Ozivljavanje SRP-a

Moderator: Moderators

User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by slayer king »

Radi matori Starac...
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by Pendargon »

Sinoc je odigan prvi sesn. Pokusali smo da to bude i posednji, ali nam nije uspelo, jer je poceo da pada ozbiljan mrak... Hrabri avanturisti su uspeli da sretnu medvede po kanalizaciji, nemrtve oklopljene kosturove, kamenog trola sa fetisem za sjajno, omanje krdo minotaura od kojih su se neki zvali stracimir i grgur, velikog carobnjaka po imenu novko, gulove i mumije, i kada su dosli na domak britve, pao je mrak i morali smo da prekinemo... damn...
verovatno nastavak sledi, a detaljniji info ocekujem ovde od igraca :-)
Image
ImageImageImageImageImage
Shark
Posts: 793
Joined: Sat Aug 03, 2002 12:54 am
Location: Chiba City
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by Shark »

znam da je ovo protivno svim pravilima SRPa, ali idealno ime za minotaure je Kruugg (krag). mada, mozhe biti podjednako kul za neshto tupo i veliko, kao shto je npr neki ogre.

Grgomir zvuchi prihvatljivo takodje :)
The mark of my divinity shalt scar thy DNA!
Up Up Down Down Left Right Left Right B A Start.
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by bojan »

Shark wrote:znam da je ovo protivno svim pravilima SRPa, ali idealno ime za minotaure je Kruugg (krag)...
Javio mu se KNG (Kirganov Nevezani Govor). Sada ce da krene da se seta Knez Mihajlovom u papucama i da prestane da se kupa. Josh jedan covek je podledao uzasnoj zarazi.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by lord warrior »

ali idealno ime za minotaure je Kruugg


Najbolje ime za Minotaura je ono iz QfG1 - Toro.

No, da se vratimo temi - kako nam je bilo na sesiji.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by IG »

damn i meni se igra, sad cu da dl-ujem pa da cujem sta se desavalo, anyway u medjuvremenu da cujemo malo dobre mjuze :) hola amigos
Image
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by IG »

cool 8) poslusah, iako dok sam radio nesto drugo tako da nisam bas sve pohvatao, no ipak kao odgovorni kreator tih pravila (bez obzira na to kolko sve to jadno i klimavo bilo) moram da istaknem da sam, pa vise nego srecan da cujem da jos neko pored moje ekipe se stvarno usudio da se oproba u tome. Anyway zanemarujuci sitnice, tj nedostatke i greske, moram da kazem da je to sve veoma slicno kao i kod nas i pa nadam se da je bilo zanimljivo, ako nista meni jeste slusajuci vas i nadam se da cemo mozda jednom moci i ozbiljnije da rolamo po SRP-u, mozda cak i da ukrstimo koplja u igri :)
Image
User avatar
ZergLord
Posts: 1001
Joined: Thu Dec 14, 2006 2:12 pm
Location: Zemun

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by ZergLord »

lord warrior wrote:No, da se vratimo temi - kako nam je bilo na sesiji.
Preslusah ovo...

SRP je toliko debilna igra da pocinje da mi se svidja. :lol:
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by Pendargon »

Molim obratiti paznju specificno na moj trenutak inspiracije u kome sam utvrdio da svi stanovnici podzemnog grada moraju da govore sa bosanskim naglaskom, jer se, jel'te nalaze u pplaninama prekrivenim zbunjem...

Edit : ipak moram da pohvalim srp u jednoj instanci, ma kako to cudno bilo : to je izvrstan funny random name generator za Minotaure.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by Shunka »

Ah, da, minotauri Vlajko, Grgur, Stracimir i Suncica...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by IG »

uh ma ima tih funny momenata :lol:, nego meni bi sad tako dobro dosao jedan dark and muddy dungeon sa par random monstera nakon slusanja ovih stvari :) usput bilo bi cool kad bih i sve te tabele ubacio u program radi lakse generacije svega toga
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by Slartibartfast »

IG wrote:...no ipak kao odgovorni kreator tih pravila (bez obzira na to kolko sve to jadno i klimavo bilo)...
Ha!
Meditations of evolution increasingly vaster: of the moon invisible in incipient lunation, approaching perigee: ...of the procession of equinoxes: ...of the parallax or parallactic drift of socalled fixed stars, in reality evermoving from immeasurably remote eons to infinitely remote futures in comparison with which the years, threescore and ten, of alloted human life formed a parenthesis of infinitesimal brevity.

-Excerpt of meditations during demonstrations of various constellations; Ulysses
User avatar
Bloodsucker
Posts: 76
Joined: Wed Jun 04, 2003 10:34 am
Location: Srbija do Tokija,Cerak do Terazija...
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by Bloodsucker »

Joj, moram cesce da posecujem Zmaj, bas sam ga bio zapostavio ovih godina :D Ismejah se na ovoj temi za sve pare....

Prosto ne mogu da verujem da je ona promocija srpa bila 2006e :o

Kako vreme letiii :-({|=
"Funkcija lepe je da bude Gulan."
~Žena
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Re: Ozivljavanje SRP-a

Post by IG »

eh sta ces, ide zivot
Image
Locked

Return to “FRP/RPG”