Iced Earth

Moderator: Moderators

User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Iced Earth

Post by Ratamon »

Da li vam se svidja ovaj bend.Ja ga licno obozavam!
Fallen

Post by Fallen »

Ja znam samo Melanholy za shta imam i spot...
Nije loshe... ali nisu dovoljno dobri da bi bili na mojoj listi omiljenih bendova. Skoro su bili optuzheni za neke silne kradje, pogledaj na darklyric.com/forum/ :wink:.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Obozavam IE. Slusham ih godinama. Ali Tim Riper se uopshte ne uklapa! Mnogo mi nedostaje Matthew!!!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Thor_the_Thundergod
Posts: 28
Joined: Wed Jan 25, 2006 5:45 pm
Location: Asgard

Post by Thor_the_Thundergod »

Ali Tim Riper se uopshte ne uklapa! Mnogo mi nedostaje Matthew!!!
To je tacno!
Ali definitivno bend vredan slusanja... Dodouse, nisu oni krali, oni su izdali Tribute to the Gods, album na kom su odsvirali obrade svih bendova koji su na njih uticali. I imali su jos obrada na nekim albumima (ne mogu da se setim sad koje).

HAIL
THERE'S NO FATE - JUST THE POWER OF WILL

http://hobby-fun-zone.blogspot.com/
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dosadan bend bez ideje koji se uklapa u more slicnih.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Pali, brate narodnjaci su zakon!
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Awakened wrote:Dosadan bend bez ideje koji se uklapa u more slicnih.
Ma daj!!! Imash li ti ikada neku pozitivnu kritiku za bilo shta?
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Post by Ratamon »

Majke mi Awakened samo pljujes i pljujes nikad nesto pozitivno sa tvoje strane da vidimo......

Ja licno obozavama IE i stvarno mi je zao zbog Matt-a sto je otisao...:(
Ja sam zli Ratamon i tako to!
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Ice Age je super crtani i jedva cekam da se pojavi Ice Age 2: The Meltdown... Cekaj, tema se zove Iced Earth... Crap....
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

Ratamon wrote:Majke mi Awakened samo pljujes i pljujes nikad nesto pozitivno sa tvoje strane da vidimo......

Ja licno obozavama IE i stvarno mi je zao zbog Matt-a sto je otisao...:(
Tudje misljenje i kritika nisu Amin pa ih moras prihvatiti, ali ipak pokusaj prihvatiti da ljudi , jedan ili vise njih , ne misle isto kao npr ti. Ccinjenica da on , narocito u proteklih nekoliko nedelja, komentarise nessto je signal da je on to vidio, procitao ili poslusao i da mu se nije svidjelo.

A da postoji i pozzitivno misljenje sa njegove strane to mogu liccno da potvrdim a vi da se dugo pitate o cemu se radi. :)

Ima stvari koje ja ne volim, ali nemam vrremena da vam to elaboriram.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Ma pusti ih Dovla, deca su, treba ih razumeti. Eto, bas sam pre par dana dovrsio "Pohvalu Ludosti" Desideriusa Erasmusa, i ostalo mi u secanju "ja sam Ludost, od majke Mladosti".

Tako da su ti ovo deca, mladi i ludi. Ne vole da im neko protivreci, pa kad pitaju "s'a mislite o mom najomiljenijem bendu" oni u stvari misle "hajde da pisemo hvalospeve o mom omiljenom bendu".

I jos me optuzuju da sam stalno negativan, e tu vidis kako odgovaraju bez ikakve logicke podloge, nego cisto iz zavisti sto sam se drznuo da ne volim ono sto oni vole. A samo malo pogledas okolo, vidis kako sam se na ovom forumu veoma pozitivno izrazavao o ne malom broju stvari (evo, na prvi pogled, vidim da sam pohvalio "Hronike Narnije" i "Hronike Tomasa Kovenanta, Nevernika" u odeljku za knjizevnost, Nika Kejva i Depeche Mode na muzici...). Eto, sta reci.

Ostajte dobro, dragi sledbenici Ludosti.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Koje ke**anje :?
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Rat with a tool wrote:Koje ke**anje :?
99% svega je s*anj*.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Rat with a tool wrote:Koje ke**anje :?
Uh, ponizno se izvinjavam sto koristim reci, izraze i nacin govora neprimeren i neshvatljiv nekome kao sto si ti.

Evo, da se ispravim, nesto sto je tebi blize:

http://www.pervertygo.com/kobajagrande/ ... de.com.wmv
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Shvatam ja sta si ti rekao, nego je smesno kad se neko pravi da je prepametan.....
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Stajem u odlucnu odbranu umerenog intelektualizma (a dovoljno je i manje za kritiku jednog Iced Earth -a) i akutne arogancije druga nam forumskog Awakeneda.

