Питајте Чику

Moderator: Moderators

User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Уколико имате неки проблем или недоумицу, или Вам је једноставно досадно а Ви питајте Чику.

Ја ћу радо одговорити на Ваша питања без обзира на то колико глупа или паметна, стварна или умишљена била.

Не дозволите да Чикино искуство оде у заборав, искористите га за своју корист и добробит.

Не заборавите да ''Чика зна најбоље''.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Hypodermic »

Ciko ciko a kada cete ponovo da igrate 40k? :mrgreen:
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги Боцо то је тешко питање.
Сигурно је да ће се то десити у неком тренутку можда већ следеће године.
Ипак вероватно не тако често као раније.

Надам се да ти је мој одговор вредео штогод.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Re: Питајте Чику

Post by Rover »

Chiko a jel sav ovaj lebac tvoj??
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Млади Роверу, видим да си познавалац тј. неговатељ тековина НОБ-а и велики љубитељ седме уметности те стога нећу околишати, јесте. Сав овај лебац је мој.
То наравно не значи да не можеш да се послужиш и на тако постанеш пекарски шегрт.
Мало је позната тајна да је у пекара најбољи и најдебљи лебац. Приде, пекари гласају и за превејане и добре љубавнике и зналце жена.
Стога не околишај, или узми лебац или се придружи Радничком Батаљону и правац Кадињача.

Смрт Фашизму, слобода Лебцу.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Питајте Чику

Post by ifke »

Драги Чико,

Имам једно питање које ме већ дуго мучи. Питао сам свакога али изгледа да нико не зна одговор. Једино ми ти можеш помоћи.

Дакле Чико, питање гласи: колико треба кифли да се избалансира сомун?

Уздам се у твоје знање и искуство. Ти си ми једина нада.

Унапред захвалан,
твој Иван
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by teclis »

Чико, да ли је истина да је Валтер пиво најбоље на свету? 8) :mrgreen:
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Поштовани Ифке, одговор на твоје питање зависи од броја ћевапа. С обзиром да у једну кифлу стане око 2,5 ћевапа а просечно порција носи пет значи да две кифле балансирају сомун. Наравно постоје ту и изузетци. Уколико ћевапе конзумирају Кирган, Боца или јаонда ће ту сигурно бити више од пет ћевапа а можда мање од 30. Елем ако нека паметна особа направи формулу за израчуњаванје потребног броја кифли у том случају највероватни ће доћи до закључка да би четири кифле биле мало а седам можда довољно а можда и не.
Предлажем ти да ме следећи пут кад се сретнемо одведеш на ћевапе па ћемо у пракси, о твој рачун, доћи до тачног одговора на овај посебни случај. Кад дође до овога морађеш позвати и преосталу двојицу еминентних стручњака за ћевапе Боцу и Киргана да се не наљуте а и због студиознијег одговора. Нас тројица ћемо се жртвовати за цивилизацију.
Наравно уколико су ћевапи роловани у сланину ни сто кифли ти неће помоћи, има да се измастиш.
Видим да си мудар човек кога занимају велике мистерије људског битствовања и да трагаш за правим одговорима па ти, приде, саветујем да постанеш власник месаре како не би оскудевао у материјалу за изналажење сврхе људског постојања.
Надам се да ти је мој одговор помогао.

Млати Теклисе, наравно да је Валтер пиво најбоље на свету. Прво долази у паковању од 6,6 децилитра а друго пије се у Кини. Пошто су Кинези најмнољуднији народ сигурно нису пали са крушке нити сисали весла већ знају шта ваља.
Додуше, проблем је снабдевање домаћег тржишта тим нектаром богова. Ја лично тихо патим због страшног недостатка Валтер пива у локалној продавници на ћошку. Сваки пут, како стигне пошиљка, нахрупе кинези из блокова и попију сво пиво па за мене не остане ништа. Тео сам да збарим касирку па да ми она остави које испод тезге. Ипак не да ми се.
Ти си Теклисе исувише мали да би знао ценити вредности таквог квалитета па ти препоручујем да се годину или две калиш на мање редним, али добрим пивима попут Пећког, Јелена, Бекса, Пауланера и осталих. Тек нако мало искуства и десетак кила у пивском стомаку ћеш знати да цениш такву вредност. Дотле ћу и ја средити касирку да остави које испод тезге па ћемо заједно циркати најбоље пиво на свету Валтер.
Ај уздравље и жив ми био.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Питајте Чику

