HELLOWEEN

Moderator: Moderators

User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

HELLOWEEN

Post by meloras »

27 januara u bgd-u(ako po cetvrti put ne promene datum)

ide li neko sem mene?

zna li neko gde ce se odrzati?
©annibal

Post by ©annibal »

ja sam cuo pre godinu dana da ce doci u januaru 2006, i sad kako se taj januar blizi sve nemogu da verujem da josh nema price tipa otkazano i te fore!?!?!
Ja idem 100% (ako ne otkazu :D )
User avatar
meloras
Posts: 723
Joined: Sat Oct 18, 2003 1:20 pm
Location: Novi Beograd

Post by meloras »

red bi bio da dodju.
letos sam saznao da su trebali u julu 2006 da dodju,pa su pomerili na januar 06 i na kraju 27januar...ccc...
User avatar
IG
Bot
Posts: 1107
Joined: Tue Aug 26, 2003 8:45 pm
Contact:

Post by IG »

Хеловин :) кул :) :D
Image
©annibal

Post by ©annibal »

i naravno......otkazano(satro odlozeno)....
User avatar
Thor_the_Thundergod
Posts: 28
Joined: Wed Jan 25, 2006 5:45 pm
Location: Asgard

Post by Thor_the_Thundergod »

ehehehehe.... i ti se kao cudis! :D :) :D

Pa ovo je Srbija, brale! Znaci - dobri koncerti - jok!
Vidimo se na Jeleni Karleusi u Sava Centru! :twisted:
To je verovatno najdalje dokle cemo dogurati u koncertima...

Sad ozbiljno - Helloween je otkazao ne zato sto oni nisu hteli, vec zbog nasih smradova koji bi za sve da prodju sto jeftinije - po mogucstvu besplatno. Naravno, momci iz Helloweena imaju svoj nastup, zele u hotel A kategorije, itd. , a nasi, naravno, to ne bi da im priuste, vec bi ih radije poslali u hotel Dubocica ili tako nesto, dali im petarde za pirotehniku i ko zna sta jos... Eto, to vam je cela prica........ ukratko :) :) :)

HAIL
THERE'S NO FATE - JUST THE POWER OF WILL

http://hobby-fun-zone.blogspot.com/
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

A kako ti to znas? 8O

Nije da bi ste nesto usrecili na tom Haloweenu, to mi dodje nekako ko da idem da gledam dobar tribute....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Thor_the_Thundergod
Posts: 28
Joined: Wed Jan 25, 2006 5:45 pm
Location: Asgard

Post by Thor_the_Thundergod »

Nije stvar u tome kako znam, stvar je u tome da je to normalna stvar u nasoj zemlji dok se neke stvari ne promene. To sto Helloween trazi (tj. trazili su, prim.aut.) su neki standardi za nastupanje svetskih bendova. Ako su toliko mogli da ucine za mongo manje bendove, ne vidim zasto ne bi mogli i za njih. Ipak, voleo ih ti ili ne, moras priznati da su oni mator bend (od '84., brale) tako da imaju pravo na izgradjen standard!
Zakljucak : dok se ovde ne promene neke stvari, veliki bendovi nece doci!

HAIL
THERE'S NO FATE - JUST THE POWER OF WILL

http://hobby-fun-zone.blogspot.com/
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Ma stoji to, i uopste me ne cudi, ja vas samo tesim time sto kazem da koncert mozda i ne bi bio bog zna sta....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Ma, ionako je to samo Helovin. To se preraste u skolici 8)
User avatar
Thor_the_Thundergod
Posts: 28
Joined: Wed Jan 25, 2006 5:45 pm
Location: Asgard

Post by Thor_the_Thundergod »

To se preraste u skolici
Pa ne bih to bas nazvao prerastanjem! Poznajem ljude od 40-ak godina koji i dalje slusaju Helloween i druge bendove koje dansanji klinci nazivaju "pocetnickim bendovima i bendovima koje prerastas dok ne postanes opasni bleker". Ne kazem da to iko od vas kaze, niti da misli, ali takvo je generalno misljenje medju klincarijom koja jednostavno ne moze da pronadje svoje mesto pa glumi "iskustvo". Mozda je to u stvari najveci problem sa grupom ljudi koja sebe naziva 'metalcima'... Vredno je razmisljanja u svakom slucaju...

