Ostali klubovi: Grifon

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

pohvaljujemo samoinicijativu!

nazalost , posto sam bio malo visse okupiran svojim poslom nisam stizao da svaki dan obilazim grad u potrazi za naovim habitatom :)

budite malo strpljivi , sredicemo nesto uskoro

a kad se nesto pozitivno desi dobicete obavjestenje putem maila, tj LP na forumu

pozdrav
User avatar
Luka
Posts: 136
Joined: Thu Jan 15, 2004 10:01 am
Location: Beograd

Re: Nove prostorije

Post by Luka »

lord wrote:Takoðe, pozivam èlanove da ako imaju predlog koji bi ubrzao naše ponovno situiranje odmah, ponavljam odmah postuju predloge.
Evo ja naprimer predlažem upravi da potraži prostorije u nekoj mesnoj zajednici,
za koje nam ne trebaju politièke veze, ako je to uopšte moguæe.
Kad si vec pomenuo, u cetvrtak ce kod nas (xyz stranke) to biti tacka na dnevnom redu. Mislim da ce se na talasu ogorcenosti i opste zaprepascenosti povodom onog uzasa od pre par dana moci nesto isposlovati. Deluje mnogo ljigavo, ali mislim da je sve to u interesu da se takve stvari vise ne ponavljaju.

Naravno ne garantujem nista ali i ovo je nesto, za pocetak.
Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam nasao u igli... i sada heklam i super mi je!
http://piv.pivpiv.dk/
http://kevan.org/brain.cgi?Grim%20Morieth
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

stalker wrote: budite malo strpljivi , sredicemo nesto uskoro

a kad se nesto pozitivno desi dobicete obavjestenje putem maila, tj LP na forumu
Pa, ja mogu s ponosom da kazem je Zvezdana stanica t.j. klub Grifon operativan :!: , tako da, izvol'te :!: Za sada æu raditi od 16 do 22 èasa, svakim radnim danom, kao i subotom. Adresa je: Mileševska 7 (bivša Save Kovaèeviæa), stepenicama naniže ka suterenu, pa prva vrata na koja naletite. Za bliže informacije, obratite mi se LP-om ili na mail.
I ne, Vlado zvanièno otvaranje nije sutra. O tome obaveštenje tek sledi :wink:
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Kul, gde je Mileshevska ulica? Pa da te obidjem malo.... :lol:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Corvin wrote:Kul, gde je Mileshevska ulica? Pa da te obidjem malo.... :lol:
Pa to ti je ulica Save Kovaèeviæa, preko puta kafane Kaleniæ.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Kalenic i Grifon

Post by jorgurt hlebozvak »

Ja nikako ne mogu da svratim do "Grifona" Uvek skrenem u "Kalenic". Krenem ja, ali me magnetna sila povuce u stranu.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Bez propagiranja notornog alkoholizma na forumu pred 'voliko dece :lol: :lol: :lol: Bolje ti svrati da vidis kakav teren za Confront imam!
Last edited by novot on Thu Mar 24, 2005 2:43 pm, edited 1 time in total.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Natorni

Post by jorgurt hlebozvak »

Od same pomisli na alkohol drhte ti ruke, pa si napisao "natorni" umesto "notorni" alkoholizam. A i nije rec o notornom, nego o neizlecivom alkoholizmu. O onom koji je pretezno, pored starosti (oko 40-te) uzrok smrti. I to ne prerane, jer ne postoji prerana smrt. Postoji samo knjiga u kojoj pise kad ces da umres. Pre ce biti da se radi o prekasnoj smrti.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Teren za confront

Post by jorgurt hlebozvak »

A znamo i kako si dosao do tog terena. Koristis decu mladju od 15 (a najcesce mladju od 10) godina u DKC-u pod firmom "razvijamo kreativnost kod dece" da ti besplatno prave terene. To je samo da znas zabranjeno medjunarodnim konvencijama. Nadam se da si registrovao klub kod nadleznih organa.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Teren za confront

Post by novot »

jorgurt hlebozvak wrote: Nadam se da si registrovao klub kod nadleznih organa.
Registrovaæu ja tebe kao neizleèivog alkosa :lol: :lol: :lol: A sto se kluba tièe, ne beri briga, veæ svrati, ali nemoj da promašiš ulaz, pa da zalutaš u broj 2 :lol: :lol: :lol:
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Re: Natorni

Post by novot »

jorgurt hlebozvak wrote:Od same pomisli na alkohol drhte ti ruke, pa si napisao "natorni" umesto "notorni" alkoholizam.
Ne, lepo piše "notorni"!!! Ko je ovde pijan??? :wink:
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

a mozete li sad coveku koji nije iz BGa i pije samo u svom stanu da objasnite gde je Mileshevska ulica?
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

1. Зауставиш такси (пожељно не на аутобуској, железничкој станици или оклоини истих), кажеш адресу и он те доведе :) :) :)

2. Идеш Булеваром револуције, прођеш Вуков споменик, трамвајску станицу, одеш другом десно узбрдо (Синђелићевом), избијеш на ђошак Синђелићеве и Милешевске (бивше Саве Ковачевића).

