Unhallowed Metropolis

Moderator: Moderators

User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

Kupih prekjuce knjigu. Nisam stigao u detalje da je pregledam jer pored kojekakvih drugih obaveza trenutno jos citam i Dogs in the Vineyard. Ali jesam knjigu prelistao i imam toliko snazne impresije da to moram da podelim sa sirim auditorijumom.

Najbitnija stvar u vezi Unhallowed Metropolis je stavka da je to najgoticnija stvar ikada napravljena. U opste se ne zajebavam, tako iskreno goticni nisu bili ni Sisters of Mercy (osim mozda u onom kratkom periodu dok je Patsy svirala bas). I pod goticnoscu ne mislim u opste na neko pretenciozno mracenje, jadikovanje ili nesto drugo sto bi danasnje metal generacije mogle smatrati. Jok bre.

Godina je 2105. Vec dvesta godina je proslo od prve pojave kuge zbog koje se mrtvi dizu kao zombiji. To se desava sirom sveta, ali je igra stacionirana u Londonu. U pitanju je neo-viktorijansko doba. Ljudi se setaju u odelima, cilindrima, sa cane-ovima i gas maskama. Zato sto je vazduh bas do jaja sjeban, pa svi nose gas maske.

Sistem je zasnovan na 2d10 roll-ovima, al' nista vise od toga ne znam. Kolko sam video ne postoje klase per se, ali postoje profesije koje definisu neke specijalne karakteristike lika. Od klasa postoji mogucnost igranja plemica, polu-vampira, doktora, grobara (zajeban posao kad se lesevi dizu) i moji omiljeni - Mourners. Mourners su u glavnom zene, mada ima i muskaraca, koji imaju svoj ceo guild i trenirane su da sede pored sanduka sa leso mtri dana pre sahrane, nepomicno, bez sna, sa macekanjom slicnom kukri nozu, spremne da u momentu itfikare glavu lesu ako krene da se dize. U igri imaju sposobnost (pazi cuda) da otfikare glave zombijima.

Vise informacija kad stignem nesto konkretno da procitam. Al' igra je stvarno do jaja, cak i estetski - pored klasicnih ilustracija ima i gomilu goticnih crno-belih fotki.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Awakened »

Pravi sistem da se konacno odigra lik inspirisan Francesco Dellamorte-om.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

A evo i malo pomenutih ilustracija, plus naslovna strana.
(celokupna galerija ovde: http://newdarkage.net/gallery.html)

Image

Image

Image

Image

Image
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by IG »

cool :) London je zanimljivo mjesto, uz zombije i ostalo siguran sam da bi bio super za fino igranje, a i igra mi se u buducnosti ali mozda u malko tehnicki naprednijem settingu :).
Image
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Rat with a tool »

Moram priznati da mi se ovo zaista svidja...
User avatar
SerbZmaj
Posts: 151
Joined: Tue Dec 20, 2005 2:27 am
Location: Beograd
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by SerbZmaj »

Deluje zanimljivo i drugacije...
Naravno kada vise procitas...javljaj
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shark »

uuuu, svaki FRP u kojem mozhesh igrati grobara je jednostavno dobar...
i'm not joking here, a 2d10 sistem samo ide u prilog tome.

kad prochitash vishe - javi, stvarno.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Unhallowed Metropolis

Post by CirKhan »