HAIL
THERE'S NO FATE - JUST THE POWER OF WILL

http://hobby-fun-zone.blogspot.com/
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Thor_the_Thundergod wrote:
To se preraste u skolici
...Mozda je to u stvari najveci problem sa grupom ljudi koja sebe naziva 'metalcima'...
DA problem je u besnim i neopranim metalcima. Da njih nema sve bi bilo lepse.
HAIL
Hail H***** i tebi.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Thor_the_Thundergod wrote:Mozda je to u stvari najveci problem sa grupom ljudi koja sebe naziva 'metalcima'...
'Os da ti kazem gde je najveci problem sa metalcima? Problem je nastao brat-bratu u 90-im, kada je u metal usla jedna grupa klinaca koji su razgovore vodili na sledeci nacin:

"Kako se zoves?"
"Pera"
"A sta slusas?"
"pa slusam to i to, uglavnom metal"
"Aha... A koji metal bend?"
"Pa, naprimer metaliku"
"Aha, a koje albume od njih znas?"
"...Ma jebi si mater"

Ili to je barem ono sto su pametni ljudi odgovorili u tom trenutku.

Oces da ti kazem sta je jos problem sa metalcima? Od 1999. pratim jedan bend, koji je poceo u malom Zemunskom klubu koji je vise-manje bio najbolje mesto na sirokom svetu. Dobri ljudi, dobra atmosfera, i svaki dan svirka. I eto, taj bend koji pratimo je bio po tradiciji subotom, punio je klub i kucama smo se uvek vracali sa bolom u vratovima, cistije glave, oko 4-5h. I onda pitas metalce sta misle o tom bendu, i secam se gomile ljudi koji su rekli "ma, oni su sranje, jer nemaju svoje pesme". A pri tome, taj "veliki metalac" je pravio pesme koje su bile takvo smece da je bilo bolno slusati ih. Par godina kasnije, sretnemo se mi i popricamo za stara dobra vremena, ja ga zezam da je jedino taj bend od svih koji su tamo svirali uspeo da izadje iz kafane, a on ogorcen krene da mi prica neke gluposti o njima i neka ogovaranja.

A znas sta je jos problem sa metalcima? Vlada Jet i njegov Hit Nedelje. Taj lik je dozvolio da u metalu na povrsinu ispliva najgori sljam, koji se od onog drugog sljama razlikuje samo po odeci. Poslusaj malo tu emisiju, i cuj koji se ljudi javljaju. Jeza te bre prodje. Odi malo na neki Hit Nedelje uzivo, i pogledaj te ljude. Bagra najgora. Sto neko rece, besni, neoprani, isfrustrirani, iskompleksirani. Secam se da sam jednom relativno skorije (godina-dve) otisao sa drustvom u Filozof. Tamo sam posmatrao kako 90% ljudi izlazi iz kluba kad je na binu stao Peppers tribute bend, zato jer, boze moj, sviraju Peppers-e, a to "nije metal". Sto je u neku ruku bilo i dobro, jer klinci super sviraju pa sam imao priliku da ih bolje poslusam. Ali zato su se svi ti ljudi vratili kad je na binu izasao jebeni Demonburger tribute koji je zvucao kao na kantama, ali ono, "to je metal". Ma daj. A najgore je sto postoji gomila klinaca koji veruju da su takvi dogadjaji vrh i da nema dalje. I sto ti klinci sviraju.

I znas gde je jos problem u metalcima? Sto oni koji sviraju su mahom nadobudni isfrustrirani i sujetni retardi. Koliko sam puta cuo od tzv. "muzicara" da je taj i taj "pogresio" ili "pogresno odsvirao". Sto rece moj ovdasnji komsija, kad su Divlje Jagode napravile novu verziju Motora, nasao se neko pametan da kaze "ali pogresili ste, ne pocinje iz tog tona..."

I jos nesto. Metalci mahom veruju da je njihova muzika jedina na svetu i preziru sve ostalo sto "nije metal". Bluz im je "dosadan". Rokenrol je "preslab". Elektronska muzika "nije muzika". To sto je Depeche Mode napravio Enjoy The Sillence 2004 koja je pesma jaca od svega sto se u metalu napravilo u poslednjih X godina, to ne dolazi do njih. Ili, sto je jedan moj dobar i drag prijatelj izjavio, St. Anger je los album, jer "nije metal" jer "nema solaza". Ma idi bre.

