Hari Poter

Moderator: Moderators

User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

A mozda samo treba da proglasimo da zelimo da igramo Poterski CCG?!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

ko vam se igra evo :) http://www.angelfire.com/electronic/wil ... index.html

Ja sam to zadnji put igrao u zmaju :)
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

IG wrote:ko vam se igra evo :) http://www.angelfire.com/electronic/wil ... index.html

Ja sam to zadnji put igrao u zmaju :)
Sto me podseti, kako si ono u Zmaju stalno blejao dok je bio u Koce Kapetana, a nisi pricao ni sa kim? Sta si radio okolo? Mislim, kad pogledas, razlika u odnosu na ovde gde ne mozes da zacepis ni kad sam kazes da neces vise pricati je enormna.
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

:) To mi je bio 20m od stana i obicno sam svracao tamo na kafu prije nego sto odem na casove grckog u takodje 20m daljem klubu grckog srpskog-prijateljstva koji su bili istim danima kad i zmaj.

Kad smo vec kod toga koji si ti tamo bio faktor, nesto te se ne sjecam.
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

U tadasnje vreme sam uglavnom pikao Star Wars i sedeo u prednjoj prostoriji kluba i zajebavao sa tadasnjom ekipom. I da bio sam jedan od GM-ova na onom prvom AD&D turniru, kad vec to bese. Al davno behu ta dobra vremena. Drago mi je sto sam se upoznao i druzio sa tadasnjim ljudima pa sada mogu da ih prepoznam na ulici i popricam sa njima. 8)
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Dirljiv trenutak :D
Brings tears to my eyes, shmrc.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ta stara dobra vremena kada sam mislio da je Poter retardiran jer sam procitao Enderovu Igru...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
djurka
Posts: 50
Joined: Wed Apr 05, 2006 3:01 pm
Location: Zrenjanin

Post by djurka »

Shunka wrote:Ta stara dobra vremena kada sam mislio da je Poter retardiran jer sam procitao Enderovu Igru...
Sta? Vise ne mislis da je retrdiran?!
Zasto su kamikaze nosali kacige?
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Ha ha :) davno bogme, prodjose godine, a Zmaj je uvjek imao cool ekipu. I meni je drago sto sam se upoznao sa ljudima :)
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Kao sto si mozda mogao primetiti, vise ne mislim da je Poter retardiran. Jednostavno sam shvatio sa kakvom je namenom pisan, i za kakvu publiku. Potera cenim ne zato sto je kvalitetan, vec zato sto je uspesan. Naravno, neuporedivo vise cenim kvalitetna ostvarenja na polju knjizevnosti... Za razliku od nekih.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

IG wrote:Samo mi jos reci da volis da slusas klasicnu muziku/posjecujes koncerte :) ili posjecujes operu/pozoriste :)
http://www.klubzmaj.org.yu/forum/viewtopic.php?t=1861

Eto, i to sam probao.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Da, da stara dobra vremena kluba Zmaj - kada si mogao na miru da se zajebavas u prednjoj prostoriji i usput citas zonu sumraka. Usput, nikad mi se nije svidjao onaj coravi iz dss-a.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Shunka wrote:
IG wrote:Samo mi jos reci da volis da slusas klasicnu muziku/posjecujes koncerte :) ili posjecujes operu/pozoriste :)
http://www.klubzmaj.org.yu/forum/viewtopic.php?t=1861

Eto, i to sam probao.
Mh, ne znam zasto me ljudi i dalje oslovljavaju kad mene odavno nema na ovoj temi jer mi je dosadila prica.
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Vidim, totalno ignorises...

E, a Hari Poter je pisan za retardiranu publiku. Pa je retardiran.
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

Evo na sta sam naisao dok sam gledao onih 100 najboljih citata:
<JonJonB> Purely in the interests of science, I have replaced the word "wand" with "wang" in the first Harry Potter Book
<JonJonB> Let's see the results...

<JonJonB> "Why aren't you supposed to do magic?" asked Harry.
<JonJonB> "Oh, well -- I was at Hogwarts meself but I -- er -- got expelled, ter tell yeh the truth. In me third year. They snapped me wang in half an' everything

<JonJonB> A magic wang... this was what Harry had been really looking forward to.

<JonJonB> "Yes, yes. I thought I'd be seeing you soon. Harry Potter." It wasn't a question. "You have your mother's eyes. It seems only yesterday she was in here herself, buying her first wang. Ten and a quarter inches long, swishy, made of willow. Nice wang for charm work."
<JonJonB> "Your father, on the other hand, favored a mahogany wang. Eleven inches. "

<JonJonB> Harry took the wang. He felt a sudden warmth in his fingers. He raised the wang above his head, brought it swishing down through the dusty air and a stream of red and gold sparks shot from the end like a firework, throwing dancing spots of light on to the walls

<JonJonB> "Oh, move over," Hermione snarled. She grabbed Harry's wang, tapped the lock, and whispered, 'Alohomora!"