Estetski knjiga je pomalo cudan mix kvalitetne opreme{full colour glossy hard cover,kvalitetan povez...} i low budget ilustracija i home made fotografija.
Sam sadrzaj je ..onako.Zahtevalo bi od potencijalnog GMa poprilicno rada na osmisljavanju nekakve suvisle kampanje,ali za krace forme je prikkladan,kao i vecina rpga horor zanra uostalom.Kada mislite o Unhallowed Metropolis mislite o Kim Newmanu koji je upravo odgledao Delamorte Dellamore i procitao studiju o svakodnevnom zivotu ljudi u Londonu tokom velike kuge 1665/6- Unhallowed Metropolis ima taj neodoljivi pulp gotik shmek koji ima smisla isljucivo ako ga ne uzimate previse ozbiljno.
Moj ipressium je da su autori pokusali da unovce temu (Viktorijanskog) gotskog horor settinga koji je White Wolf tako malodusno inicirao sa Vampire: The Victorian Age ciljajuci na istu grupu potrosaca(marketinski zvuce bizarno kada se primenjuju u kontekstu rpg industrije).Iako su interne ilustracije mahom takve da bi ih Shunka triput bolje uradio a fotografije izgledaju kao da su snimljene na gothic/fetish/arty wannabe performansu u SKCu sto je po meni nedopustivo za knjigu koja se tesko oslanja na evociranje atmosfere kroz vizuelne efekate i nedorecenost sadrzaja(sto je u svetlu Warhammer 40k rulebooka i oprostivo) i sto se moze lasno doraditi u d4 supplemenata,ovo je ipak sasvim solidan proizvod dvojice autora debititanata koji je makar relativno originalan u svojm premisama i koji namiguje fanovima kako White Wolfa tako i Warhammera.
P.S.
Meni je ipak iz cisto sentimentalnih razloga draza 1.edicija Warhammera sa revolucionarnim karijerama kao sto su grave robber i rat catcher.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

CirKhan wrote:low budget ilustracija i home made fotografija.
8O
Ovaj... http://www.newdarkage.net/bios.html

To su, znas, umetnicke fotografije radjene od strane profesionalnih fotografa....
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shunka »

Prozvan sam, pa se javljam.
Ilustracija izgleda pristojno, naslovnica izgleda fino.
Fotkama fali taj 'gritty' momenat. Ono, previse su 'poziramo u studiju' fazonu. Gde su dim, blato, prasina, krv i ostale nuspojave neo-viktorijanskog zombificiranog Londona?
Mourners
Naricaljke?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Slartibartfast »

Pa ove fotke su skroz gothic*; da su 'gritty' i zombifikovane bile bi skroz deathrock. Bas su pazili na estetiku :mrgreen:

*Zapravo su kombinacija istog i nekakve neo-electro-industrial-futurepop-something estetike.
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

Ja bih rekao da je to ono "zlatno" doba Industrial-Gothic podkulture dok je smisla jos bilo u opticaju, posle uniformisanja ali pre nego sto su odlicli da Gothic vise nema veze sa Gothic-om. Onako odokativno '95.-'97., kad se neko setio da ne mora sve da zvuci kao Sistersi.

Plus, da je prljavo bilo bi realisticnije. Ovako je romanticizovani neo-viktorijanizam, sto je sasvim ok. Stavise, UnMet je ucinio da se prvi put u jako dugo vremena podestim zasto je Gothic bio cool. Mada bih lagao da mi prva ideja nije bila: "Mora da ovo moze i u Deathrock varjanti."
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Unhallowed Metropolis

Post by CirKhan »

Greeteru,nije mi namera da komentar o rpg knjizi transponujem u diskurs o Goth /Death/Whatever Rock estetici.Shunka je u pravu,fotografije jesu simpaticne ali nisu dosledne duhu settinga.Npr. ako je kolicina cadji i smoga tolika da svi nose respiratore kada izlaze na ulicu kako onda svi ti lepi ljudi na fotkama izgledaju tako..lepo?Ako si ikada na dnevniku gledao reportazu o zivotu rudara u kopovima Kostolca onda imas predstavu o tome kako bi ti ljudi trebalo da zapravo izgledaju.Ali ne ,to onda ne bi bilo cool.
Potpuno mi je jasno zasto se lozis na artwork Marc17 ali ipak moras se sloziti da knjiga izgleda kao da nije imala art directora(a koliko vidim i nije).Neke od ilustracija izgledaju sasvim pristojno i odgovarajuce mracno,a neke izgledaju kao da su pobegle iz White Wolf knjiga iz devedesetih(o kako je WW patio od radical aesthetic disbalance disordera!) .
Zapravo imam utisak da su autori+editor isli namerno u tom pravcu vizuelne neujednacenosti a la stari WW upravo da bi privukli stare fanove.Plus>mozda spekulisem ali mi se cini i da su ljudi iz razvojnog tima prijatelji i privatno sto nikada nije najsrecnije resenje.
Inace sto vise citam samu knjigu vise mi se svidja.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

