Matematicka Gimnazija

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Matematicka Gimnazija

Post by Shunka »

Elem, primeceno je od strane mnogih da ova skola ima svoju distinktivnu psihopatologiju, koju neki uspevaju da izbegnu, ali koja se vise manje sastoji u tome da ljudi ostaju vezani za ovu uvazenu obrazovnu instituciju vise manje celog zivota... Ovo se primecuje na primeru profesora koji je zavrsise, i sada predaju tamo (sto vazi za veliku vecinu istih).
Dakle, spam tema o MG!
Ljudi iz sadasnjega IVa uspeli su da sastave niz od petoro ljudi, gde je svako predavao svima ispod sebe... Sto je zabrinjavajuce.
Nego, ako me ko slucajno ne zna (posto se imam obicaja zapanjivati u zadnje vreme brojem ljudi koji su culi za mene odnekud, ne racunajuci ljude iz MG koji me, sudeci po nekim izvorima, svi znaju), ja zavrsih ove godine, isao sam u e odeljenje, maturu polozio u avgustu, i upisao FPU.
Neka mi moderatori ne zamere ako je ovakve teme vec postojalo, ili ako iz kakvoga razloga smatraju je neprikladnom, buduci da sam nov ovde i nisam jos ustanovio kako se prilici ponasati...
No, dovoljno za sada od mene.
Matematicari, bivsi, buduci i trenutni, javite se!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
boca majstor

Post by boca majstor »

Ma A-ovci nisu ni doshli normalni u ovu shkolu. Ja sam u IVd. Najnormalnijeg lika zovu Narkoman, pa vidish koliko je normalan.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Pa ne bih se slozio sa konstatacijom da je Narki najnormalniji iz tog odeljenja, mada cinjenica jeste da ne znam nikoga odnuda ko je iole zdrave pameti...
Zna li se sta (ako ista) uprava skole namerava preduzeti povodom skrabotina na fasadi?
U moje vreme to se na Matematickoj nije radilo...Mada sam i ja ostavio traga na zidu dvorista. Naskrabah svoje ruke, prvo levu, a onda i onu kojom sam drzao marker. OK izgleda obzirom da sam bio u stanju izmenjene svesti pod snaznim uticajem alkohola...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
boca majstor

Post by boca majstor »

Znash kako
Shkola je izgubila sav duh koji je imala ranije. Ranije je dvorishte uvek bilo puno ljudi na odmorima, kao shto znash. Sada nema ni klupa, a novom direktoru ne pada na pamet da uzme nove. Ali zato imamo elektronski dnevnik i kamere na sve strane. Niko ni ne izlazi na dvorishte, ili samo da se proluftira i nazad. Chak, isplati se da idesh na chasove jer nema gde da idesh. :cry:
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Da, i meni je receno da matematicari nisu ono sto su bili nekad...
Mada ja se nikada nisam u potpunosti osecao kao deo cele te price, tacnije, niko me nikada nije sagledavao kao matematicara... Uostalom, bio sam u samofinansirajucem odeljenju.
Mada ne smatram da su klupe u dvoristu narocito bitna stavka.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “Druženje”