Post by arborsomniorum »

Зашто Дел Бој...
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Мислим да је Бета први препознао у мени великог трговца и упоредио ме са највећим умом пословног света тј. Дел Бојем. Остало је историја, Њујоршка берза, послови у Токију, одмор на свом приватном острву у Карибима, мали скандал са Индиром... 8)

Додуше, мени је требало мање од годину дана да постанем милионер.

Надам се да ти је мој одговор помогао и не заборави да су моје трговинске понуде најбоље.

П.С. Имам одличну бунду од мачијег крзна, сви ће мислити да је визон. За тебе посебна цена_
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by teclis »

Kirgan AKA Gospodar Ćevapa, a Boca ne pojede mnogo 8) :)
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Не, не, млади Теклисе, грдно грешиш. Кирган с правом носи следеће титуле: Кирган Бродоградитељ, Главосеча и Убица Корна.

Зато ти је боље да мање збориш а више пијеш пиво и једеш ћевапе, од тога ће ти порасти маље на грудима и постаћеш дебели мушкарац.

:twisted:

И да, није знање у количини, рећиће искусни Боца, већ у учесталости. Јербо ко није доручковао ћевапе тај се није ни пробудио како треба.

Морам да додам да ми се тренутно баш једу ћевапи са кајмаком и лебом (мешеним пола шеница белица а пола бело кукурузно брашно) а уз то урнебес салата, сечени лук и наравно ладно пиво.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Питајте Чику

Post by Bathory »

Чико, на чему сте?
Image
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by bojan »

Bathory wrote:Чико, на чему сте?
Previse se druzio sa domacinom Bogdanom.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by lord warrior »

Čiko, čiko,

Da li si opet bio mrtav pijan kada si postavio temu?
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Поштовани Батори, Чика је тренутно на столици испред компа. Надам се да Вам је одговор помогао.

Поштовани мрситељу Бета, тема се зове ''Питајте Чику'' па сходно томе ја дајем одговоре. Никако се не зове ''Питајте Тету'' па Вас молим да не спамујете тему којекаквим глупостима. Хвала.

Драги Алфа.
Проблем је у недостатку алкохола и вишку оштећене сиве масе.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Shunka »

Ciko, pronasao sam inkriminisuci post na FoW podforumu, datiran 22. VI 2008. sa zahtevom da se u Sigilu "uposli jos zena, po receptu plave i punije". Sta je vama bilo na umu?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Поштовани Шунка.

Сви ми добро знамо да је подфорум посвећен ФоВ-у само параван за легло оговарања и зајебанције. Све по принципу да га и овако не посећује нико. Сходно томе се тамо воде расправе на тему питања која су од горућег значаја за све нас.
Искрено мислим да би нам било боље ако би све послове обављале лепе жене. То би нама, мушкарцима, дало много више слободног времена да уживамо у битним стварима у животу. Односно у игри са оловним чикицама, испијању пива и добацивању глупости женама које раде.

Надам се да ти је мој одговор помогао.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Питајте Чику

Post by Aman »

Negde sam pokupio da je ovaj nas narod cuvar trece kapije... sta mu to dodje cica?
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Shunka »

opsidiannight wrote:Надам се да ти је мој одговор помогао.
Jeste i nije.
Moracu od sada da pratim FoW forum.
Tamo se odlucuju nase sudbine.
Mozda bi trebalo i ja da postujem tamo.
Ali kada uporedim ono sto si ti zeleo, i ono sto se zapravo desilo - mozda bolje i ne.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Питајте Чику

Post by Megabaja »

Dragi ciko,

da li guverner Svarceneger ima telohranitelje i zasto?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Поштовани Амане.
Има истине у томе што си чуо ал само донекле. До отцепљења Црне Горе чували смо је заједно са Црногорцима. Ипак, пошто су сада самостални, чувају је сами. Иначе ''Трећа Капија'' односно трећа капија пераста је само обична рупетина у кршу окружена зеленилом тако да и није неки проблем сачувати је.

