Najbolji black metal bend

Moderator: Moderators

User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Pazi DG, nisam ni ja za skakanje po stolovima i jurenje pevaljke, ali nisam ni za bacanje hate-a iz ugla 8)

Sve u svemu, moj veliki stric je bio jos jednom u pravu - vencanje u opstini i ajd cao zdravo 8)
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ne treba, imam svoj. Ali mi treba ako znas gde ima jeftino da se nadje eyeliner i plavi karmin.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Knight
Posts: 552
Joined: Sat Aug 03, 2002 11:30 am
Location: Net Nation
Contact:

Post by Knight »

Oces aceton, ostalo mi od bojenja maketa ?
Aha, navlacis decka da upotrebi aceton na svojim maketama. pa ce posle biti kukanja.. :wink:

Sto se tice Black metala Vs Narodnjaci, kada si dovoljno naroljan ne pravis razliku - uz primenu te metode mogu da podnesem pripadnike oba pravca kad krenu da urlicu/njakaju.

Za svadbe i slicno Megabaja je 100% u pravu, mozes ti da se smekerises sa izborom muzike koliko hoces ali ce i neki pijani skot [da ne kazem rodbina] isto tako da se smekerise i dovese neki ganci orkestar sa ulice, a onda ce da narucuju hitove , ''jer je to obicaj ,zaboga''
User avatar
Vinctorus aut Mortis
Posts: 3
Joined: Wed Mar 12, 2003 5:56 pm
Location: Commoragh, Croatia

Post by Vinctorus aut Mortis »

Jetre nema nitko visak, ipak se mnogo pije, ...hik,..., ali ipak radije black nego narodnjaci.

Idemo naprijed, a ne natrag na Balkan koji ipak prije stoji za nekakvu sociolosko-kulturolosku odrednicu nego za geografski pojam. Njime se opisuju zaostala plemena koja su se nastanila na tom podrucju. Neka oni koji vole slusaju narodnjake, ali neka ih ne namecu previse okolo jerbo bi mogao pasti na njih skandinavski mrak :lol:.
His pain will be my pleasure, his screams my music.
Urien Rakhart
©annibal

Post by ©annibal »

Megabaja wrote:E....
Cini mi se da su svi sem clana iz Hrvatske na ovoj raspravi novi ( Munze konza tebe ne racunam), te stoga nisu ucestvovali u ranijim raspravama na ovu temu. Bas zato ja osecam potrebu da citiram sam sebe (koliko me secanje sluzi) :
Svi vi metalci mislite da ste kul, ali setite se mene dok na svadbama budete pijani igrali na stolovima uz hitove tarmi ricmija, cece i sabana...
PS
Ako neko slucajno ima snimljen moj originalni post neka se javi.

.....e pa zato se na svadbe ne ide, zasto bi isao tamo?!?!
Ne znam za vas ali ja u sirokom luku izbegavam svu rodbinu i njihove primitivno zaostale obicaje, a sto se tice black metala....hmmm....po mom ukusu definitivno Marduk, inace preferiram Death metal, death rulez.

btw. nov sam na forumu, poz za sve.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

©annibal wrote:.....e pa zato se na svadbe ne ide, zasto bi isao tamo?!?!
zbog rakije.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ih. Rakiju mozes uvek da pijes. Ali gundjanje povodom vencanja dok si na vencanju, e to mozes samo na vanecanju da radis.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dawngreeter wrote:Ih. Rakiju mozes uvek da pijes. Ali gundjanje povodom vencanja dok si na vencanju, e to mozes samo na vanecanju da radis.
I to sto kazes. A postoji i dodatni bonus trazenja srcecepajucih pesama od tamburasa.
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

Najbolji black metal bend je PATKA PROPASTI :) :) :)
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
©annibal

Post by ©annibal »

Rover wrote:Najbolji black metal bend je PATKA PROPASTI :) :) :)
Molim sve koji nisu slusali Infernal Northern Moon forest neka skinu par pesama s ovog sajta:

Code: Select all

 http://inm.necrobation.org/ 
sa download sekcije(naravno), mislim da je ovo "ultimate evil"...... znaci ungerground samog pakla (kanalizacija ili tako neshto)....
Znaci u zadnjih 6-7 dana smo uz ovo pikamo mtg...

***preporuceno ljubiteljima dobrog humora. :lol:
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

ok, ja ne volem black metal, kao ni vecinu metala, ali patka propasti je nesto sto MORAM da nabavim...

U zamenu, hm, ponudicu domaci trash horor Bunar 2!

