Sta se tacno desilo sa Valhalom

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Sta se tacno desilo sa Valhalom

Post by Kirgan »

Jedan od nasih eminentnih klubova je izgleda u problemu i kako im pomoci da bi opstali ako je to ikako moguce :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Sta se tacno desilo sa Valhalom

Post by Ko, jel' ja? »

O cemu se radi?
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Sta se tacno desilo sa Valhalom

Post by sto mu gromova »

evo, ja cu pomoci, ako je to ikako moguce.
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Sta se tacno desilo sa Valhalom

Post by Aman »

on ce pomoci.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Sta se tacno desilo sa Valhalom

Post by arborsomniorum »

Sta se tacno desilo sa Valhalom? Kakav je problem, i kakva je pomoc potrebna? Ja sam iz NSa, pa sam rad i pomoci...
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Sta se tacno desilo sa Valhalom

Post by Kirgan »

Ne bi znao tacno zato sam okacio ovu temu da bi nam neko mozda pojasnio sta se desava i ako moze da se pomogne da nam se kaze ipak verujem da bi hobistickoj zajednici bilo zao da propadne (jos) jedan klub :roll: :evil: :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Sta se tacno desilo sa Valhalom

Post by Ko, jel' ja? »

Koliko sam ja shvatio, nekoliko NS kluba je napravilo jedan koji se zove Error. Tako da mi nije bas najjasnije kako to Valhala propada, kada fakticki ne postoji kao takva (vec je deo novog kluba).
User avatar
Severian
Posts: 387
Joined: Thu Jun 27, 2002 4:09 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Sta se tacno desilo sa Valhalom

Post by Severian »

Pozdrav svima. Hvala Vam mnogo na dobroj volji :D . Valhala se nalazi u okviru omladinsnkog centra Error, koji nije gaming klub nego više organizacija usmerena ka afirmaciji novoformiranih bendova, svirki i etc....

u tom prostoru mi imamo svoje mesto koje nam se vremenom smanjuje i koje ne odgovara našim potrebama (prljavo je, smrdljivo i vlažno). Sa trenutnom organizacijom nemamo ni prihode kojima bi mogli da obezbedimo bolji prostor pa smo trenutno u zastoju. U opciji su dve koncepcije:

1. Valhala kao event based klub, koji će organizovati razne događaje, a da nam centrala ostane kao u erroru. Prednost ove metode je da ne treba nikakva ulaganja a da će se nešto ipak dešavati. Mana je da na taj način nema šanse da se proširi članstvo...

2. Valhala u novom fensi prostoru sa zaposlenom osobom. prednost je što se pravi prostor u kojem bi se ljudi mogli okupljati i da im bude lepo i da se igraju. Mana je naravno što takav klub mora da napravi 500 eura mesečno kako bi opstao a to do sada nije uspelo ni jednom klubu koji nije ozbiljna radnja...

U procesu smo razmišljanja i razmatranja opcija...
Archibald Redoak, Grand Trabbar of Waukeen, Overgold of Eninok, Financial Minister of Bothwelian Duchy
www.valhala.eu
Locked

Return to “Druženje”