesto u medijima

Post by stalker »

edit: bez obzira na to da li ga boli kurac za tekst ili ne...
ali zato su oni novinari a mi samo hobisti igracci ,ja im mogu priznati samo jedno, u svom nezanju, oni su ipak pokazali zelju da nas vide...pa nemojmo zaboaraviti da smo mi ipak "sektaši četvrtkom u pola četiri" :D
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
SRBENDA
Posts: 263
Joined: Mon Sep 18, 2006 11:39 pm
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by SRBENDA »

Za sledeci turnir moram cimnuti nekog iz "Novosti" ili "Politike" :D
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Dawngreeter »

orome pancevo wrote:E ceo ovaj topik je pravi dokaz da je nasa populacija sastavljena od gikova!
Delujs iznenadjeno da ljudi koji se bave aktivnostima koje po definiciji svrstavaju nekoga u kategoriju geek-a u stvari predstavljaju geek-ove. Stvar je u toliko bizarnija sto to pises pod username-om obskurnog LotR imena koje nesto znaci samo hard core geek-ovima.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by kgkid »

11 godina sam radio kao novinar.
15-ak sam se bavio marketingom, politickim marketingom i slicnim aktivnostima.

mi nismo imali takvih problema kada smo pokusavali da predstavimo "Jatacenje".

tajna je u sledecem: novinari su lenji.

trik je da nahvatas nekoga sa iole novinarskog iskustva da ti sastavi saopstenje za medije (kod vas Jovana ranije, ona jos pise za Svet kompjutera, bas mnogo o Warhammeru (WH online) i mozda je trebalo da je obavestite...).

to mora da zadovoljava stroga pravila:

1. pasus - vest (ko?, kad?, gde? i sta?, eventualno kako?)
2. pasus - objasnjenje kljucnih pojmova
3. pasus - razrada
4. pasus - zakljucak

ukupno 1, nikako vise od 2 strane.

ovakvo saopstenje omogucava novinaru da prepise umesto da izmislja... u zavisnosti od forme za koju se odlucio uzece deo ili celi tekst i to je to. a vi ste zadovoljni jer je vasa poruka ispravno preneta.

svakom novinaru koji se pojavi das papir u ruke, objasnis mu o cemu se radi (ne znaci da ce on razumeti, niti da ce ga interesovati...), das izjavu ako trazi (zvicni ili video zapis i svoje ime...) i nista dalje. on ode u redakciju izvadi beleznicu i krene da se priseca "patuljci ... vile ... inch ... kockice ... strele ... ma daj ono njihovo papirce!"

resen problem.
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Nase mesto u medijima

Post by Kirgan »

Na kraju krajeva mozemo da na sajtu napisemo objasnjenje raznih igara i da kad je turnir u nekoj od njih bude copy/paste/print i das novinaru a oni samo fotkaju dogadjaje i objave bitno je da bude razumljiv obicnom coveku a ne fanu 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Nase mesto u medijima

Post by Zulufic »

Ljudi ne saljite ovog novinara Putinu, Medvedevu ili Obami ko zna mozda isto tako bude nezainteresovan ili zbunjen i ode svet u kurac.....
Image
Image
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Nase mesto u medijima

Post by Rover »

just for the reference chini mi se da je u pitanju bila novinarka...
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Nase mesto u medijima

Post by Hypodermic »

Kirgan wrote:Na kraju krajeva mozemo da na sajtu napisemo objasnjenje raznih igara i da kad je turnir u nekoj od njih bude copy/paste/print i das novinaru a oni samo fotkaju dogadjaje i objave bitno je da bude razumljiv obicnom coveku a ne fanu 8) :twisted:
Zapravo, devojka kada je vatala beleske od Vidaka i mene bas je pitala zasto nam sajt skoro nije azuriran jer se nadala da ce neke informacije o ovom dogadjaju biti na naslovnoj strani, a ne samo u forumu. To je vec propust svih nas, trebali smo da se setimo da okacimo zvanicno obavestenje i van foruma. Pouk za sledeci turnir, na greskama se uci. :idea:
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Re: Nase mesto u medijima

Post by srebrni vitez »

opsidiannight wrote:Zanimljiv stav, i sasvim na mestu.
Sa druge strane siguran sam da seksualna orijentacija nije presudna pri izboru hobija. Barem ne ovog hobija. Sto nas dovodi do zanimljivog pitanja, kome, doduse nije mesto na ovoj temi, ipak, usled vise puta dokazanog nedostatka takta i zelje za provokacijom, koliko ljubiteljica istog pola igraju igre koje volimo?
Зашто..... Авај, зашто болну рану дираш? :mrgreen:

Кгкид, :applause: Једино тако и функционишу. А ако им обећаш иће и пиће, можда ће и доћи у већем броју.
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
Locked

Return to “Druženje”