Zecovi

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Zecovi

Post by Shunka »

Resih ilustrovati Watership Down kao zadatak za faks, pa sam malo brljao po Wiki i naleteo na ovo - http://en.wikipedia.org/wiki/Bunnies_%26_Burrows.
Dodjavola, RPG o zecevima koji je objavljen samo 2 godine posle izvornog D&D-a (sa sve naslovom u stilu Slovo&Slovo).
Zna li neko od vas iskusniji' igraca nesto o ovome? Meni igranje zeceva zvuci kao sjajna ideja, obzirom da sam ljubitelj gorenavedenog knjizevnog djela... Jos ako bih iskopao negde neku finu napisanu kampanju...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

Re: Zecovi

Post by CirKhan »

Da, da Bunnies and Burrows.Legendarna stvar. Mislim da sam svojevremeno citao neku recenziju u kojoj su kritikovali mehaniku kao anahronu i nefunkcionalnu, gle cuda. Ali ideja je svakako brilijantna.
Imas naravno razlicite klase zecova koje mozes da igras i njihove moci/skillovi zavise od toga da li si zec mistik, borac,i zvidjac itd.
Imam Bunnies and Burrows verziju za GURPS u PDFu, pa ako ti treba mogu da ti prosledim sa sve GURPS basic verzijom, takodje u PDFu.
Image
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Re: Zecovi

Post by Shunka »

Prosledit' ces nekom prilikom.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
Locked

Return to “FRP/RPG”