CirKhan wrote:Ako si ikada na dnevniku gledao reportazu o zivotu rudara u kopovima Kostolca onda imas predstavu o tome kako bi ti ljudi trebalo da zapravo izgledaju.Ali ne ,to onda ne bi bilo cool.
Pa da. Mislim, postoji realizam a postoji i romanticizam. Jedno ne ide sa drugim.
CirKhan wrote:Zapravo imam utisak da su autori+editor isli namerno u tom pravcu vizuelne neujednacenosti a la stari WW upravo da bi privukli stare fanove.Plus>mozda spekulisem ali mi se cini i da su ljudi iz razvojnog tima prijatelji i privatno sto nikada nije najsrecnije resenje.
Meni te kritike oko disbalansa zaista nisu bile jasne vecinu vremena. Ok, postoje jednsotavno ruzne ilustracije, ok. Ali nije uloga svake ilustraciej da bude umetnicko delo kojem se treba diviti. Uloga nekih je namerna karikatura (cest fenomen u starom WW), uloga drugih je pokazna simplifikacija. Ne mora sve svakome da se svidja, ali diskusije na kojekakvim RPG forumima o artwork-u u knjigama imaju tako snaznu tendenciju zalaska u ibeciliju da sam ja prosto zaprepascen. Secam se godinama dugackih rasprava o tome kako su signature likovi za Vampire Revised bili nacrtani previse u manga fazonu. Come again?

U svakom slucaju, UnMet je svakako delo bliskog kruga prijatelja. Jedan od dva glavna stvaraoca je cak glavni game designer za Warmachine i bakce se sa lokalnom 'kreativnom scenom', odakle je izronio UnMet. I to je meni cool, nekoliko ljudi je stvorilo nesto sto je bila njihova vizija. Ima sve one mane koje idu uz proizvode koji nisu 'high corporate design', sto im daje izvestan sarm ako je vizija dovoljno snazna i dovoljno dobro izvedena. To je upravo jedan od razloga, na primer, zasto je SLA Industries jebeno fenomenalna knjiga.

Nekom ce se svidi, nekom nece. Meni je ovo vr'.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shunka »

Moracu da pogledam knjigu, bas sam se zaintrigirao.
O, Dawngreeteru, javljas li se medju nama u nedelju?

Uzgred, smatram da je nalicje neke vrste stilskog jedinstva te art directiona uvek bolje od nedostatka istih.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Unhallowed Metropolis

Post by CirKhan »

De gustibus non discutandum sto bi rekli stari Latini.
Medjutim meni nikada nije bilo jasno za sta su tacno art directori u Whit Wolfu primali pare sve te godine,jerbo mi se cini da bi vecina pripadnika ovoga foruma sa minimumom estetskog senzibiliteta i zavrsenom srednjom skolom bolje radila taj posao od tih ,,profesionalaca,,.
A sto se tice kolektivnog kreativnog napora,pa moja iskustva iz realnog zivota (ne mislim samo na hobistiku) su porazavajuca.Dvoje ljudi moze da stvori medjusobni kvalitetni kreativni stimulus i da efektivno podeli teret konkretnog rada,ali vise od toga osobito ako su u pitanju bliski prijatelji i clanovi familija su Smrt inkarnirana.
SLA je bio/jeste jos uvek kolektivni napor ogromnog broja ljudi koji su tokom skoro 15 godina razvijali setting i u isto vreme ga uopste odrzavali u zivotu,medjutim tu ne pricamo o maloj grupi saradnika/prijatelja/devojaka/kumova/kolega sa studija/komsija/rodjaka vec o stotinama ljudi u britaniji pre svega pripadnika skotske rpg scene.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shunka »

CirKhan wrote:Smrt inkarnirana
Ovde se to jednostavno zove 'smrt u prasku'. Ili bar mozes da kazes Smrt ovaplocena.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by bojan »

CirKhan wrote:...
Meni je ipak iz cisto sentimentalnih razloga draza 1.edicija Warhammera sa revolucionarnim karijerama kao sto su grave robber i rat catcher.
Imas ih i dalje.
Fali doduse beggar.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by bojan »

Dawngreeter wrote:...Plus, da je prljavo bilo bi realisticnije. Ovako je romanticizovani neo-viktorijanizam, sto je sasvim ok...
Jes' romantizam, ali i dalje fali barem kontrast finih cistih likova na fotografijama/ilustracijama i prljave, poluraspadnute okoline oko njih. Ovako izgleda kao neka jeftina soft-core fetish publikacija.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Neveroth
Posts: 25
Joined: Tue Mar 25, 2008 1:08 am

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Neveroth »

bojan wrote:Jes' romantizam, ali i dalje fali barem kontrast finih cistih likova na fotografijama/ilustracijama i prljave, poluraspadnute okoline oko njih. Ovako izgleda kao neka jeftina soft-core fetish publikacija.
My thoughts exactly. Mala doza kompjuterske fotomanipulacije bi znacajno popravila utisak.

