Dark Heresy avatars...

Moderator: Moderators

Locked
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Dark Heresy avatars...

Post by Shark »

prochitah rule book i sve neshto razmishljam kolko bi bilo zgodno uzeti par nekih wh40k modela, da se ima u sluchaju encountera itd....

tipa dva guardsmena, jedan SM itd... comments? preporuke?

@w40k players: gde bih mogao da nadjem tih par koji mi trebaju? na marketu ljudi sve prodaju u komadu po vishe K poena... uz to bi mi trebala i jedan-dva zhenska modela... kolko sam upoznat sa w40k, to bi bile samo sisters of battle, zar ne?
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Dark Heresy avatars...

Post by bojan »

Shark wrote:...tipa dva guardsmena, jedan SM itd... comments? preporuke?
@w40k players: gde bih mogao da nadjem tih par koji mi trebaju? na marketu ljudi sve prodaju u komadu po vishe K poena... uz to bi mi trebala i jedan-dva zhenska modela... kolko sam upoznat sa w40k, to bi bile samo sisters of battle, zar ne?
Imas starca Odliveru - ima nesto gardista, a ima i gomilu marinaca/haos marinaca/eldara/ostalog olosa.
Od ljudskih zenskih modela imas Sisters of Battle, par Inkvizitorki za Witchhunters, Death cult i Calidus assassins-ke. Imas i par limited edition zenskih modela, ali ne u zemlji Srbiji.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Dark Heresy avatars...

Post by Shark »

bojan wrote:
Shark wrote:...tipa dva guardsmena, jedan SM itd... comments? preporuke?
@w40k players: gde bih mogao da nadjem tih par koji mi trebaju? na marketu ljudi sve prodaju u komadu po vishe K poena... uz to bi mi trebala i jedan-dva zhenska modela... kolko sam upoznat sa w40k, to bi bile samo sisters of battle, zar ne?
Imas starca Odliveru - ima nesto par gaardista, a ima i gomilu marinaca/haos marinaca/eldara/ostalog olosa.
Od ljudskih zenskih modela imas Sisters of Battle, par Inkvizitorki za Witchhunters, Death cult i Calidus assassins-ke. Imas i par limited edition zenskih modela, ali sumnjam da si spreman da platis 40+$ za jednu figuru...
jel mozhe neshto u rangu 500 kinti each? :)
EDIT: e da, i pozheljno da budu ofarbani... al mi to onda malko mirishe na skuplje od 500 kinti svaki...
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Dark Heresy avatars...

Post by Megabaja »

pa, ne. oko dvesta bi trebalo da su neobojene + trazis nekoga da ti ih ofarba za 300 po komadu...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Dark Heresy avatars...

Post by Shark »

ja sam dobio uputstva da pitam novota i svratim do njegovog kluba utorkom, chetvrtkom ili subotom... pa tjemo videti shta on ima...

u svakom sluchaju sam mislio da uzmem miks scoutova, SM i IG, uz pokoji zhenski model (verovatno SoB), sa razlichitim oruzhjima... tipa SM sa h.bolterom, scout sa dva boltguna itd...

nego, ako neko od WH40k igracha ima neki *bolji* savet, npr neki zanimljivi model itd, to bi bilo super... ja tju postovati shta sam imao na umu (sve djuture) a ako neko ima neshto da doda - go ahead. :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Re: Dark Heresy avatars...

Post by PainBringer »

Mozda ne bi bilo lose koriscenje karata za "Warhammer 40K TCG". Vecina ilustracija je zaista dobra i ima svega sto ti je potrebno - space marinci, sile Haosa, Eldari, Imperijalna garda, Sisters of battle, itd. E sad, nije bas da imaju neku upotrebnu vrednost ako zelis prikaz borbe na taktickoj mapi (sto mozes uz upotrebu figura), ali mogu da posluze kao zanimljiv dodatak.
Ja sam probao slicnu stvar u WFRP-u sa kartama za "Warhammer: WarCry" i mojim igracima se veoma svidelo.
Image
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Dark Heresy avatars...

Post by Shark »

ne vidim kako mi karte pomazhu. kako mogu da sa kartom uradim ono shto mogu sa minijaturom, i josh za manje pare? (budutji da se radi o TCGu)

ilustracija ima u knjizi, minijature su tu i mogu da se shetaju po hex gridu, igrach nek bira svog "avatara" u to mu ne ulazim. eventualno mogu i za neprijatelje da skupim neke, al za sad tje kockice i zatvarachi raditi svoj posao. sa kartama imam samo ilustracije.
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
Locked

Return to “FRP/RPG”