3. Идеш Булеваром револуције, прођеш Вуков споменик и питаш неког где је Милешевска (бивша Саве Ковачевића).

П.С. Немој ми рећи да стварно не седиш у кафани 8O 8O 8O ?
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Post by Kirgan »

Ma ludaci kad ti kazem :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

P.S. nema nekog smisla kada se napise cirilicom :wink:

Corvin:
'...i pije samo u svom stanu...'

:lol:
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Али то није од post scriptum, него од пази сад :)
User avatar
mrmot
aD&Das
aD&Das
Posts: 55
Joined: Fri Apr 05, 2002 2:38 pm
Location: Beograd

Post by mrmot »

CISTO DA VAS PODSETIM da se na ovoj temi radi o novim prostorijama kluba "Zmaj". Ma koliko mi voleli naseg dragog predsednika, nije lepo sto je uzurpirao ovu temu reklamom za svoje nove prostorije - mogao je lepo da otvori novu temu i da tamo pozove ljude u "Grifon" - svi bi bili manje zbunjeni i vise obavesteni.

Dakle, pozivam Olivera da otvori novu temu, a moderatora da postove iz ove prebaci tamo.

A mi da se vratimo na temu - "Nove prostorije kluba Zmaj". Ljudi - sto mi rece juce gmranko - sada ili nikada. Jeste malo oportuno, ali sva ova sranja sa "maloletnickim nasiljem" oko kojih se digla medijska halabuka poslednjih nedelju dana su nasa sansa. Sada treba krenuti u Skupstinu Grada, u Ministarstvo Finansija, Prosvete i Sporta, kod zlih stranih placenika kao sto su Soros... MI pruzamo sadrzaje mladima, a nismo profitna organizacija kao HobyStore ili Grifon. Mi smo klub Zmaj koji to radi vec godinama, prakticno bez icije pomoci. A sada nemamo kucu. Mislim da bismo mogli najzad da uradimo nesto po tom pitanju.

Ja krecem od ponedeljka. Ko je sa mnom?
I like you. You got balls. I like balls.
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

ja sam otvorio novu temu, ali obzirom na moje neiskustvo u pomjeranju poruka i postova mrmotov post ostade ovjde :(

stoga mrmote copy paste na temi za klub Zmaj, i ja cu biti sa tobom, ... ako stignem!
User avatar
GM Ranko
Posts: 42
Joined: Wed Mar 23, 2005 5:24 pm
Location: WhiteCitadel
Contact:

Post by GM Ranko »

Dakle, proverena informacija:

Ministarstvo finansija ima fond iz koga podrzava NGO sektor tako sto daje godisnju ili polugodisnju podrsku za opremanje kancelarijskog prostora. Dakle, kod njih se moze dobiti novac za npr. kompjuter ili mesecni trosak ofisa ili telefona ili tako nesto, treba proveriti da li placajaju trostokove prostora, ja mislim ne...

Ministarstvo obrazovanja je kabasta institucija i nikada se nece obratiti samo Klubu Zmaj, ali ga moze ukljuciti u projekte i akcije, pa samim tim podrzati

GRAD!!! Grad je fora, Gorica Mojovic i dalje vlada (prakticno) i ona je vec izdodeljivala gomili NGOva prostorije u Beogradjanki, ne znam da li jos ima mesta ali grad moze da da prostor, posebno zato sto oni imaju i zvanicne projekte 2x godisnje na koje moze da se konkurise sa akcijama, treba proveriti garant ce biti i vanrednih projekata

SOROS i PRO HELVETIA definitivno podrzavaju svaku kulturnu akciju koja je politicki angazovana, ja bih tako predstavio akciju za osmisljavanje slobodnog vremena starijih maloletnika i omladine, ne kao humanitarni rad ili kao cistu kulturnu delatnost...

Kao sto rekoh mrmotu, to je sad il' nikad...

...ja mogu nesto malo da pomognem pa vam stojim na usluzi...

