yeoldemapmaker

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
CirKhan
Posts: 329
Joined: Tue Dec 25, 2007 1:29 pm
Location: plato Lenga

yeoldemapmaker

Post by CirKhan »

Pronasao sam na netu danas pdlican sajt, pa rekoh da ga podelim sa vama. U pitanju je
http://yeoldemapmaker.com/
Kao sto mu ime i otkriva, radi se o sajtu za kreiranje small scale encounter mapa za frpove (mada su ove mape savrseno upotrebljive i za razne skirmish i ostale slicne boardgamove). Kreirate mapu objekta koji vam je potreban ili preuzmete neku od brojnih vec postojecih i odstampate ih. Da, znam da ima gomila slicnih sajtova svuda po netu vec duze vreme, ali ovaj je ubedljivo najbolji koji sam video do sada. Izuzetno je utilitaran i intuitivan za koriscenje.
Moja jedina zamerka je da nema dovoljno predmeta koji mogu da se postave na mape, ali koliko vidim svako malo pa se doda po neki feature, tako predpostavljam da ce se vremenom broj itema povecavati.
Star Trek, Star Wars, and basically every other science fiction series uses hyperspace. 40K, however, uses the Warp, which is the gay pink-purple alternate-reality that explains both interstellar travel and why there are ugly demons running around in sci-fi land. Comparing the two, hyperspace is like DSL, while the Warp is like trying to connect to the internet on dial-up with a frayed wire in the small town of Atalaxupalpatinowahasibixo, Mexico.

Image
Locked

Return to “FRP/RPG”