parking servis pomoc prijatelja

Moderator: Moderators

Locked
iguman
Posts: 23
Joined: Mon Apr 03, 2006 12:49 pm

parking servis pomoc prijatelja

Post by iguman »

Drugari, treba mi informacija, sta tacno pise na displeju batice ili seke iz parking servisa kada ukuca vasu tablicu,
Samo informacija da je za taj auto placen parking servis ili mu izadju i podaci o automobilu :)

Unapred hvala
User avatar
Nindza
Posts: 212
Joined: Fri Nov 28, 2008 5:15 pm

Re: parking servis pomoc prijatelja

Post by Nindza »

Ako si ih ovako parkirao, onda ti pomoci nema :mrgreen:

Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: parking servis pomoc prijatelja

Post by Megabaja »

pa koliko se meni cini - nema podataka o tebi/vlasniku. na displeju bi trebao da ima samo stavke koje dobijes na isecku. mislim da niko sem mupa nema pravo da vidi ko je vlasnik tablice.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Hypodermic
Blago kluba Zmaj
Posts: 3887
Joined: Sat Nov 19, 2005 10:46 am
Location: Tehnodrom
Contact:

Re: parking servis pomoc prijatelja

Post by Hypodermic »

Da li inicijalno ima podatke o vlasniku na ekranu, ne znam. Da li moze da ih nabavi jednim klikom? Moze. Onaj PDA koji momci i devojke iz parking servisa imaju moze svasta, nakacen je na wireless, moze na net koliko znam, ima integrisano tonu programa, i ima pristup bazi podataka parking servisa. Sad, da li u toj bazi ima bas sve o nekome, ne znam.
Ono sto znam je sto pristup nije limitiran softverski vec da te registruju ako svrljas van ove aplikacije za placanje parkinga pa te prijave sefu (registruju te administratori).
Informacije iz prve ruke, sestrin muz radi tamo ;)
Pendargon wrote:...po toj logici, mogao bih da isecem lepih 10 kockastih komada stiropora, na devet zalepim bolter i bolt pistolj, i granate, i mali nozic, jednom zalepim powerfist da viri, a na jednog zakacim lasscannon, i imam savrsenu jedinicu chaos space marinaca....
Image Image :badger: :badger: :badger:
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: parking servis pomoc prijatelja

Post by Aman »

vidi samo da li si platio ili ne. ciji je auto to niko ne moze da zna sem kompa u ljermontovoj i glavne dispecerske sluzbe.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Skobra
Posts: 1077
Joined: Mon Oct 28, 2002 1:05 pm
Location: Bgd

Re: parking servis pomoc prijatelja

Post by Skobra »

Mogu da znaju ciji je auto samo ako imas onu pretplatnu kartu
opsidiannight wrote:Nema svrhe da ga osudujemo sto prodaje figure jebo je u stisci.

Locked

Return to “Druženje”