A i sam metal se totalno razblazio. Sta je sada glavno? Macevalacki metal? Ma daj. Zna se sta je pravi metal - heavy, speed, trash. Cisti bes, agresija, i ispustanje energije u jednom trenutku. Moze neko da bude gitarista poput Satrijanija, ali dzaba mu ako pevusi o vilama i carobnjacima i ostalim glupostima, a to sto radi ne budi nikakvu emociju ili ne dotice publiku. A isti je problem sa blekom, doomom i ostalim ekstremima. Ima jedna simpaticna anegdota da kad su B.B. Kinga pitali sta misli o Malmsteen-u, da je on odgovorio samo "Talentovan mladic". Za istog umetnika postoji i jedna druga, da kad ga je jedan bend zamolio da sa njima odsvira nesto, i doneli mu akorde, da je on pogledao i rekao "Ali ja ovo ne umem. Ja sam akorde prestao da sviram pre cetrdeset godina".

Najbolji metal bendovi su bili, zna se - Motorhead, Pantera, Anthrax... Zasto? Zato sto su imali jednu publiku, koja je bila za tu vrstu muzike, i zato sto su toga bili veoma svesni i nisu pokusavali da se pretvaraju da su nesto vise. Npr. Motorhead su carevi, sviraju agro muziku za kamiondzije, u tome su prvi, i briga ih za sve ostalo. Zato su i vrh.

Tako ono, kad budes mislio kako je nesto problem "metalaca", razmisli malo dublje i vidi do kojih patoloskih dubina to doseze. A nas ostale, koji vise uzivamo u muzici jednog Nika Kejva, Dzon-Lee Hukera, Dzoa Kokera ili stagod drugo, postedi tvog svrstavanja u "metalce" i ostalu klincadiju. Kad se nesto preraste, znaci da ti se otvore novi vidici i da kreces da trazis neke druge stvari u onome sto si do tada radio. A kad pogledas te ljude od 40-tak godina koji slusaju metal (kao sto su i neki moji prijatelji i poznanici), vidi koliko se od njih i na koji nacin pronaslo u toj muzici. Nisu oni vise klinci koji nesto slusaju zato sto je "to metal".
User avatar
Thor_the_Thundergod
Posts: 28
Joined: Wed Jan 25, 2006 5:45 pm
Location: Asgard

Post by Thor_the_Thundergod »

Potpuno si u pravu, ali do neke granice. Ti si samo napisao produzenu verziju moje replike i vidim da nam se u vecini tacaka misljenja slazu. Doduse, neslaganja su oko trivijalnih tema, napr. ja St.Anger ne smatram ni albumom, niti Metaliku bendom, ali opet to je moje misljenje... Na svirke tipa Filozof sam prestao da idem jos odavno iz razloga sto svi sviraju ili Metallica tribute ili Pantera tribute ili Slayer tribute itd... i sve to veoma lose! Bukvalno samo da bi ih drugari videli kako su na bini i kako se glupiraju i jako su ponosni sto ih smrdljivi Vlada Jet najavljuje! U metalu kod nas vlada jedno bolesno i sujetno razmisljanje. Evo, pogledajmo kakvi bendovi preovladavaju kod nas: black/death ili trash. Aj' to, nego sto svi do jednog lose, ne, veoma lose zvuce, kao kakofonijski zablji orkestar. Heavy bendova je jako malo, a ti ljudi najcesce znaju (kol'ko-tol'ko) da sviraju, za razliku od gorenavedenih "bendova". Ja pored metala slusam jos i funk, rock n roll, blues, klasiku. Gomila ljudi oko mene takodje slusa neke druge pravce muzike pored cistog metala, sto nas automatski cini nedovoljno "true" medju ovdasnjim metalcima! Pa njima ni klasika nije sveta, a metal je okarekterisan (i to ne od strane metalaca) kao 'moderni nastavak na klasicnu muziku'. Eto toliko, o ovome mogu da pisem do prekosutra, ali ne bih da gusim forum....

HAIL
THERE'S NO FATE - JUST THE POWER OF WILL

http://hobby-fun-zone.blogspot.com/
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

cica, ne gusis ti forum, cak naprotiv, prosto mi nedostaju ove stvari...
"pocetnickim bendovima i bendovima koje prerastas dok ne postanes opasni bleker".
A zasto bi neko postajao opasan bleker?