<JonJonB> The troll couldn't feel Harry hanging there, but even a troll will notice if you stick a long bit of wood up its nose, and Harry's wang had still been in his hand when he'd jumped - it had gone straight up one of the troll's nostrils.

<JonJonB> He bent down and pulled his wang out of the troll's nose. It was covered in what looked like lumpy gray glue.

<JonJonB> He ran onto the field as you fell, waved his wang, and you sort of slowed down before you hit the ground. Then he whirled his wang at the dementors. Shot silver stuff at them.

<JonJonB> Ok
<JonJonB> I have found, definitive proof
<JonJonB> that J.K Rowling is a dirty DIRTY woman, making a fool of us all
<JonJonB> "Yes," Harry said, gripping his wang very tightly, and moving into the middle of the deserted classroom. He tried to keep his mind on flying, but something else kept intruding.... Any second now, he might hear his mother again... but he shouldn't think that, or he would hear her again, and he didn't want to... or did he?
<melusine > O_______O
<JonJonB> Something silver-white, something enormous, erupted from the end of his wang

<JonJonJonB> Then, with a sigh, he raised his wang and prodded the silvery substance with its tip.

<JonJonJonB> 'Get - off - me!' Harry gasped. For a few seconds they struggled, Harry pulling at his uncles sausage-like fingers with his left hand, his right maintaining a firm grip on his raised wang.
:x

Toliko o Hari Poteru... :twisted: :twisted: :twisted:
Last edited by Luka_Pancevo on Sat Apr 15, 2006 2:18 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Luka_Pancevo
Posts: 256
Joined: Sat Nov 26, 2005 9:12 pm

Post by Luka_Pancevo »

-Dupli post-
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Da, video sam i to... Cak je i smesno. Ali ne govori nista o Hari Poteru. Slicna stvar moze da se izvede i sa tekstom na licnoj karti.
Mislim da moramo da nadjemo neku novu oblast za konverzaciju sa IGom, mrzi me vise da pisem bilo sta sto ima veze sa Hari Poterom...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Megabaja wrote:Da, da stara dobra vremena kluba Zmaj - kada si mogao na miru da se zajebavas u prednjoj prostoriji i usput citas zonu sumraka. Usput, nikad mi se nije svidjao onaj coravi iz dss-a.
Stara dobra vremena, kada u onoj maloj prednjoj prostoriji sedi 15-29 ljudi, cetiri spojena stola, 2 gajbe piva ispod i jos jedna kod Shape, dim na koti 130, Juniorove maramice na sve strane... Zatim citanje zone sumraka, i Kosticeve price... Medjusobne prozivke... To su bila vremena.
A sto se tice pojedinih dss-ovaca... Nadam se da jos uvek moraju da gledaju one svoje slike :twisted:
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Mozda, recimo o arheologiji ili bar Indijana Dzonsu.
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Shunka wrote:Da, video sam i to... Cak je i smesno. Ali ne govori nista o Hari Poteru. Slicna stvar moze da se izvede i sa tekstom na licnoj karti.
Ma jok, samo govori da je neko bio tako smoren dok je citao to smece da je krenuo da se zajebava u nadi da nece bas uzalud izgubiti sate svog zivota.
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

I to sto kazes.
I naravno, jedan od poznatijih primera takve vrste, Bobo, smrad. A primetices da u trecem HP filmu postoji scena sa slicnom konotacijom ("Hari, imas oci svoje majke!")...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
stefannp

j

Post by stefannp »

Hari Poter je najbolja knjiga na svetu,i meni je omiljena
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Izvini, ali ne mogu da odolim - koliko imas godina?

Mala lekcija iz opste forumske kulture - treba izbegavati postovanje na temama koje su neaktivne dugo vremena (mesecima). To obicno znaci da su svi vec rekli sta imaju na temu. A nikoga ne interesuje pojedinacno misljenje novih korisnika foruma (koji u raspravi nisu ucestvovali), buduci da iskazivanje istog najcesce nece rezultovati ozivljavanjem komunikacije. Takodje je preporucljivo procitati prvo sve postove na threadu pre dodavanja svog.

U konkretnom slucaju, mogao si zakljuciti da se na ovom threadu jako malo pricalo o Hari Poteru, a mnogo vise se sprovodilo za**bavanje ljudi koji ga vole ili brane.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Jos jedan...
a).... 8O 8O
b) koji otvara vekovima stare teme i kaze slazem se (odnosno ne slazem se) :roll: :roll: :roll:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Edit : on igra Yu-gi-oh, oprostite mu :lol: :lol: :lol: :lol:
@ Shunka : Lost ini :)
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Re: Hari Poter

Post by FEANOR »

Posebno mi se svidjaju poredjenja Roulingove i njenog Harisa Loncara sa najvecim genijim fantastike Tolkinom i npr. Gospodarom, a mali cvikeras nije dorastao ni Hobitu :mrgreen:
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Re: Hari Poter

Post by Awakened »

Sa ovom pricom smo zavrsili. Ne otvarajte je opet.
Locked

Return to “Knjige”