Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by CirKhan »

Danas je osvanuo crni dan za geyming zajednicu naseg malog mista. Ode nam Zuluf medj paore da razvija seoski turizam, ostavljajuci nas same sa Ines.
Kuku, lele Zulufe sto nas ostavi ovde jadne, kukavne!
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Pendargon »

Sna'ce se on nama tamo. Kad odemo da ga posetimo za mesec-dva dana, a ono celo selo pika battleground, i niko ne kosi livade 8) 8) :lol: :lol:
All the best, mate :-D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Dzon Vejn »

Sve najbolje i da ti basta nikada ne bude puna vode kad ustanes ujtru u pola pet i bacis pogled kroz prozor ;).
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by stalker »

Dzon Vejn wrote:Sve najbolje i da ti basta nikada ne bude puna vode kad ustanes ujtru u pola pet i bacis pogled kroz prozor ;).

iskustvo :D
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
Homer
Posts: 369
Joined: Sat Oct 14, 2006 1:00 pm

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Homer »

Sve najbolje.


PS: Cuvaj se Chip-a i Dale-a.
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by opsidiannight »

Kakvi ste smradovi, niko se nije setio da me pozove da prolivam suzue za svojim šurakom. Duboko sam razočaran u sve Vas, i kao ljude i kao komuniste. Nalećem na Mirka u bircuzu a on me pita što me nema? Gde bre pa niko mi ništa nije rekao!

Bezveze.

Zulufe mi te volimo. Pusa, pusa, zagrljaj i ostala patetična sranja.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Megabaja »

a sto je tacno otisao? i kad bre?
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Pendargon »

Zuluf je kupio kucu u jednom lepom vojvodjanskom selu (sad ne mogu da se setim kako se tacno zove, imam zapisano), i resio da se odseli iz vreve grada, i bavi se seoskim turizmom (iznajmljuje sobe italijanima i ostalim strancima koji dolaze u nearby lovista, i radi u lokalnom NGO-u). :-)
Naravno, imamo open invitation za rostiljanje kod njega u dvoristu, ako ponesemo meso :-D
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Kirgan »

Srecno kume 8) :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Zekina banda »

Backi Monoshtor se zove selo, nedaleko od Sombora. Suvise je Agrikole igrao... :D
Nego, uz meso da ponesemo i figure/boardgamove/kartice. :D
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Zulufic »

Ajde samo ovako na kratko da se javim! Vuci me jos nisu iz'eli tako da ne placete toliko zamnom (jer cete sjebati te tastature za koje ste tako emocionalno vezani :) )
Evo imate moj dnevnik na netu pa pogledajte sta se desava jednom gradskom kauboju na selu.
http://agricolalive.blogspot.com/?spref=fb
Pozdrav iz Backog Monostora
Zuluf and Co.

P.s. Dodjite na partiju Agricole!!! :) :) :)
Image
Image
Image
User avatar
Zekina banda
Posts: 1459
Joined: Tue Dec 20, 2005 8:16 am

Re: Odose nam najbolji (ako ne bas i najmladji)

Post by Zekina banda »

Nek si nam ziv i zdrav Zulufe (kao i kompanija). Razradjujem strategiju da dodjem na tu partiju Agrikole :wink:
Image
Izgubio je sve ko nije razumeo da je pobeda bila nesto drugo
http://offgridttgamers.blogspot.rs/
stari blog http://waxerspasttime.wordpress.com/
Locked

Return to “Druženje”