Star Trek Centar

Moderator: Moderators

Locked
Defiant

Star Trek Centar

Post by Defiant »

Ako nekog zanima Star Trek > http://startrek.sfcentar.com

pozdrav :D
Tombstone

Post by Tombstone »

Star Trek?
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

sajt je ok, ima dosta dobrih stvari.


to Tombstone: Star Trek ( a bogami i Star Wars) je ostavio nezibrisiv trag u pop kulturi i nije red da se cudiss i/ili navodis na flejmovanje. Toplo preporuccujem uzdrzavanje od tako necega.
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

Super sajt - informativan, zanimljiv, i jos pristojan resurs za ljude koje ST mozda interesuje a ne vladaju savrseno engleskim... znam da cu uputiti nesto prijatelja tamo!

Vezano za Tombstone-a - ovo nije jedini put da se covek ponasa vrlo hostile... vec je zapocinjao neke flame-like postove u ostale igre & razno forumu...

--
Dervish the troll-hating trekkie
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
Glorfindel
Posts: 8
Joined: Mon Jun 28, 2004 5:08 pm
Location: Eninok
Contact:

Post by Glorfindel »

Lep sajt!
Nego razmisljam nesto... primetio sam da se na sajtu pominje neka akcija koja bi trebalo da natera HRT da otkupi ST i druge SF serije.
Mozda bi mogli i mi da pokusamo nesto slicno sa nasim televizijskim stanicama (verovatno ne bi uspelo ali ... nikad se ne zna)

Ako je neko "za" nek javi...
Shabah il Shabah!
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

ma, ako ih vec teramo da otkupljuju nesto, mani star trek... ajd' mozda DS9 i voyager... ali hajde onda da ih gnjavimo da otkupe buffy, angela i firefly...
I <3 Joss Whedon!

no, stvarno, firefly ima 12ak epizoda i bilo bi super kada bi ga nasi pustali (u hrvatskoj vec jesu :( )
A i da se gnjavi rts da opet pusti Farscape... I mozda Lexx-a (mada ne znam da li su to kupili...)
pa onda B5...

jooooj, pa battlestar galacticu...

ali verovatno nista od ovoga nece moci... mozda eventualno ako se skupi dovoljno ljudi ponovo krenu da pustaju farscape negde u 4am u noci subota/nedelja ili nedelja/ponedeljak kao pre :(

tuzna stvar je da je od gasenja alef-a SF ovde sve manje i manje popularan... ajde fantastika jos i kako tako, ali mi SF fanovi smo stvarno najniza rupa na svim mogucim sviralama... nema novih sf knjiga, serija, nicega :(

sada ste me rastuzili... Idem da leechujem negde neku epizodu firefly-a da mi bude bolje...

ps - u sta da se kladimo da sereniti uopste nece biti prikazivan u ovdasnjim bioskopima?
--
Dervish the tuzni sf fan
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
Defiant

Post by Defiant »

koliko sam shvatio, BSG je otkupljen...

pozdrav
Locked

Return to “Druženje”