Kako vam se cini?

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Kako vam se cini?

Post by Aman »

dao sam felnice za mog minija na hromiranje.. kako vam se cini? levo je kako je bilo ranije a desno kako je sada... inace felnice su 10', znaci jako male :wink:

Image

Image

i jos da se pohvalim, ove felnice je jako tesko naci, postoje samo 3 seta u srbiji :!: i ja imam cetvrti set bez jedne felne... znaci samo 3 kom :lol: :(
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Kako vam se cini?

Post by Aman »

koje ste ijadosije.. sta kao nije metalni/plasticni zmaj pa kao nije dobro i niko da pohvali... ccc...
desice se i vama da prerastete sadasnji hobi i predjete na neki malo zahtevniji... a onda... tu cu ja da vas cekam :lol:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: Kako vam se cini?

Post by Hypodermic »

Sta da ti kazem sem da izgledaju mnogo lepo i da mi se svidja oblik.
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Resurrection
Posts: 1146
Joined: Sun Jan 01, 2006 12:32 pm
Contact:

Re: Kako vam se cini?

Post by Resurrection »

Hypodermic wrote:Sta da ti kazem sem da izgledaju mnogo lepo i da mi se svidja oblik.
That's what she said!
Image
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Kako vam se cini?

Post by Aman »

dovoljno :lol: trud se isplatio :wink:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
kendo
Posts: 3
Joined: Tue Mar 17, 2009 9:54 am
Location: zemun

Re: Kako vam se cini?

Post by kendo »

eee sjajno, ja te potpuno razumem, ja radim isto samo sa bajkom iz `77, shta si josh uradio imash li neku fotku minija.
P.S. gde si nosio na hromiranje i koliko je ispalo?
User avatar
Knight
Posts: 553
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Kako vam se cini?

Post by Knight »

Perverzno dobro. Sta jos planiras da radis toj masini? Bilo bi zabavno promeniti izduvnu granu i srediti motor, kako bi mogao da traumiras ljude na semaforima :)
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Kako vam se cini?

Post by Megabaja »

mini morris nikada nece nikoga traumirati na semaforu - za razliku od ispravne lade, ili ... aleka, na primer.

u mojoj ulici ima neki batica za zelenom minikom, bas je lepo ocuvana... steta sto ja ne mogu da stanem u ta kola od 5 osnovne...


PS
a prsten na palcu je nekako... gej.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Kako vam se cini?

Post by Aman »

Megabaja wrote:mini morris nikada nece nikoga traumirati na semaforu - za razliku od ispravne lade, ili ... aleka, na primer.
ako si mislio u kao "ismevas" smislu reci cu ti samo cooper 1.3cc ludnica od motora, to na 20 metara razbija svaki bmw ili mercedes... ali samo na 20m :lol:
Megabaja wrote:u mojoj ulici ima neki batica za zelenom minikom, bas je lepo ocuvana... steta sto ja ne mogu da stanem u ta kola od 5 osnovne...
ako mislis na onog u paralelnoj sa grcica milenka onda znam, extra uradjen, sve novo na njemu.
Megabaja wrote:PS
a prsten na palcu je nekako... gej.
sentimentalna vrednost, prva ljubav i to... jbg... jge je na kaziprstu ili na desnom palcu tako da je ovo dobro osmisljeno jos pre 8 godina :wink:

nego reci za felne, nasao sam i 4tu i sad ce da bude zuta raketa najlepsa na svetu...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Kako vam se cini?

Post by Megabaja »

ne, ne, nisam ismevao... mislio sam na pravu traumu koju stvaraju vozila ruskih prozvodjaca. cuju se kao tenkovi, a tako i trose...

i mislio sam na zeleni mini u ulici pane djukica na karaburmi.

ekstra su felne, vidim da su zabarske...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: Kako vam se cini?

Post by Skobra »

Megabaja wrote:ne, ne, nisam ismevao... mislio sam na pravu traumu koju stvaraju vozila ruskih prozvodjaca. cuju se kao tenkovi, a tako i trose...
i sto je najbolje svi beze od tebe... cak i oni sa nadrdndanim dzipovima :mrgreen:

moj burazer je imao tamo nekih 90-tih sudar sa parom Draskovic... aleko vs pezo (605 mislim)... burazer morao da kupi novi branik i pegla krilo... opozicionari kupili novi auto... a najcrnje je to sto je burazer radio u rezimskoj instituciji te je sve dobilo i politicku konotaciju... ono nazadno-rezimsko-komusticko vozilo vs demokratsko-opoziciono-made in EU vozilo... napad... pokusaj ubistva... ma cirkus
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Locked

Return to “Druženje”