Ево и слике.
Image


Драги Мегабајо.
Дозволи да на твоје вредно питање одговорим другим питањем.
Зар је оваквој особи потребан телохранитељ?
Image

Млади Шунка, драго ми је да си се дозвао памети и схватио праве вредности у животу. Поименице испијање алкохола и добацивање женама које нешто раде. Вазда ћеш бити радо читан гост на ФоВ темама док год то што напишеш не буде имало икаквог смисла и буде прикладно теми.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Питајте Чику

Post by Dzon Vejn »

Pitanja i odgovori su na nivou:

Q: "Koja je razlika izmedju lepinje i somuna"? (mislim da mi je ovu scenu Nikola ispricao, dok je cekao negde pljeskavicu u redu :D)

A: "Paaaa.... lepinja je lepinja! (ok, ovo je majstor znao odmah da objasni).............. Aaaaa.... somun je somun.... hehe :D (a ovo je vec morao da se doseti :lol: :lol: :lol:)"
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги Убицо Индијанаца.
Схватићу написано као питање.
Одговор је у дизању теста односно мањку квасца у сомуну у односу на лепињу. Такође је кључан фактор печења дотичних прехрамбених производа. Изворни сомун би се требао пећи на ложена дрва а лепиња може на било чему.

Искрено, лично нагињем ка лепињи која садржи довољно теста да упије сву масноћу из меса и тако допринесе благодети уживања у роштиљу.

Приметан је тренд недостатка опције лепиња на киосцима са роштиљом. Вероватно зато што су шкрте женске млечне жлезде па неће да плате 2-5 дин више за лепињу у набавци.

Надам се да је одбовор расветлио твоју вишегодишњу дилему.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Питајте Чику

Post by Ko, jel' ja? »

Dragi Čiko,
pomno pratim ovu temu i uživam u tvojim dovitljivim odgovorima.
Moram priznati da me jako muči jedno pitanje na koje i pored mnogo truda nemam nikakav odgovor.
Dakle, šta je smisao života?

Unapred se zahvaljujem na, verujem, tvom produhovljenom odgovoru.

Tvoj verni obožavaoc,
Ivan
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Re: Питајте Чику

Post by srebrni vitez »

Драги Чико, шта је са Загором?
"Пoкa цapь Hикoлaй вoйнy вoeвaл,
Pacпутин eму жeну пoeбaл!"
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Поштовани Иване.
Драго ми чути те и прочитати да те копкају заиста велика питања. Елем, у неким питањима тј. одговорима смо већ расправљали о неким стварима које заједно, појединачно или одвојено чине смисао живота за многе од нас. Поименице, а набројаћу само неке, то су: ћевапи са кајмаком, жене, пиво ал ладно, убијање индијанаца, нервирање због лошег сомуна.
Дакле, да недужим беспотребном филозофијом. Смисао живота је сам живот и оно што у њему чинимо себи а и другима, наравно и са другима. Поента је наћи оно што те испуњава и потом се прејести тиме. Наравно да није све у храни, само парафразирам.
За неке је поеента сама потрага и разноликост коју ти она доноси, ко није мешао пиво, вино и ракију ово немере да схвати. Такође и бол и патња која нас окружује и испуњава, поготово ако си уживао у пиву, вину и ракији исто вече, су део смисла живота.
Можда сам исувише магловит, тако ћу сажети у: "Смисао живота је сам живот и како га искористиш''.
Ај уздравље.