Dovoljno je pogledati prvu stranu Metal Hammera, koja je prvi ali ne i jedini razlog zasto sam maltene odmah prestao da kupujem doticni. Tamo su pisma ljudi koje je Awakened tako dobro i plasticno opisao, prosto ih i iz njegovog posta i iz njihovih pisama vidis kako izgledaju. Kao konji kojima je neko stavio ono sranje kako god se zvalo da bi samo videli put ispred sebe. S stim sto konji nekada krenu nekim putem kojim do tada nisu, a ti likovi nikada ne okrenu nikakav novi list, ebiga. I tako....

for the record, Haloween je sasvim ok, ali ne mnogo vise od toga nazalost. Opet bi mozda bilo lepo i da su dosli.

BTW Guardian u Beogradu 16. oktobra, proverite njihov site
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Awakened wrote: Ima jedna simpaticna anegdota da kad su B.B. Kinga pitali sta misli o Malmsteen-u, da je on odgovorio samo "Talentovan mladic". Za istog umetnika postoji i jedna druga, da kad ga je jedan bend zamolio da sa njima odsvira nesto, i doneli mu akorde, da je on pogledao i rekao "Ali ja ovo ne umem. Ja sam akorde prestao da sviram pre cetrdeset godina".
Image
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Corvin wrote: BTW Guardian u Beogradu 16. oktobra, proverite njihov site
E, usta ti se pozlatila. Da i to dozivim da vidim. Jos kada bi Hansena uspeo da vidim pa onda mogu i da se zamonasim :P
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

E njega neces, ali Hansija oces izgleda, i..... ode tema opet u k urac
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Post by Ratamon »

Uffff Guardiani u bg-u odlicno.:)

Ljudi da li neko zna mozda da li ce dolaziti kod nas Demons&Wizards ili mozda da li su se ponovo oformili Iced Earth???
Ja sam zli Ratamon i tako to!
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Kud spomenu casopis :lol:

Igrom slucaja imam kod sebe jedan broj metalnog cekica u kojem je jedan od clanaka sledece:

"Zena Ozzyja Osbournea Sharon zapretila je da ce podneti zahtev policiji u kojem ce traziti da se njenom muzu zabrani da joj prilazi, ako ne prestane da insistira na seksu svake noci. 'On je poput jebenog zeca', citirao je njenu izjavu magazin Femalefirst. Ozzy je sve priznao, otkrivsi da mu u tome pomaze vijagra."

Naslov: "shock horror story: Napaljeni roker otkrio tajnu"

Ne znam samo cemu pre da se smejem...
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Mora da polako izlazim iz puberteta kad mi vise nije zanimljivo da kacim smartass komentare kao reply ljudima koji drze manovar u potpisu, mada aplaudiram svima koji su se ozbiljno latili diskusije na temu ni manje ni vise nego metala i metalaca. No, ono sta stvarno htedoh da prokomentarisem je sledece.
Awakened wrote:Oces da ti kazem sta je jos problem sa metalcima? Od 1999. pratim jedan bend, koji je poceo u malom Zemunskom klubu koji je vise-manje bio najbolje mesto na sirokom svetu. Dobri ljudi, dobra atmosfera, i svaki dan svirka. I eto, taj bend koji pratimo je bio po tradiciji subotom, punio je klub i kucama smo se uvek vracali sa bolom u vratovima, cistije glave, oko 4-5h. I onda pitas metalce sta misle o tom bendu, i secam se gomile ljudi koji su rekli "ma, oni su ******, jer nemaju svoje pesme". A pri tome, taj "veliki metalac" je pravio pesme koje su bile takvo smece da je bilo bolno slusati ih. Par godina kasnije, sretnemo se mi i popricamo za stara dobra vremena, ja ga zezam da je jedino taj bend od svih koji su tamo svirali uspeo da izadje iz kafane, a on ogorcen krene da mi prica neke gluposti o njima i neka ogovaranja.
Eh, udari me nostalgija kad ovo procitah. Ja sam sa Bezanije dolazio u Zemun da slusam Night Shift sa ortacima koji su, do duse, bili lokalni Zemunci. Drago mi je da su postigli nesto jer su to zaista zasluzili, ali mi je malo odbojno sto su se po Pinku pojavljivali kad im je album izlazio. A i nekako mi se ta muzika vise ne slusa toliko. No, nije bitno, oni su zaista redak bend odavde za koji gajim poprilicno postovanje.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

