WoW sprdnja i zajebavancija

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
orome pancevo
Posts: 493
Joined: Wed Apr 19, 2006 12:47 pm

WoW sprdnja i zajebavancija

Post by orome pancevo »

Dawngreeter wrote:A sto je zastrasujuce?
Da.DG je to radio i za manje golda. :mrgreen: :twisted:
Zastrasujuce je ustvari sto je ta budala dala 5000 tesko zaradjenih zlatnika iz igre na neku tamo zenu.Mislim koji debil!
audaces fortuna iuvat
Shunka wrote:Upravo sam se setio da sam ja mod ovde!
Aman bre ljudi ne preterujte u zajebavanju coveka!
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Kupujem WoW acount

Post by Giga »

Salu na stranu, nemam pojma o cemu melekith i joggy pricaju. Igrao sam tri godine na PvP serveru i za to vreme nisam imao nikakvih problema ni sa nalazenjem drustva, ni sa levelovanjem, ni sa gankerima (u glavnom ko proba mene da gankuje bivao je gankovan 10 puta in return). A to sto ima frikova koji igru shvataju preozbiljno, e pa ima ih u svakoj igri i tu nema sta da se prica. Njihov zivot, neka rade sa njim sta hoce, ne vidim zasto bi se neko nervirao zbog toga.

Inace, u patchevima od pre pola godine otprilike je dodatno povecan % experiencea koje dobijas iz questova i ubijanja mobova. Tako da pocetnik moze komotno da nikada ne ode u STV i da izleveluje te levele bez ikakvog problema. Zapravo, mislim da sada i da si pocetnik mozes bez frke level 60 za dve-tri nedelje.

A i sem toga to levelovanje ti je fazon 5% kompletne igre. Sama igra tek pocinje kada dostignes max level, jer tada zaista razvijas lika i nailazis na konkretne izazove. Ako hoces samo levelovanje idi igraj neki single player RPG. Morrowind, Gothic i Baldur's Gate su malo zastareli, ali prilicno dobri sa te strane. :lol:
Mogu slobodno da kazem da imam 10 puta vece iskusto u wow-u od bilo kog drugog clana foruma (mozda i vece nego svih zajedno)
Ne verujem da mozes da imas mnogo vece od mene. Otprilike jedino sto ja u WoW-u nisam radio je sto nisam isao u Naxx za vreme retaila, i sto sam nisam ocistio ceo Sunwell. Od ovog sam prilicno receno sve drugo radio. Jedino sto nisam uradio je da levelujem lika u alijansi (horde for life :lol: ). I naravno WotLK nisam igrao posto sam ugasio acc pre nego sto je izasao.

Tako da i ako imas vece iskustvo od mene sa WoW-om, uveravam te da nije toliko puno vece ko sto ti mislis. Verovatno sam ja i preterivao sa WoW-om, ali what the hell, bilo lepo dok je trajalo. :mrgreen:
Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Re: Kupujem WoW acount

Post by mladjano bugarce »

A sada pocinje GEEK OF THE YEAR contest!!!

Kokice....kokice...semenke,perece...imaginarni GOLD COINS...semnke...
ImageImage
User avatar
Bathory
Posts: 786
Joined: Thu Jan 22, 2004 10:15 am

Re: Kupujem WoW acount

Post by Bathory »

A jel moze za nas u predpubertetskom uzrastu, koji smo matori za ovakve igre neki recnik za sve te strane reci i izraze?
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Kupujem WoW acount

Post by Dawngreeter »

Ovde se nigde ne spominje THAC0, jebiga. Stara generacija je potpuno izgubljena.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
d00m1n80r
Posts: 193
Joined: Fri Aug 20, 2004 10:20 pm
Location: Bg

Re: Kupujem WoW acount

Post by d00m1n80r »

arborsomniorum wrote:One slike sto je doom1n80r postavio, toliko su zastrasujuce, da sam se zaprepastio kada sam procitao. Ima li jos takvih stvari, ili je ovo bas ekstrem?
Pitanje je da li mislis na WoW ili na Diablo?

U svakom slucaju, here it is:

Diablo 2
http://forum.klubzmaj.org/viewtopic.php?f=4&t=6551

Wow:

Image

Image

Image

Takodje preporucujem i nove hitove:

Image

Image

Image

I najbolje izdanje mortal kombata:

Image
mladjano bugarce
Posts: 449
Joined: Thu Feb 19, 2004 4:48 pm

Re: Kupujem WoW acount

Post by mladjano bugarce »

Prebacite ovu temu u druzenje. :D
ImageImage
User avatar
Giga
Posts: 551
Joined: Sat Feb 12, 2005 11:29 am
Location: Beograd

Re: Kupujem WoW acount

Post by Giga »

Najbolja fora je bila pre nego sto je WarCraft 3 izasao.

Bila otvorena beta i naravno kol'ko hoces ljudi se prijavilo, a bice po randomu izabrani fazon njih 10 hiljada.

I vidis neki lik postuje topic u fazonu ,,Blablabla bio je taj lik webmaster za sajt za predstojeci warcraft 3 blablabla poginuo danas u saobracajki, minut cutnje molim".

I prvi reply: "Da, ali gledaj na to sa vedrije strane! Nase kolektivne sanse da budemo izvuceni za beta test su se upravo povecale!"
Image
Locked

Return to “Druženje”