--
Dervish the odusevljeni
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

For the record: Svadba je zakon, ako pevaljka nije mnogo ruzna i losa, tj bolje da je nema, tj jos bolje da je umesto nje neki Zvonko Bogdan...

rakija+prsuta rulaju i kada slusas Star one
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
Fallen

Post by Fallen »

Najjachi black metal bend je Trail of Tears, koji su tek pocheli da sviraju black sa zadnjim albumom Free Fall Into Fear(kad vam kazhem :wink: ).
Inache ne volim nehsto mnogo black metal... ponekad mi dodje da kreshtim uz Cradle of Filth, osetjam se mnogo bolje nakon toga.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Preporuchujem domace snage Amon Din! Cepaju pa razbijaju!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
PainBringer
Posts: 335
Joined: Sat Jul 03, 2004 12:01 pm
Location: 9th Circle

Post by PainBringer »

Cini mi se da su momci iz Amon Dina u jednom intervjuu izjavili da su napravili otklon od black-a...
Anyway...
Meni licno najdrazi black metal bend - Bal Sagoth
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

PainBringer wrote:Cini mi se da su momci iz Amon Dina u jednom intervjuu izjavili da su napravili otklon od black-a...
Anyway...
Meni licno najdrazi black metal bend - Bal Sagoth
Da, moguce... ali meni sve jedno taj zvuk najvishe lichi na black, tako da..
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
Mind Uploader

uryo mom ksstin!

Post by Mind Uploader »

Jeste culi za jevrejsku death metal grupu "uryo mom ks'stin"?

nisu losi :)

mada vuku malo na black metal i pink gvozdje... :)
Mind Uploader

hehehehe

Post by Mind Uploader »

Hristy wrote:Preporuchujem domace snage Amon Din!
Cepaju pa razbijaju!
^^^^^^^^^^^^^
vazno da je tebi lepo... :)
Mind Uploader

Post by Mind Uploader »

Fallen wrote:ponekad mi dodje da kreshtim uz Cradle of Filth, osetjam se mnogo bolje nakon toga.
jesi probao da razgovaras sa nekim o tome? lekar, soc. radnik, svestenik? :)
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Cemu tri posta za redom? :wink: :D
Mind Uploader

;)

Post by Mind Uploader »

Nisam vodio racuna...sorry...prvo sam napisao jedan post, pa me mrzelo da ga prepravljam, a i hteo sam da quotujem hristinu...pa drugi...pa sam citao neke druge poruke, pa sam se vratio i rek'o da odgovorim i fallen-u i tako...uglanvom bilo mi je uzasno dosadno u datom trenutku... :roll: :) :lol:
A njihove poruke su bile jako inspirativne za blagu prozivku...nije zlonamerno :) :lol:
Last edited by Mind Uploader on Sat Mar 18, 2006 8:42 am, edited 1 time in total.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Za pochetak, da prepravish ovaj post, jer ja nisam Kristina, vec Hristina i ti bi Srdjane to do sad valjda trebalo da znash! I chemu prozivke? Nemoj i ti pochinjati molim te!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
Mind Uploader

ups

Post by Mind Uploader »

:oops: ups, sorry za h=k, naravno da znam samo mi je popustila koncentracija :)

a prozivka...kuda bi otisao ovaj svet ako povremeno ne bi prozivali metalce :)

al' necu vise, obecavam, izvini... :oops:
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: ups

Post by Ko, jel' ja? »

Mind Uploader wrote::oops: ups, sorry za h=k, naravno da znam samo mi je popustila koncentracija :)

a prozivka...kuda bi otisao ovaj svet ako povremeno ne bi prozivali metalce :)

al' necu vise, obecavam, izvini... :oops:
Koja osoba po redu koju si danas uvredio? :D
Mind Uploader

6-7? :)

Post by Mind Uploader »

Posle neuspele zurke nocas (poceli su da pustaju 200 na sat i sl. sranja, pa sam pobegao) mislim da sam stigao do dvocifrenog broja... :)
iscimao sam se sa jednom ortakinjom u fazonu ona me nesto smarala i kao ti si ovakav, ti si onakav...i ja rek'o:"Jesam, ali bar ne izgledam kao da celog zivota jedem krofne u plakaru!" (C) Teri Pracet. :) I totalno kapiram da ce da se nasmeje shvati salu i tako to...zamisli, nije... :)

Inace, black metal rules! :roll: :roll: :roll: da ne bude ovo off topic! :)
User avatar
Valnjes 666
Posts: 72
Joined: Fri Feb 03, 2006 8:44 pm