E stvarno, nisi vise tako opak hater....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Eh, Korvine, da si video ta vremena i stari Fest, to se nije moglo hejtovati. Mogao si samo doci opet i ismevati klincadiju koja je trunula po KST-u. 8) Jednom si mlad 8)

Sto se tice Pinka, sta ces. Imao je jednom snimak jednog Bugarskog vojnika koji dize zastavu NATO-a i place od srece. I komentar jednog naseg "sta ces, ja to ne mogu. Ja bi digao tu zastavu, ali onako, muka me naterala i ja to radim." Tako da nije sve u dizanju zastave, ima nesto i u tome kako je dizes. 8)
User avatar
Thor_the_Thundergod
Posts: 28
Joined: Wed Jan 25, 2006 5:45 pm
Location: Asgard

Post by Thor_the_Thundergod »

Mora da polako izlazim iz puberteta kad mi vise nije zanimljivo da kacim smartass komentare kao reply ljudima koji drze manovar u potpisu
A bas bih voleo da cujem neki od tih komentara.... Posto i ja prilicno uzivam da odgovaram na takve komentare.... Naravno, uvek mozemo da se nadjemo i razgovaramo o tome kako ne bi ovde gusili forum...

HAIL
THERE'S NO FATE - JUST THE POWER OF WILL

http://hobby-fun-zone.blogspot.com/
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Thor_the_Thundergod wrote:Naravno, uvek mozemo da se nadjemo i razgovaramo o tome kako ne bi ovde gusili forum...
kakva glupost... Slobodno se vi raspravljajte na forumu, pa da Muzici vratimo renome kakav je nekad imala. 8)
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Thor_the_Thundergod wrote:
Mora da polako izlazim iz puberteta kad mi vise nije zanimljivo da kacim smartass komentare kao reply ljudima koji drze manovar u potpisu
A bas bih voleo da cujem neki od tih komentara

Well, I suppose you`re fully entitled to such a request, but mind you I wouldn`t recommend it. I mean it`s just that I`ve seen grown men start crying after one of his sardonically acerbic comments. It just gets to you, and
you have no choice but to run to a nearest corner and weep like a little girl. It`s that bad. So, don`t come complainning to us, saying you haven`t been duly warned, when he crushes your spirit and will to live with all his cruelty and malice.
Last edited by Gassalasca Jape on Fri Feb 24, 2006 7:41 am, edited 1 time in total.
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Cini mi se da sam konacno uspeo... 8O

Complaining ima jedno 'n', ako se ne varam? :wink:
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Naravno. U pitanju je sto bi rekli stamparska greska, usled necitanja posta nakon kucanja. :lol: S druge strane, do pre par meseci sam bio ubedjen da se igra zove Civilisation. :oops:
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

To je nevazno. Vazno je da hocemo seksa.
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

Dawngreeter wrote:Mora da polako izlazim iz puberteta kad mi vise nije zanimljivo da kacim smartass komentare kao reply ljudima koji drze manovar u potpisu
Sve diraj ali Manowar ne!

:lol:
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ne diram ja manovar, to nikako. Samo mi se nekako cini da ta ideja sa oblacenjem u trikoe i vristanja ko devojcica svakoga prodje do dvaneste godine.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

Dawngreeter wrote:Ne diram ja manovar, to nikako. Samo mi se nekako cini da ta ideja sa oblacenjem u trikoe i vristanja ko devojcica svakoga prodje do dvaneste godine.
Vala, ako si onako nabildovan shteta je da ne nosis triko :)
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

valhalla wrote:
Dawngreeter wrote:Ne diram ja manovar, to nikako. Samo mi se nekako cini da ta ideja sa oblacenjem u trikoe i vristanja ko devojcica svakoga prodje do dvaneste godine.
Vala, ako si onako nabildovan shteta je da ne nosis triko :)

obozzavam vasse komentare :)
User avatar
Thor_the_Thundergod
Posts: 28
Joined: Wed Jan 25, 2006 5:45 pm
Location: Asgard

Post by Thor_the_Thundergod »

