Automobili - fetish

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Automobili - fetish

Post by Aman »

Kupio sam srafice za tockove, nove niklovane i polirao sam ih sat ipo da bi ih na kraju montirao i zakljucio da se uopste ne vide :D :D ali nema veze, ja znam da su tu i srce mi je puno 8)

evo par slicica kola koja radim zadnje dve godine...
Image

Image

Image

za mesec dana zavrsavam pa planiram da uzmem nekog mini morrisa krs i da otpocnem projekat ponovo, mmmhhmmm jedva cekam :applause:

ajde, otkrijte svoje limuzine :wink:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Automobili - fetish

Post by opsidiannight »

El ti to nas zezas? :?: :?: :?:
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
milos
Posts: 90
Joined: Sun Oct 16, 2005 5:12 pm
Location: In a galaxy far away

Re: Automobili - fetish

Post by milos »

Svaka cast!

Ja cim pocnem da zaradjujem svoje pare ima da nadjem negde Mustang Fastback ili Dodge Charger i da POKUSAM da ga sredim... ali ima jos vremena dok ja pocnem da zaradjujem tako da jbg...
Mind Uploader

Re: Automobili - fetish

Post by Mind Uploader »

Mrzi me sad da slikam svoja stopla i napisem iznad Ford TABANUS, ali racunajte da jesam...
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Automobili - fetish

Post by sto mu gromova »

iz tvojih postova sam stekao utisak da si shmeker. sa ovim automobilom si me konachno i ubedio u to 8) .
pravi shmekerski autic, svaka chast.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Automobili - fetish

Post by Megabaja »

pa ne znam sta da ti kazem, super si ga sredio... mada, ja bi za sledeci posao uzeo ajkulu, ona je nekako mocna kad se lepo sredi...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Automobili - fetish

Post by Ko, jel' ja? »

drk drk drk
Megabaja wrote:... mada, ja bi za sledeci posao uzeo ajkulu, ona je nekako mocna kad se lepo sredi...
drk drk drk

:lol:
User avatar
Barrel Dragon
Posts: 424
Joined: Fri Sep 08, 2006 3:38 pm
Location: Prijehavsi u Zagreb ...

Re: Automobili - fetish

Post by Barrel Dragon »

Driv3r 4.
Au covece!!!

Daj napisi malo performanse auta. Da vidimo sta krije ispod haube!

Sjajan auto. I sjajan rad!
Image
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Automobili - fetish

Post by opsidiannight »

Znamo ti tablice, nacicemo te.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Automobili - fetish

Post by Aman »

hehehe videcemo se u siliknoskoj dolini :wink:

inace, kola su do prosle godine imala morot od 5.000cc i kako sam nasao majstora za generalnu, dao mu sve nove delove i platio da odradi, covek je toliko sjebao da mi je ostalo samo da kupim nov motor sto sam i u radio, i sad je u njemu 5.700cc od 225 ks. I posto sam se ispekao na jos jednom majstoru, popizdeo i uzeo sam da radim sve :D ali posto novca malo malo pa nema, znanja jos manje a i vremena to se odlozilo na dve godine i sad mi je ostalo jos da namontiram zadnje amortizere, i malo doteram unutrasnjost, i stavim satice za pritisak ulja u motoru, snagu punjenja i verovatno temperaturu vode ali prokleti satic kosta 2.500,00 din pa ce dolaziti jedan mesecno hehehe jbg... e da i ova ogrebotina na prednjem levom delu je kad sam stavio nov motor i malo se zaleteo previse, proklizam na rizli (sitan sljunak po ulici) i zabodem se na neku livadu :D jedva sam izvukao kola, a kao sto vidite samo je tu bio udaren, mada trebala su mi dva traktora da ga izvucem hehehe
ispod haube je tipican V8 motor, 350 oznake, slicno sto vidjamo na pimp maj rajd ali samo osnovni, oni tamo imaju do jaja budzilice sto kod nas nema...
delovi su extra jeftini, evo npr. ceo set za generalnu kosta 11.000,00 din znaci do 200$ ali postarina je 400e :( tako da se ne isplati nikako, ali kad nemas druge onda mora :-({|=

eto time se ja bavim u slobodno vreme... :wink:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Automobili - fetish

Post by žubor »

CAR
po srpski ...
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Automobili - fetish

Post by Megabaja »

...do 200$ ali postarina je 400e...
... nije da NEKO nije TEBE jurio da TEBI obezbedi prenos iz Amerike za DŽ.... :roll: :wink:
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Automobili - fetish

Post by Aman »

Megabaja wrote:
...do 200$ ali postarina je 400e...
... nije da NEKO nije TEBE jurio da TEBI obezbedi prenos iz Amerike za DŽ.... :roll: :wink:
hehehe veruj mi 25 kg niko nije raspolozen da nosi a i mesec dana pre "onomad" sam vec kupio general kit... mada ako ta akcija i dalje vazi, rado cu da pocnem da je srcem :D
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Automobili - fetish