Post by Valnjes 666 »

Meni je Dimmu jako dobar black. :)
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Blek metal je za sektase sa masnim kosama punim sneznih pahulja... oh, pa to nisu pahulje - to je perut... perut koja pada po posetiocima ovih mizernih okupljanja, dok oni u ekstazi uzvikuju satanicticke poruke i masu rukama. Potom se vrate kuci, kod roditelja, koji jedini mogu jos uvek da trpe totalne morone u kasnim tridesetim.
E tako vam, ljudi, ja vidim blek metal.
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Ja mislim da je najbolje da se prvo ljudi obrazuju pa da se onda odlucuje sta je najbolje, dobro, lose najgore... vise o metalu mozete pogledati na http://en.wikipedia.org/wiki/Metal

pa kad stignete do kategorizacije predjite na
http://en.wikipedia.org/wiki/Metal#Categories
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Dugogodisnje istrazivanje ukazuje na to da se metal deli na dve velike kategorije. Onaj koji se pusta dovoljno daleko od mene da ga necujem i neverovatno iritantan.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Black Metal lol lol lol evo ga pade sa kreveta....polako se pridize....seda za kompjuter....lol lol lol lol evo opt pade....
Ljudi moram ponovo da kacim bespredmetne teme.....Posto teme o hobiju blago zvrje prazne (ne racunam confront...:) ) A vi ovde drvite o bespredmetnim stvarima "Ko je najstariji...Ko je najstariji...Naravno da je deda najstariji...pitaj ga za hranu pizda ti materina ..pitaj ga za hranu!!!" (kome smetaju izrazi nek se zali nasem jos zivom knjizevnom velikanu i pokojnom glumackom velikanu, heck nek se zali srpskom narodu!!!)
Image
Image
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dzon Vejn wrote:Ja mislim da je najbolje da se prvo ljudi obrazuju pa da se onda odlucuje sta je najbolje, dobro, lose najgore...
Pa, novi zavet je tu i tamo, ima tu nekih preferencija... Ali stari zavet, meni je omiljeni.
User avatar
Dzon Vejn
Posts: 6015
Joined: Mon Mar 08, 2004 1:51 pm
Location: BGD, Banjica neotudjivi deo Srbije

Post by Dzon Vejn »

Nije tako nego:

"Najvise me se svidja stari zavjet"
"Zasto, sta tu ima?"
"Paaa, u novom zavjetu, tu je ovamo i onamo, ima nekih preferencija, ali stari zavjet najvise me se svidja :)"

A ovima ovde vidim da se najvise svidja black metal, jer ostali metali su ovamo i onamo i imaju nekih preferencija :lol:
That was a hazardous consultation of the Libre Mortis my Lord. An ordeal of high and low doom. The moment I approached the book, it bit me most ferociously.
I must appologize for the explosion that blew off the door of The Chamber Unbreachable, but the simultaneous emergence of seventeen demons from the book spine, caused the spiritual detonation in the soul stoned air of the room.
The whole enterprise was an experience most horrendeous. None but I could have endured it. I was almost damned twice. Even now my soul is twisted to a cork screw.
I suggest you keep the state of your soul to yourself, and inform us, instead, what you have gleamed from the Grimoire.

Hatred and prejudice will never be eradicated. And witch hunts will never be about witches. To have a scapegoat - that's the key. Humans always fear the alien, the odd. Once the mages had left Novigrad, folk turned their anger against the other races... and, as they have for ages, branded their neighbors their greatest foes.

And 'cause I was gazillionaire and I liked doing it so much, I cut that grass for free.

Glory to Arstotzka!
User avatar
Killing Joke
Posts: 39
Joined: Tue Nov 07, 2006 3:04 am
Location: The Waste Land

Post by Killing Joke »

blek metal konza.
ali najozbiljnije. nemam nameru nikog da vredjam ili omalovazavam. ja ih posmatram samo kao vizuelni fenomen. nebitno u koliko sam loshem mentalnom stanju, mene uvek uvesele svojim izgledom. koristim ih umesto antidepresiva :)

Image
Image
Image
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

A mene natera da razmisljam o tome koliko su ljudi retardirani
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

ta tri lika su milioneri. pa ti vidi...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Megabaja wrote:ta tri lika su milioneri. pa ti vidi...
Tim pre stojim iza svoje predhodne izjave, samo njih trojcu iskljucujem iz te izjave. :D
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

Locked

Return to “Muzika”