Млади Витеже, добро дошао.
Загор Те Неј тј. Дух Са Сикиром је тренутно у Босни негде подно Динаре. Ту са Чиком спрема заседу за Мују и Хасу кад ови крену у шуму да краду државна дрва за огрев. Зашто баш њих упитаћеш се. Па они су највише зала нанели индијанском народу и побили највише буфала кад су за годишњи одмор дигли кредит и отишли код стрика у Америку на месец два.
Такође је то Загору припрема за сукоб са највећим непријатељем кога има а који је овде одма преко Дрине. Да, да, ускоро ће се на улицама нашег града одиграти дивовски кој. Бој између Џона - Убице Индијанаца - Вејна спраћу Загора - Духа са Секиром - Те Неја. Коначно ћемо имати одговор на питање ко је већи и чији је надимак бољи.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Питајте Чику

Post by Kirgan »

Dragi Ciko mladjani Teclis je u pravu a pod mojim nadzorom je doticni mladac usao u trening i ima daleko bolje rezultate od Bocmana tako da ima sanse za njega da postane Prozdrljivac umest Teclis zelim ti puno uspeha u daljnem radu tvoj drugar Vecno Gladni i Neumoljivi Prozdirac Kirgan 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Питајте Чику

Post by arborsomniorum »

OVa tema je previse dobra, pa moram pitati, da li smem postavljati pitanja kao sto je da li cu iduce godine u ovo doba biti milioner?

Moram priznati da ova tema leci, verovatno jedino mesto na kojem nema nekog sukoba bilo kakve vrste, pa zato pozdravljam i podrzavam temu, ako treba i materijalno da se pomogne?
User avatar
teclis
Posts: 2238
Joined: Sun Sep 23, 2007 11:01 am
Location: Basket teren
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by teclis »

ммм, ћевапи 8)
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Hypodermic »

arborsomniorum wrote:Moram priznati da ova tema leci, verovatno jedino mesto na kojem nema nekog sukoba bilo kakve vrste, pa zato pozdravljam i podrzavam temu, ako treba i materijalno da se pomogne?
Nahrani Kirgana i napoji Ciku.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
ifke
Posts: 227
Joined: Wed Jan 24, 2007 6:51 pm
Location: bg

Re: Питајте Чику

Post by ifke »

Драги Чико,

Моји другови и ја смо читали твоје одговоре и нисмо могли а да се не упитамо како си стекао толику мудрост импозантних размера? То питамо пошто и ми тежимо истини и мудрости, а никаква количина ћевапа, ракије и добацивања женама није уродила плодом иако то упражњавамо свакодневно.

Никола, Бојан и Иван
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Питајте Чику

Post by arborsomniorum »

Па нисам мислио баш да банкротирам.
Но имам још једно питање.
Шта је потребно да бих имао у мозгу толико сазнања да бих могао као и Чика да дам одговоре на сва питања? Посебно ме занимају цаке и трикови, оно нешто масније тајне како доћи до свеобухватног сазнања.
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Питајте Чику

Post by PeraNekron »

Драги Чико

Да ли је истина да се злочин не исплати? Неки кажу да, други не, а неки само седе испред трафике или у кафани, и уживају у благодетима алкохола, и/или једу ћевапе, и не замарају се таквим и сличним контемплацијама. Помози мени неискусном и неуком. Хвала унапред! :D

Петар
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Питајте Чику

Post by Aman »

Dragi ciko,

Kupio sam kola na firmu, sta mi je od dokumentacije potrebno da prevedem auto sa fizickog lica(prodavca) na pravno (moja firmica)?
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги arborsomniorum.
Сретан сам прочитати како уживаш у овим редовима безначајног текста. Факат да су за тебе они нешто више је страва и греје ми срце. Пошто сам се сад вратио са славе прилично сам расположен па ми дозволи да наздравим једну са тобом.
Ај живели и уздравље.
Е да. Што се тиче свеобухватног знања немој ни да се трудиш то не постоји чак ни на интернету. Најближе свеобухватном је да су ти при руци увек: даљински управљач, телефон, гајба пива у мини фрижидеру, податна жена и листић за наручивање роштиља. Остало ће доћи само а бакшиш је опционалан.