Post by Zekina banda »

Sve sto ti sada treba je omanji kalifat da hranis tu zver :lol:
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Automobili - fetish

Post by Megabaja »

pa vise ne vazi... ali tada jeste vazila.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Automobili - fetish

Post by Zekina banda »

Nego, napisi kratku istoriju, tj. kako si dosao do auta, koliko takav "projekat" moze da kosta i sl.
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Automobili - fetish

Post by Aman »

Evo malo duzeg opisa:

Uzeo sam kola negde u zemunu u nekom zbunju stajala desetak godina. Kao i obicno, gledao sam da ustedim i otaljam i nadjem majstora koji ce da mi odradi generalnu i ofarba kola za 700e, i presrecan sto sam nasao jeftinog a dobrog majstora. I majstor radio generalnu godinu ipo. Tada sam imao motor 5k kubika. Narucio ceo engine kit iz amerike, platio boga oca para i ispostavi se da je engine kit za 5.7 bez karika, (prokleti lopovi na carini) a moj motor 5.0 i jbg kad sam vec krenuo narucim novi kit i platim opet boga oca para i dodje kit. U medjuvremenu moj majstor nije ni otvorio motor a zakljucio je da mora tu svasta da se menja, ali dobro. Odnesem kit i reko vise nema problema, ali prc... namesti majstor nekako motor, nista od stelovanja ventila i tome sl i izbaci me iz radionice i kao dobar si pali. U svoj toj muci, upoznao sam bokija sa kosmaja i snjim napravim dogovor da nesto iznamestamo da bude bar u voznom stanju. Prevezem kola, sa mirijeva na kosmaj, tamo boki namesti sve kako valja, e da, pri skidanju glava sa motora majstor je "nazovi" izgubio klackalice i sta da radim, mora nove da se nadju, odem do bokija, dam nov engine kit od 5.7cc za klackalice dovezem kola i on ih namesti. I najzad presrecan, kao nece vise biti problema odem kuci da se vozam.
Na desnoj glavi dal je matica otisla i klackalica se malo malo pa odtegne i onda lupa kao luda (to sad znam, ranije nisam) i opet smor, sta da radim... prodje tako dva meseca, dodje zima, a pritom je auto registrovan sve vreme, istekne registracija koja kosta 56 000 din i jbg nisam imao kesa da odradim ponovo ostavim kola na parkingu... bila ona jaka zima, ja nikako da sipam antifriz i smrzne se voda i pukne blok motora... a jbg, kad je neko mentol onda treba da ga jebu... i dodje leto, vidim sta sam uradio, odem do centra boban pozalim se, dodje dragan pogleda i kaze jbg decko nema spasa --> nov motor... zovnem bokija, daj nov motor, kaze imam bas jedan na lageru od 5.7 legalan, ekstra, malo presao, ja presrecan... ne bude mi tesko, dobacim kola na kosmaj, (a u medjuvremenu sam kupio za 300e pontiac firebird sa otpada sto su na legalan nacin ukrali nekom coveku sa parkinga, uzmem ga za delove) platim bokiju 300e u kesu i za ostatak dam pontiaca... 600e da, a kasnije sam cuo da je boki dobio motor za dz hehe, boze moj, nije opaska nego gledajte kako me nece hehehe, uglavnom, dobacim kola na kosmaj ubacimo motor, sve se nasteluje ekstra, kola pale gume i dodjemo brat i ja da pokupimo kola... dok smo se spustali sa kosmaja, fala bogu motor ko azdaja, brat vozi camara, ja micubisi carismu, on ispred ja jurim iza, i nema sanse da ga stignem, ide ko nevreme... posle dve krivine skrecem i vidim brata kako se iz jarka izvlaci iz prozora kamara... rizla na putu i proklizao, a zadnja vuca kad povuce u krivini bolje da se cuva svako ko je blizu... i boze moj, moramo da izvucemo kola, zavezemo za carismu i vuci vuci pukne sajla, vezemo ponovo i ponovo pukne, i ko da nas je bog pogledao, niodkuda se pojavljuje traktor i zakacimo za traktor, i vuci vuci i nece... i moj bata popizdi jer je jebemo tu vec dva sata i pocne da vuce traktor zajedno sa kamarom, a moj bata je mnog velik covek i mnogo zajeban kad se iznervira, ukenjam se i ja i pocnem da guram traktor, onaj vozac gleda i ne veruje, dao i on gas do kraja i vuci vuci i izvucemo mi kamara... uf reko...
ali qrac, spala guma... a inace americki automobili su kao cigla, mozes da ih udaras i lupas a njima nista... i opet, ne znam ni ja zasto ostanem ja da cuvam kola, a ode brat da zameni gumu, i dole u sopotu vece vec palo i nista ne radi... vulkanizer nije u selu, samo zena kuci... i kaze ona evo decko odradi ti sam to ako umes posto ona ne moze... a moj bata je savrsen za bilo kakve pregovore, na sve moze da te nagovori ali da uzme srafciger e to ne... pre ce se njime izbosti nego da ume za zavrne ili namesti nesto... i muci se on mukica par sat i nesto i popizdi i nagovori zenu da pozove majstora iz drugog sela i dodje on i namesti gumu... al opet mi ni dinara nemamo hehehe obicaj... puste oni batu za dz i dodje on, ja montiram tocak i mi polako kuci... napisu meni boki i stanko celu analizu i pregled na kolima sta treba uraditi na nekoliko papira kao retardu, sta kad gde i kako se sipa i vec se tu zavrsi leto i meni se ne isplati da registrujem kola zimi... prezimi auto, povremeno sam ga palio na pola sata sat (a reci, naucio decko) i da, pritom nemam papire za motor, a vlasnik motora je u smederevu... dakle, registracija mi nije ni na pameti, jer moraju kocnice da se nameste, moraju amortizeri da se srede i jos par sitnica tako da registracija nije ni blizu. narucio sve sa neta, dao ekstra para, sto na shipping sto na carinu, i poceo remont... tokom zime, odradio sam ceo kocioni sistem, malo me tu jos uvek nesto buni ali radi hehe, kupio niklovane srafice za tockove, presrecan, znas ono kad stavis neki deo na kola i niko ga ne vidi a ti znas da je tu i do * cenzura_ovde ne diskutujemo pijačne poslastice_cenzura * se osecas iako se ne vidi... a da, namucio sam se sa amortizerom jer, kao sto rekoh kola su extra stara i sve sto pipnem, otpadne, tako da sam poceo sve da menjam kako mi delovi pristizu..
a amortizer, uf... nisam mogao da ga skinem jer se matica pojela i on se okrece iznutra, i jbg mora brusilica al nemozes prici... i skinem ja celu sklopku (umalo dvaput nisam pogino od opruge pod pritiskom) odsecem amortizer, narucim kod bokija nove, odem da ih uzmem i nesto mi mirisi na farbu... pomislim, jbt dao sam 180e za 4 nova amortizera, ne verujem da je farbao stare... ali ispostavi se da jeste... prednji ofarbani, zadnji ne odgovaraju za moj model... e do qrca... stavi to po strani jer moram oprugu da vratim, i drz nedaj, namestaj i nece... i borio sam se dva meseca sa idejom kako da namestim i gde god da sam otisao po pomoc svi su me naduvali, pogotovo centar boban (ipak mi je on najblizi) i tako lomi lomi, jedno vece upola noci sine mi ideja pa reko da pokusam. sidjem ispred zgrade (da, nemam garazu, jbg) uz pomoc dve cigle, metalne sipke i malo srece nekako namestim, skocim na haubu i opruga legne na svoje mesto, srecica najveca... pritom sam narucio monroove amortizere nove, bele prelepe (prednje), njih ubacio, i sad je kamisa kao zmaj...
vratio bokiju zadnje koji mi ne odgoaraju mada kesa jos nisam dobio, jbg kad nece nece, porucio nove zadnje platio i evo cekam ih vec mesec dana... stiglo mi je sa carine da odnesem fakturu koliko sam ih platio da oni obracunaju i cekam vec 4 dana da mi stigne na kucu da i to odradim i ode kami na farbanje u srebrnu i onda registracija i ljudi, nadam se da cu reci najzad sam gotov!! samo da se nesto opet ne iskomplikuje... tu sam negde propustio da ubacim info da sam odradio i rezervoar, i unutrasnjost (kako tako)...

