Филм на линуксу

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Филм на линуксу

Post by Aman »

Како? дај нек неко помогне, глупави линукс никако неће да ми пусти филм и тражи неки кодек а кад скинем кодек са нета онда каже како није добар кодек... хелп хелп...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: Филм на линуксу

Post by valhalla »

koji linuks
User avatar
milos
Posts: 90
Joined: Sun Oct 16, 2005 5:12 pm
Location: In a galaxy far away

Re: Филм на линуксу

Post by milos »

Ja sam imao onaj Knoppix sto se pokrece sa CD-a i sve je lepo radilo... Ili mi se bar cini da je lepo radilo. Nego kad smo vec kod linuxa, kako ide postavljanje ADSL-a?? Nesto sam cuo da mora da se cima dosta, dok ortak koji ima kablovski samo ode na net i to je to... kapiram da nisu isto povezani kablovski i adsl sa kompom ali opet...
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: Филм на линуксу

Post by valhalla »

milos wrote:Ja sam imao onaj Knoppix sto se pokrece sa CD-a i sve je lepo radilo... Ili mi se bar cini da je lepo radilo. Nego kad smo vec kod linuxa, kako ide postavljanje ADSL-a?? Nesto sam cuo da mora da se cima dosta, dok ortak koji ima kablovski samo ode na net i to je to... kapiram da nisu isto povezani kablovski i adsl sa kompom ali opet...
Ako imas adsl ruter,onda samo ubodes kabl i vozis.
Ako imas adsl modem onda ima malo zaebancija ali nije strasno. Npr ako imas eunetov sagem modem onda samo guglaj na temu "eagle adsl sagem driver" i naci ces komplet uputstvo kako da sredis sve...
User avatar
milos
Posts: 90
Joined: Sun Oct 16, 2005 5:12 pm
Location: In a galaxy far away

Re: Филм на линуксу

Post by milos »

Imam Sezamov conexat modem. pokusacu da nadjem nesto, ima jos fore posto tek treba da nabavim linux, cim odlucim koji da uzmem. Znas mozda kakav je Debian? On mi je nekako zapao za oko...
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Re: Филм на линуксу

Post by valhalla »

milos wrote:Znas mozda kakav je Debian? On mi je nekako zapao za oko...
Odlican izbor za pocetnike - ima ubedljivo najbolji paket menadzment i najmanje ces se muciti sa dependesijima...
User avatar
milos
Posts: 90
Joined: Sun Oct 16, 2005 5:12 pm
Location: In a galaxy far away

Re: Филм на линуксу

Post by milos »

Jedno pitanjce za sve koji koriste ili su koristili linux. Znam da mu nije mesto u ovoj temi ali ajde da ne otvaram novu...

Uzeo sam Mandriva linux, i zamima me dal ima neki program poput soulseek-a ili limewire-a ili nesto tako za skidanje muzike?
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Филм на линуксу

Post by Rover »

potrazi frostwire...ja ga imam na xandrosu....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
Locked

Return to “Druženje”