NEGATIVAN UTICAJ U RPG-U

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Kirgan
Ser
Posts: 1624
Joined: Mon Sep 06, 2004 12:32 pm
Location: Banovo Brdo Republika

NEGATIVAN UTICAJ U RPG-U

Post by Kirgan »

Evo vam posta za vase zaludne rasprave :twisted:
Josef Quartjin (Enemy Within):

"Zbogom Wittgendorf-e na k...c te nabijem" Sommerzeit 13. 2512.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Najbolji je donkafe, mada me je Piramida navikla na Grand...
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Najnegativniji uticaj ima skola....ustvari ne .....fakultet...da,da definitivno fakultet....mada i zubari su zaj*bani...eto na primer, proshle nedelje nismo igrali VtM jer je Corvin morao kod cika Zube(re)....Neznam da li je bila crna,bela,crvena ili dripingtang....
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Najnegativniji uticaj(na jednu osobu u toku rpga) imaju,ni manje ni vise,nego PERECE!
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Veruj mi chipsy je mnogo gori...treba da baci kockice, u`vati ih masnim rukama, tresne ih o sto i punim ustima pita : mljac,mljac,chrunch,chruncr, eee, aaa jesm lii poogooodio,chrunch,chrunch,mljac.....je*ote, sto mi dobro ide ova onomatopeja...
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

iskustvo govori da treba jesti ili pre igre, ili napraviti pauzu pa izneti posluzenje, dok se piti moze svakako, ali flase ne stavljati oko urosa. I ne na sto. I ne dati Boci da sipa kafu preko rukom crtane mape 2x2m u 2h nocu.

Bah, ovo pocinje da zvuci kao tema "sve sto znam o zivotu naucio sam kroz RPG"
User avatar
Rat with a tool
Posts: 865
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

@Xardas-Ovo je jos gore.Lik uzme perecu, stavi je sebi ispred face i gleda je pola sata(u toku kojih ne konstatuje nikoga) i onda je konacno pojede sa mnogo mljackanja, stenjanja i prosipanja.I tako jedno sto pereca(naravno pricam o onima is kesice sto se prodaju sa onim slanim ribicama ili kako vec)

@Awakened-definitivno ne davati Coveku Pereci da otvara flasu soka.Prvo sto postoji mogucnost da flasa eksplodira(sto je jednom i uspelo), a drugo sto kad zatvara flasu lik je toliko stisne(ne mislim na jacinu zatvaranja,nego bukvalno stisne sredinu flase) da mi se cini da ce pola soka da izleti napolje.''Da ne izvetri'' mudro zbori Covek Pereca...
User avatar
raziel
Redeemer and Destroyer
Redeemer and Destroyer
Posts: 134
Joined: Sat Mar 02, 2002 6:50 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by raziel »

Awakened wrote:I ne dati Boci da sipa kafu preko rukom crtane mape 2x2m u 2h nocu.
Što, pa to æe mapi dati fini 'pergamentni' izgled :wink:

Ali za one flaše se skroz slažem... nikako ispod stola ili bilo gde pored igraèa... eventualno u drugoj sobi... u frižideru :D
All those moments will be lost...
...in time...
...like tears...
...in the rain.

Valar Morghulis
User avatar
novot
Posts: 1352
Joined: Sun Mar 03, 2002 11:44 pm
Location: Singidoomum

Post by novot »

Ne Raziele, nije to fini pergamentni izgled, veæ ono što se zove Dry Wash iliti kontra od Dry brush-a :wink:

Evo još jedne teme za razmišljanje: date igraèima samo po jedno pivo u staklenim flašama. Samo jedno jedino je**no pivo i kako vam oni zahvale, kako, a??? Umesto da se užive u avanturu u koju ste se vi veæ uveliko uneli, oni krenu da prave horiæ duvaljki! I svi ko retardi duvaju u je**ne flaše. Pa im to nije dosta- otpiju malo, pa imaju dublji ton, pa onda jedni sviraju visoke, a drugi niske, pa tako jedno dvadeset dobrih minuta. Dok ne popiju pivo. A onda se kao smire. A vi taman prestanete da penite. A oni taman otkriju da mogu da prave sasvim razlièite zvukove samo drugaèijim pozicioniranjem flaše!!! I sve iznova. I tako još 20 minuta!!! Deprimirajuæe zar ne? I sasvim razorno za FRP!!!
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Najgore je kad muski igrac igra zenskog lika, mislim kakvi su to ljudi... :lol: :lol: :lol: josh ako je cica razmazena Ventrue bogatashica :lol: JEL OVO ZVUCI NEKOM POZNATO!?! OCE LI TAJ NEKO DA ORGANIZUJE DRUGI SESSION ILI DA IDEM U TORPOR???

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

hahahahaha... A da uvedemo ovo "temu" u smisleniju razmenu ideja, kako se ko nosi sa takvim gubitcima koncentracije tokom sesna?
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Xardas wrote:Najgore je kad muski igrac igra zenskog lika, mislim kakvi su to ljudi... :lol: :lol: :lol: ...
X
Tebi se ocigledno ne zivi - cekaj da te Dule, Mrzitelj Svega cuje... :twisted: Joj sto ce biti kuku-lele... :twisted:
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Awakened wrote:hahahahaha... A da uvedemo ovo "temu" u smisleniju razmenu ideja, kako se ko nosi sa takvim gubitcima koncentracije tokom sesna?
Pobijes ekipu. Znas kako im se vrati koncentracija :twisted:
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Nisam ja kriv, Ventrue burzujka se razbolela, treb da odemo mozda kod nje i da se malo igramo sessiona. :P

Inache, mislim da ubedljivo nagori uticaj na FRP imaju losh GM/ST i loshi igrachi, redom. Ako njih nema, ni pivo, ni komp i ni perece ni chips ni sokovi ne smetaju. Doduse, svakom se ponekad omakne par sati zajehabantskog raspolozenja....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Xardas
Posts: 454
Joined: Sun Jan 09, 2005 11:41 pm
Location: The Necromancers Tower

Post by Xardas »

Potpuno se slazhem sa Corvinom sto se tice losheg ST-a i ekipe...zamisli igrash sa bolesnom razmazenom ventru burzujkom i dosadnim toreador boemom a ST vas strpa u neku zabit tipa Mexico... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

X
Omiljeni latinski citat : "Perikur acdatis eneus mrdi!"
:)
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

lord warrior wrote: Pobijes ekipu. Znas kako im se vrati koncentracija
Vise ne igram kod tebe 8)
Locked

Return to “FRP/RPG”