World of Westeros

Moderator: Moderators

Locked
Edard Stark

World of Westeros

Post by Edard Stark »

[c]Otvoren je novi forum http://www.winterfell.darkbb.com. zajedno i sa blogom http://www.winterfell.sosblog.com
Registrujte se i budite jedni od prvih.
Pomozite nam da i mi postanemo veliki forum.
HVALA
[/c]
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: World of Westeros

Post by Awakened »

Zabole nas.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: World of Westeros

Post by Pendargon »

Okey, give guy a break.... :-D. Bio je fin i pristojan, pozvao je ljude, jeste da je koristio flashy slova, ali sta sad...
Tradicionalna zmajeva gostoljubivost... :roll: :roll: :roll:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: World of Westeros

Post by Awakened »

Stvar je u tome sto doci na neki forum i reci "E, mi smo upravo napravili isti ovakav forum, dodjite tamo" je isto tako nekulturno kao i uci u neku prodavnicu i reci musterijama "E, imamo i mi prodavnicu u kojoj mozete kupiti sve sto i ovde po istim cenama", ili priblizno isto tako nekulturno kao i otici na npr. mailing listu gde se organizuje neka karticna igra i zvati ljude da igraju da igraju neku drugu karticnu igru.

Dobijam i ja gomilu pisama koji me vrlo pristojno obavestavaju o biznisima iz Kine koji ce uskoro da dobiju megavelike investicije a sada se deonice mogu kupiti po jako povoljnoj ceni, pa i oni zavrsavaju sa ostalim spamom iako su vrlo pristojni i fini.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: World of Westeros

Post by Hypodermic »

Da, takva velika flashy slova bez neke dodatne uctivosti mogu da naprave takav efekat i zaista nije lepo. Ali, koliko cujem, covek je prvo pitao Megabaju da li sme, i da je ovaj rekao da moze. Pa sad vi vidite ;)

Inace, ako mislite da je ovo flashy, pogledajte ostatak njihovog sajta :) Nije los, ali je malko prenatrpan za moj ukus. Uglavnom je fokusiran iskljucivo oko Pesme leda i vatre, ostale oblasti su im poprilicno zapostavljene ili cak nepostojece. Kako se o doticnom seriajlu knjiga ovde prica jako malo, mala (naglasavam, mala ;) ) reklama nije losa stvar.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: World of Westeros

Post by Pendargon »

Stvar je u tome sto doci na neki forum i reci "E, mi smo upravo napravili isti ovakav forum, dodjite tamo" je isto tako nekulturno kao i uci u neku prodavnicu i reci musterijama "E, imamo i mi prodavnicu u kojoj mozete kupiti sve sto i ovde po istim cenama"
Naravno da nije. Nit' mi prodajemo nesto, niti od ovoga foruma zivimo i pravimo pare. Klub zmaj je i osnovan nekada davno kao nesto sto bi trebalo da SIRI i PODRZAVA fantasy i gaming zajednicu. I citanje knjiga, ma kakve one bile. A sve i da nije tako, komentar tipa :"zabole nas", je ne samo neprimeren i nekulturan, vec i uvredljiv, jer, dragi Raco, ako zabole TEBE, ne mora da znaci da zabole NAS.

S postovanjem.
D.
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: World of Westeros

Post by Awakened »

Dragi Dule,

Ajde ako vec moramo da se raspravljamo da pricamo o poenti, a ne o razvlacenju primera datog iz dobre volje da bi misao bila razumljivija, pronalazenja banalnih razlika i onda smatrati da je prica time resena, a ono sama poenta je nedirnuta.

Sto se tice toga sto sam stavio "zabole nas", fair enough. S tim sto se nikada nisam video kao nekog glasnogovornika ove komune, pa ni ovom prilikom nisam na to pretendovao, al' se izvinjavam svim uvredjenim stranama na nesporazumu.