Samo mi se nekako cini da ta ideja sa oblacenjem u trikoe i vristanja ko devojcica svakoga prodje do dvaneste godine
"Vristanje k'o devojcica" se moze pripisati Cradle Of Filth i ostalim blekerima, a ono sto izvodi Erik i drugi slicni pevaci je pre svega jako tesko (moras biti rodjen za to), voleo bih da cujem tebe da to izvedes! On je to, inace, uspeo da drzi oko 28 sec. ako se ne varam! A sto se trikoa tice, pa to je i njegovo pravo! Niko nije zabranio onim fegovima iz napr. Rasmusa da se oblace ko pedercici, pa sto onda lepo razvijeni ljudi ne bi mogli da obuku uske kozne pantalone, i kozni prsluk (a ne "triko")! And last, but not least, po cemu zakljucujes da oni prave muziku za 12ogodisnjake, kao sto ti pretpostavljas? Ako bi malo procitao textove, seo i razmislio, shvatio bi mnogo toga, mada naravno, ne moze svako ni da ih shvati, jer gomila ljudi na njih gleda bukvalisticki (ono - aaaa, macevi, krv, egoizam, bla, bla, bla)! Ljudi ne shvataju poruku i to je ono sto najvise razdvaja one koji vole Manowar i ostale... Zamisli kako bi tek takvi ljudi poludeli kad bi citali textove Lost Horizona!

Jos neki smartass komentar???? 8) :lol: :twisted: :D

HAIL & SPECIAL HAIL TO VALHALLA!
THERE'S NO FATE - JUST THE POWER OF WILL

http://hobby-fun-zone.blogspot.com/
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

"May your sword stay wet like a young girl in her prime"
-Manovar; Hail and Kill


I rest my case.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Khm, tacan citat je "May your swords be wet like a young girl in her prime."

A ti, Greeteru, pokazujes akutni nedostatak sirokoumnosti i opste-kulturalne svesti, te svojim shikanioznim palamurdjenjem lisavas sebe nezamenljive prilike da budes dotaknut ovim prvoklasnim literarnim uratkom koji bi ti inace pruzio jedinstven uvid u primordijalnu prirodu ljudskog karaktera, i oslobodio te svih stega ovozemaljskog bitisanja.



:lol:
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Gassalasca Jape wrote:A ti, Greeteru, pokazujes akutni nedostatak sirokoumnosti i opste-kulturalne svesti, te svojim shikanioznim palamurdjenjem lisavas sebe nezamenljive prilike da budes dotaknut ovim prvoklasnim literarnim uratkom koji bi ti inace pruzio jedinstven uvid u primordijalnu prirodu ljudskog karaktera, i oslobodio te svih stega ovozemaljskog bitisanja.
Apsolutno; prostim citanjem ovih stihova covek oseca ono neobjasnjivo u umetnosti, sto se ne moze uhvatiti ni culima ni shvatiti razumom. Takve reci engleskog jezika pazljivo oblikovane u savrsenu formu koje samim svojim postojanjem uzdizu citaoca i otvaraju mu jedan sasvim novi svet osecaja i estetskog uzivanja su prava retkost u ovom modernom svetu gde su duhovnost i ideja ustupili mesto pukoj akciji i materiji. Slava im.



:lol:
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

'Ajmo redom:

1. Izgled

Shalu na stranu, ako je OVO ->> http://www.geocities.com/djgavra2000/100_375.jpg <<- normalno, onda necu ni da komentarisem to kako se oblace Erik Adams & co.

2. Tekstovi

Manowar je pola hack & slash muzika koja odlicno lezi uz klanje prasica, frpovanje i teretanu. Druga polovina su znatno bolji tekstovi, npr.
-Agony and ecstasy in 8 parts (jbt,ako mozes da ostanes ravnodusan posle Hector's final hour,onda necu da pricam dalje!)
-Heart of steel
-Mountain
-Courage
-Swords in the wind

Awakened je i sam rekao gore - Motorhead je muzika za kamiondzije i to je ok. E slican je slucaj i sa Ljudima Rata. Ako ih ne volite, pljunite mi pod prozor ali nemojte da prosipate mudrosti i uveravate ljude da je sve ono sto vi ne slusate lose.
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Realno gledano, skoro sva muzika je s ranje, samo je neka malo vise sranje a neka malo manje sranje. Svaki text, ma ciji mi navedete je trivijalan, tako da u sustini muziku i ne treba slusati zbog toga.

E kad bih sad znao sta sam rekao, ali mozda neko ima sliku pred ocima odprilike....
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ako neko sebe zaista moze da ubedi u tako nesto, onda mi je odjednom jasno zasto tolko ljudi slusa metal.

"E, sto slusas metal?"
"Pa i onako ne postoji dobra muzika..."

Sto ti je konceptualna autodestruktivnost.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
Locked

Return to “Muzika”