Istrakon 2008

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Magi
Posts: 58
Joined: Thu Jan 27, 2005 3:25 pm
Location: Zagreb

Istrakon 2008

Post by Magi »

Jel ide neko na ovu konvenciju?

http://www.istrakon.hr/

P.S.
Molim modove da premjeste topic ako sam promasio grupu.
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

ako na ovom Istrakonu ima neki/bar jedan turnir onda je ova najava sasvim ok, a ako nema ( nemam vremena da prelistavam) onda nam javite da prebacimo na druzenje.
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
Magi
Posts: 58
Joined: Thu Jan 27, 2005 3:25 pm
Location: Zagreb

Post by Magi »

To ovisi da li ce ekipa sa UMS Agrama tamo organizirati turnir. Prosle godine je bio Warhammer 40k.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Preleteo sam program, i nikakvog turnira nigde nema. Mozda sam propustio doduse, ali koliko vidim uglavnom ce biti prezentacije i zezanja. Ovo bi definitivno trebalo da ide pod druzenje zbog kolicine korisnih predavanja, ali i pod RPG sekciju iz razloga sto ce biti dve LARP radionice (fantasy i WoD Vampire) kao i ne znam ni ja koliko klasicnih RPG radionica raznih sistema.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Magi
Posts: 58
Joined: Thu Jan 27, 2005 3:25 pm
Location: Zagreb

Post by Magi »

To je program za 2007. Za 2008 jos nije objavljen.
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Post by Hypodermic »

Pa dok ne bude objavljen, nek stoji pod druzenje (posto mu je prvenstveno i mesto ovde). Ako postoji turnir na Istraconu neki, napravicemo zaseban topic na Turnir sekciji.

Organizuju to za mesec ipo dana a jos uvek nema program? ccc...
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
Locked

Return to “Druženje”