ovo je neki opis desavanja za kamija. obisli smo brat i ja pola srbije i ima mnogo amerikanaca u budjelarima, neki su dobri neki ne ali svaki vredi ovih muka. sad, ja sam jako mnogo para potrosio, sto na nesavesne majstore, sto na svoju glupost, ali boze moj, mora covek na necemu da se ispece, sad bar znam kako i sta za sledeci muscle car koji uzmem.

ima jos mnogo avantura vezanih za kamija, MR radionica i sl. al to jednom prilikom uz par piva i nekoliko street raceova

inace, boki pravi skup svake godine ljubitelja americkih automobila kod njega na placu mislim negde u julu tako da, malo je to zatvoren klub ali ako imas muscle car ulazis bez muke hehe, ko bude imao pozivnicu videcemo se tamo hehee

pozdrav svima
emcina
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Automobili - fetish

Post by sto mu gromova »

au brate, ochi mi ispadoshe. daj ubaci ponegde "enter".
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Automobili - fetish

Post by Aman »

hehehe jbg, u duhu je nekako izletelo :wink:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Automobili - fetish

Post by Zekina banda »

Zanci taj je Boki za preporuku :roll:
A te automobile sto si gledao po srbiji, jel to preko oglasa ili komsijina strina pa njen....
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Automobili - fetish

Post by Ko, jel' ja? »

Moram da priznam da je bilo zanimljivo ovo procitati.
Prava pravcata avantura :D
Locked

Return to “Druženje”