Ифке, ифке, ифке.
Немој тражити мудрост, она ће сама доћи. Мудрост је попут чарапа, што их дуже носиш оне се више осећају. Знам да то нема смисла ал понеси чарапе дуже па ће ти аналогија оживети.
Иначе, рекорд Вашег чике је две недеље док је био у војсци. На сву срећу па су чарапе биле памучне тзв. ''гипсене'' па су стопала преживела. Ех то су били дани нехигијене.

Млади Saethwyr.
Истина је да се злочин исплати ал само ако те не ухвате и цењена сума није мања од два товара блага. Немој мислити да си неук, поготово ако ти ћевапи нису надохват руке. Поента је да украдеш толико да ти власти не могу ништа пошто си довољно богат да их можеш купити са све гаћама.

Амане опет си пио.
Па докле ћеш себи компликовати живот. Никако не купуј полован ауто оно прва рука, купио сам га за ћерку инвалида која је отишла у Аустралију и никада га није возила.
Добро, сад, шта је ту је. Биће ти потребна
- таксена марка за на чело да докажеш да си заиста луд,
- решење о регистрацији фирме
- печат и рука овлашћеног лица које је депоновало потпис у банци
- доказ о држављанству
- крштеница не старија од 30 минута
- бурек и јогурт јербо ћеш се начекати у редовима
- уговор о продаји возила са све пратећом документацијом крнтије, оно саобраћајна, гарантни лист Горење шпорета, полиса осигурања, потврда из 29. да није крадено,
У бре ово је подуго. Него да ти лепо позовеш стрика или тетку. Он лепо види са Неђиним малим који ради у згради поред СУП-а а виђа се са неком шалтерушом из полиције, отвориш се за сто еврића по принципу частим купио сам ауто, а они ти све то заврше за два - три сата.
Срећно

Поштовани Киргане.
Драго ми је да прочитам како негујете свете тековине те их преносите млађим поколењима. Они и оваке неће добити ништа сем усране државе и скршене планете од нас. Овако се стараш да нас се сећају и понечему добром.
Алал вера.
П.С. Да је бољи од Боце не верујем. Боцин необријани лик ће вечно остати урезан на моме срцу. А његове редове исписане у мом споменару искрено заливају моје сузе кад год их читам.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Питајте Чику

Post by Hypodermic »

Dragi ciko, u te tvoje anale upisi da Boca gricka, kao pacov koji jeste. Ne mnogo ali cesto :D Dok je Kirgan Veliki Prozdrljivac, i uci malog teklisa kako se Prozdire, ne kako se gricka sir :D I neka samo tako nastavi, ako mene pitate :lol:

Nego ciko, da te priupitam, kome delis bombone u zadnje vreme? ;)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
joca☻
Posts: 170
Joined: Sat May 03, 2008 7:48 pm

Re: Питајте Чику

Post by joca☻ »

Чико,чико ти си мој идол. :)
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Питајте Чику

Post by opsidiannight »

Драги Боцо.
Бомбоне, нажалост, не делим ником јер сам шворц па их немаам. Да, да, тужна је то истина. Све паре што сам зарадио од печења ракије сам списко на жене и ћевапе. Чим се докопам новаца купићу једну кесицу Негра оџачара грла па ћу да делим свима.

Млади Јоцо.
Драго ми је што помно пратиш ову малу рубрику. Ипак не дозволи себи да те заведу лажни идоли. Иако ме ниси ништа питао даћу ти пар савета. Батали дете интернет и којекакве игрице. Учи школу и дружи се са супротним полом што више можеш. Као што и пивска флаша има дно тако и свему осталом у животу мора доћи крају. Зато не чекај предуго већ се бави спортом.

Толико од Чике за сада, ај уздравље на једно два три дана.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
joca☻
Posts: 170
Joined: Sat May 03, 2008 7:48 pm

Re: Питајте Чику

Post by joca☻ »

Хвала ти пуно Чико! :D
Послушах твоје мудре препоруке и отворише ми се нови видици.
Locked

Return to “Druženje”