S' postovanjem,
M.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: World of Westeros

Post by Megabaja »

Stvar je u tome sto doci na neki forum i reci "E, mi smo upravo napravili isti ovakav forum, dodjite tamo" je isto tako nekulturno kao i uci u neku prodavnicu i reci musterijama "E, imamo i mi prodavnicu u kojoj mozete kupiti sve sto i ovde po istim cenama", ili priblizno isto tako nekulturno kao i otici na npr. mailing listu gde se organizuje neka karticna igra i zvati ljude da igraju da igraju neku drugu karticnu igru.

Dobijam i ja gomilu pisama koji me vrlo pristojno obavestavaju o biznisima iz Kine koji ce uskoro da dobiju megavelike investicije a sada se deonice mogu kupiti po jako povoljnoj ceni, pa i oni zavrsavaju sa ostalim spamom iako su vrlo pristojni i fini.
Pozz, imam jedno pitanje...

Interesuje me da li bih negde mogao da postujem informacije o novom forumu vezanim za epsku fantastiku i ako moze gde, jer nebih zeleo da spamujem i da krsim pravila vaseg foruma?

Hvala u napred

decko je lepo pitao... i ja sam mu odgovorio da postuje na druzenju - ako vam se ne svidja ne morate da idete, znam da ja necu - ali ima pravo da nas obavesti.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: World of Westeros

Post by opsidiannight »

Izdao si Evropusku Uniju Awejkendu. Ipak je Balkan u zilama. Ziveli.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: World of Westeros

Post by Dawngreeter »

Ja bih samo da reknem da mi je prilicno pozitivno sto prave A Song of Fire and Ice-themed sajt umesto gomile kichastih fantasy stvari koje se prodaju na kilo i kamion u fantasy bransi.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: World of Westeros

Post by Zekina banda »

by the way, ove godine izlazi board game gorepomenutog naslova
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: World of Westeros

Post by Hypodermic »

Kako to mislis izlazi? Vec postoji boardgame sa dve ekspanzije? Mislis li na neki novi boardgame, ili na novu ekspanziju?
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: World of Westeros

Post by Megabaja »

boco da ne mislis na game of thrones... :-k ](*,)
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: World of Westeros

Post by Zekina banda »

Radi se o pesmi leda i vatre (valjda se tako zove, ili vode ili cega god :) . O tom naslovu sam pricao
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: World of Westeros

Post by Hypodermic »

Mislim na Game of thrones, da, sto je ujedno i prva knjiga serijala Pesma leda i vatre. Zato sam ostao zbunjen da li Zeka misli na novu ekspanziju postojece igre (koja se zove game of thrones i dogadja se u svetu Pesme leda i vatre) ili ce izaci novi boardgame koji ce se zvati Pesma leda i vatre. Jasnije moje pitanje? :) Ako jeste, reci gde si cuo pa da vidimo sta je:)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Edard Stark

Re: World of Westeros

Post by Edard Stark »

1. Izvinjavam se ako sam napravio problem zbog oglasavanja drugog foruma ali bas iz tih razloga sam prvo pitao coveka da li smem...
2. Sto se slova tice... Ja sam misli, iskreno da niko nece ni pogledati ovaj post tako da mi je bilo sve jedno..

Kao sto je Pendargon rekao, ni vi ni ja ne zivimo od ovoga, a ja sam svoj forum pokrenuo iz istih razloga kao i vi... Zato sto sam ljubitelj epske fantastike i zelim da pomogne da taj zanr jos zazivi kod nas...

Inace obavestenje za sve... Ja sam forum pokrenuo pre 4 dana i to mi je prvi put da radim tako nesto... Nit imam preteranog iskustva sa forumima i iskreno nisam ocekivao onakav odgovor na post... Ali to je vec druga prica...

Sto se mene tice, jos jednom se izvinjavam na napravljenom problemu i pozivam vas da, ako zelite posaljete vas banner da postavim na moj forum ili jednostavno postujete reklamu o vasem forumu jer valjda smo na kraju svi ljubitelji epske fantastike....

hvala
Locked

Return to “Druženje”