Eto nas u medijima. :)

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Eto nas u medijima. :)

Post by PeraNekron »

Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by sto mu gromova »

pa, lepo... chini mi se da je svaki sledeci prilog o hobiju sve bolji i bolji. u ovom je manje vishe sve kratko i lepo recheno.
User avatar
joca☻
Posts: 170
Joined: Sat May 03, 2008 7:48 pm

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by joca☻ »

svaka cast.:) lep prilog.
User avatar
kgkid
Posts: 493
Joined: Thu Nov 18, 2004 8:53 pm
Location: Kragujevac
Contact:

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by kgkid »

opet kitovi ubice :lol:

super ste!
kuliraj dete, zivot je pred tobom.
User avatar
arborsomniorum
Posts: 410
Joined: Wed Oct 17, 2007 12:49 am
Location: Нови Сад, Србија

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by arborsomniorum »

Баш је лепо. Прва репортажа које се не бих стидео, а везана за наш хоби. Ставићу ово на блог, а Дулету свака част, имао је право лице и говор за камеру.

ПС. Шунка, каже се "фарбам услужно". Да те глупи правник научи формалном говору. Не замери, частим пићем када се видимо идући пут.
User avatar
Dr. Nick Riviera MD
Posts: 150
Joined: Sun Sep 14, 2008 8:17 pm

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Dr. Nick Riviera MD »

Ljudi stvarno svaka cast!!! Prilog je sjajan!!! :applause: :applause: :applause:
"Seriously honey, I can prescribe anything." :-)
"If you want to have an exclusive surgery with me,dial 1-800-DOCTORB.Note the extra B is for BARGAIN"
Don't worry you won't feel a thing:-)

Image Image
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Dzon Vejn »

:applause: :applause: :applause:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
žubor
Posts: 1893
Joined: Fri Apr 25, 2003 9:35 pm
Location: BGG.CC
Contact:

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by žubor »

i to na Voice of America ... svaka cast ... odlican prilog!
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Ko, jel' ja? »

odlicno
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Megabaja »

ljudi... pa niko da napise... face poput sunkine treba odstraniti iz ovakvih priloga. jeste da izgleda kao da ima specijalne potrebe, ali ta populacija zaista nije primarni cilj hobija.. mislim ko bi igrao bitku sa troglodom i caletom? i nemojte mi sad da sam grub. radio sam sa tim musterijama i verujte mi, posle dva sata monologa jednostavno bi ste im pocupali grkljane i otisli na robiju...

inace, prilog je odlican.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Dzon Vejn »

Megabaja wrote:ljudi... pa niko da napise... face poput sunkine treba odstraniti iz ovakvih priloga. jeste da izgleda kao da ima specijalne potrebe, ali ta populacija zaista nije primarni cilj hobija.. mislim ko bi igrao bitku sa troglodom i caletom? i nemojte mi sad da sam grub. radio sam sa tim musterijama i verujte mi, posle dva sata monologa jednostavno bi ste im pocupali grkljane i otisli na robiju...

inace, prilog je odlican.
:mrgreen: :D :lol: :twisted: :applause:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Shunka »

Da, hvala Suticu.

Ozbiljno, ja sam uzasno ispao rado bi se sam odstranio iz priloga.
Ali sta je tu je.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Megabaja »

Moras ubuduce bar biti nasmejan... osmeh razlikuje karikaturu od psihopate, a veruj mi, ljudima je karikatura bolja u svako doba...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Shunka »

Dobro, ovaj komentar cu izignorisati.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Knight »

Prilog je odlican, definitivno najbolje do sada sto se moglo videti o hobiju u mass. medijima.
Nadajmo se da ce ispratiti i sledeci turnir, posto su ga kulturno najavili. :)

I da, brat Megabaja mogao je bratu Shunku na neki lepsi nacin dati tu konstruktivnu kritiku. Tj. djole koja ti je budza bre, ovo nema onu tvoju uobicajenu notu prijateljskog podbadanja. Izgleda da su traume sa MtG podforuma dublje nego sto smo mislili... :mrgreen:

Btw jedini aspekt koji nije bas pokriven u prilogu je upravo drustveni - druzenje posle turnira, all-star utakmice koje se igraju na zanimljivim mestima.. :)

Svakako ocekujem da ce od ove izlozenosti medijima hobi dobiti nekoliko novih lica koja ce ovo probati.
User avatar
BoltaFodda
Posts: 160
Joined: Tue Nov 04, 2008 2:39 pm

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by BoltaFodda »

Moze kritika?

Vi ste ljudi super predstavili hobi, ali mislim da bi udarna nota bio neki kadar kompletnog stola sa dve poredjane armije, ono, pre prvog poteza. Gledajuci ovaj prilog neko neupucen bi zakljucio da se igra na povrsini velicine A3 formata. Igra je velicanstvenija od toga.
I myself am a self-proclaimed expert, if I do say so myself.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Eto nas u medijima. :)

Post by Megabaja »

Ma jok... samo mi je krivo zbog njegove zbunjenosti (postidjenosti?).. Sunka je sad mator, i nema vise opravdanja za tako nesto. Imace sutra izlozbu, i neko ce biti zainteresovan za nesto ozbiljnije od figurica, a on gleda ko da mu nisu sve na broju... Treba nastup da ide u stilu "... i posto nisu svi vicni radu sa cetkicama, neki od nas boje im figure za nadoknadu."... gde je on osoba vicna cetkicama, a ne neki zbunjeni lik.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Locked

Return to “Druženje”