Ali jako me zanima o cemu se radi. Tematika mi je veoma, veoma bliska.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shunka »

Neveroth wrote:Tematika mi je veoma, veoma bliska.
Da li to znaci da si kakav got'car (da ne kazem gotac), ili zivis u Pancevu (ili na nekom drugom neprijemcivom lokalitetu) :D ?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by lord warrior »

Shunka wrote:
Neveroth wrote:Tematika mi je veoma, veoma bliska.
Da li to znaci da si kakav got'car (da ne kazem gotac), ili zivis u Pancevu (ili na nekom drugom neprijemcivom lokalitetu) :D ?
Galenika?
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shunka »

Sta se ti javljas tamo iz Zone?
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

Ju kako bih vas sve pobrisao sa teme da sam ovde mod, epske pesme bi se bre o tome pisale.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shark »

ne mozh' biti mod i quitter u isto vreme...

nego, jel pao neki playtest ovoga? ako jeste, koje su mu loshe strane?
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Neveroth
Posts: 25
Joined: Tue Mar 25, 2008 1:08 am

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Neveroth »

Shunka wrote:Da li to znaci da si kakav got'car (da ne kazem gotac), ... ?
Ne volim tako pojednostavljenu kategorizaciju, izaziva pogresne asocijacije.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Slartibartfast »

Glee!

Mozda je cak i deathrocker!

So, what will it be?
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

Njah, da je Deathrocker rekao bi da je Deathrocker. Samo Goticari tvrde da su Goticari tako sto tvrde da nisu Goticari.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Awakened »

Neveroth wrote:
Shunka wrote:Da li to znaci da si kakav got'car (da ne kazem gotac), ... ?
Ne volim tako pojednostavljenu kategorizaciju, izaziva pogresne asocijacije.
Jebi ga, life is cruel.

Nego ljudi, zaboravili ste mogucnost da lik ovde radi na groblju i redovno nocu upokojava horde zombija.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by bojan »

Neveroth wrote:...Ne volim tako pojednostavljenu kategorizaciju, izaziva pogresne asocijacije.
Ma da, a ovo je proizvod nekih roda i glavica kupusa...
http://vampirefreaks.com/Neveroth
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Awakened »

Totalno razbija sve stereotipe 8)
Neveroth
Posts: 25
Joined: Tue Mar 25, 2008 1:08 am

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Neveroth »

Tragicno i bespovratno sam inkriminisan. Idem sad da placem i secem se.

Nego, gde si nabavio knjigu? Mora online, ili ima negde kod nas da se kupi?
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

Klub Sigil, Pop Lukina <neki mali broj>, mesto tradicionalno poznato kao "kod Rick-a".
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Neveroth
Posts: 25
Joined: Tue Mar 25, 2008 1:08 am

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Neveroth »

Kul. Radi tokom cele nedelje ili?
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shark »

too much info neverothe, too much information...

inache, Sigil ti je Pop Lukina 6. kod brankovog mosta.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

Neveroth wrote:Kul. Radi tokom cele nedelje ili?
Kolko je meni poznato radi svaki dan.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

Najavljena sledeca knjiga za ovaj RPG pod nazivom Uhallowed Necropolis. Bavice se duhovima, psychic-ima i srodnim stvarima. Izlazi do kraja godine, uskoro stize cover illustration.

Fun fact: jedan od dvoje ljudi iza ove igre je lead game designer za Warmachine.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Dawngreeter »

Par fotki koje ce uci u Unhallowed Necropolis:

Image

Image

Image

Image
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Shunka »

Nije mi samo jasno zasto su im svima garave oci :)
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: Unhallowed Metropolis

Post by Ko, jel' ja? »

Zasto su ovom celavom sharali crvenom hemijskom po glavi?
Locked

Return to “FRP/RPG”