GMR
"AAAAAAAARGH AAAARGH AAAARGH"
"Jel to sve?"
"Nije, ima jos - AAAAA i onda AAAAARRRR"
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Slartibartfast wrote:P.S. nema nekog smisla kada se napise cirilicom :wink:

Corvin:
'...i pije samo u svom stanu...'

:lol:
Pa nisam ja kriv... Isao bih ja rado u kafanu, al treba mi neko stariji, sad sam se osisao i obrijao ovu retku bradicu pa mogu da prodjem kao da imam 16 god, tako da Srebrni Viteze, ja sam uvek za, samo mi treba drustvo...
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

mrmot wrote:nije lepo sto je uzurpirao ovu temu reklamom za svoje nove prostorije - mogao je lepo da otvori novu temu i da tamo pozove ljude u "Grifon" - svi bi bili manje zbunjeni i vise obavesteni.
1. Treba li da potsetim ko je svih ovih 13 meseci uzurpirao i besplatno se reklamirao a da niko na to "a" nije rekao :!: Ja to smem glasno da kažem, a šta je sa ostalima :?: :?: :?: Nemoj zato molim te da mi sluèajno držiš pridike. Uzgred, ja sam ljude pozvao, da u nedostatku drugih prostorija, mogu i kod mene da dodju. Svakako da u 46 m2 ne mogu da smestim 60-70 ljudi istovremeno!!! Ili postoji i za to naèin samo ga ja ne znam :?:
2. Nisam primetio nikakvu konfuziju, jer sam, koliko se secam, lepo rekao u MOJ prostor (t.j. kod MENE), a u razgovoru sa ljudima koji su me zvali nakon posta, nisam primetio ni trunke zbunjenosti.
User avatar
mrmot
aD&Das
aD&Das
Posts: 55
Joined: Fri Apr 05, 2002 2:38 pm
Location: Beograd

Post by mrmot »

Dragi Predsednice, stagod napisao o Grifonu, Hobi Storu - to je JEBENO OFF TOPIC NA TEMI KOJA SE ZOVE "NOVE PROSTORIJE!"

Dakle, procitaj jos jednom malo bolje moju sasvim opravdanu pridiku - nemam ja nista protiv da se pise o Grifonu, ali necu da se time uzurpira tema koja se bavi necim drugim, makar to bila tema "Volite li vise Dryade straga ili treemena spreda", a pogotovo ne tema koja je od kljucne vaznosti za klub Zmaj!
I like you. You got balls. I like balls.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Dakle, sada veæ skoro sa sigurnošæu mogu da kažem da æe se sredom u Grifonu održavati Necromunda tuèe- tako su mi bar najavili pojedini èlanovi.
Kako saznajem, a nisam još zvanièno obavešten, imaæemo i gostovanje Star Wars sekcije, taènije biæe održan turnir kluba Zmaj u Star Wars CCG.
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Post by Lord »

novot wrote:Kako saznajem, a nisam još zvanièno obavešten, imaæemo i gostovanje Star Wars sekcije, taènije biæe održan turnir kluba Zmaj u Star Wars CCG.
Ozbiljno? 8O Jeeee! :D
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

E, Lorde, Vlado mi još ništa nije potvrdio, tako da se ja u startu ograðujem :wink: Samo sam èuo, ponuda važi, a na vama je da se organizujete.
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

vlado potvrdjuje, subota ,16.04., u 12:00, da vidimo ko je pravi kapoera majstor
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

VRLO VAŽNO!

Ja u petak, subotu i nedelju nisam u Beogradu, buduæi da je turnir u Slavonskom Brodu, a ja sam pozvan da sudim (što se farbanja tièe)!!! Iz tog razloga, nisam u moguænosti da vas primim u klubu. Bar da si mi se malo ranije najavio, pa bih ti rekao! Ako pomerimo jednu nedelju kasnije, neæe biti neka tragedija???
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Ko zna, nesreca dolazi iznenada...

E bedaka :P
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Dobro, de, nije tolika tragoidija :wink: Samo se tako potrefilo... Malko strpljenja- buduæi da još uvek nema ko da vodi klub kada ja nisam tu, moraæe da bude zatvoreno ovog vikenda. Od ponedeljka sam tamo kao i obièno.
See you!
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

За скромну надокнаду... 8)
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

srebrni vitez wrote:За скромну надокнаду... 8)
Ih, pa nije ti ovo jedan od onih sajtova gde se nešto nudi "za skromnu nadoknadu" :lol: :lol: :lol:
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Добро, де, требало је да идем на Маркет :)
Locked

Return to “Druženje”