Cisto pitanje, za sve koji su poceli da se ukljucuju u diskusije o raznoraznim metal pravcima/bendovima, koji su vam omiljeni bendovi van metala? Zanima me.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Rat with a tool wrote:Shvatam ja sta si ti rekao, nego je smesno kad se neko pravi da je prepametan.....
pa se ti pravis preglup da balansiras?

Dete moje, kad budes malo krenuo u svet i razvio te dve zakrzljale sive celije koje nazivas mozgom, videces da se ja ne pravim pametan, jer ne izmisljam cinjenice i odgovore i ne pretvaram se da sve znam (naprotiv, veoma sam svestan ljudi koji su veci od mene u nekom pogledu), a nacin na koji govorim je tek odraz kulture, obrazovanja i mog sopstvenog zivotnog iskustva. Ako ti se to ne svidja, idi medju drugove i drugarice koji koriste recnik tebi blizi, pa zajedno mrzite sve te "umisljene intelektualce koji ne znaju sta je zivot, bre" i one koji "misle da su prepametni". I pisi ovakva pisma:

Image
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

Slartibartfast wrote:Stajem u odlucnu odbranu umerenog intelektualizma (a dovoljno je i manje za kritiku jednog Iced Earth -a) i akutne arogancije druga nam forumskog Awakeneda.

Cisto pitanje, za sve koji su poceli da se ukljucuju u diskusije o raznoraznim metal pravcima/bendovima, koji su vam omiljeni bendovi van metala? Zanima me.

tajcci, zatim najbolje obozavam Olivera Dragojevicca, pa zatim Ivanu Negativ, .... a ono Divlje Jagode dodju u metal pa je stoga diskvalifikovan kao bend...ko nije cuo Ssejlu...eee...uzdahuzdah.....pa onda Marcus Miler...decko svira bas bezobrazno dobro ...ispalio nas prosle godine nije dosao u Bgd.....i nema potrebe da se brani Awakened...ne tuku ga...a ni on ne ostaje duzan , tako mi bezbjednjaka i satanistaizaleksinca :)


To Awakened: da je umjesto Marka Azzazzel-a bio Awakened ,da li bi bezbjednjak prso odmah ili bi ti dao stalnu izlaznicu u grad? :)
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Hm, IE, oduvek mi je njihovo naricanje islo na k.... salim se. Par jako dobrih balada, ali sa nekom notom prevelike patetike koja mi se ne svidja. Mada je opet jako dobra ako popijes malo pa ti kriterijum za secenje vena padne... Cuo sam ta je taj Metju Barlow ( zaista ne znam kako se pise, soz fanovi) bio opasno lep baja, ali se lik osisao i postao pandur zato sto je zakljucio da muzikom ne moze da pomogne svojoj zemlji?! W00t?!

Inace Awakened obicno govori pametne stvari, tako da bi ga trebalo slusati, imao sam i ja s njim par sudara dok mi nisu jos sve bubuljice spale s face =D

Lol, btw moglo bi neko pivo da padne da znas, pod uslovom da se jos motas oko filozofskog...
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Slartibartfast wrote:Cisto pitanje, za sve koji su poceli da se ukljucuju u diskusije o raznoraznim metal pravcima/bendovima, koji su vam omiljeni bendovi van metala? Zanima me.
Van metala? na prvom mestu Nick Cave and The Bad Seeds od The Good Son albuma pa do danasnjih dana. Bukvalno svaka pesma odusevljava. I Nokturama je ekstra 8)

Drugo, Depeche Mode, za koji ne mogu naci dostojne reci hvale.

Dalje, Tomu Waitsa jer je Tom Waits

Onda bluz majstore poput John Lee Hookera, Peter Greena, Livin' Blues, i sve ostale crnce sa dusom.

Relativno skoro mi je prijatelj dao album Roba Dourgana, Durgana, ili kako se vec zove, i odusevio sam se.

Onda gomilu bendova ex-yu rokenrol scene i zvuka sto mi je ostalo od strica. Azra, uglavnom Stuliceve solo albume, Boru pre nego sto je prolupao i poceo da se bavi politikom, Zabranjeno Pusenje, Balasevica za koga zajedno sa prijateljem Rasom kazem da je najbolji moderni srpski pesnik... Previse da se spominje. Naravno, Nightshift kao bend koji je obelezio nase odlaske u Fest i sve one dozivljaje sto smo imali oko toga (sa posebnim osvrtom na neumiruci vecni hit i tribjut Oliveru Dragojevicu, U Ljubav Vjere Nemam)

I naravno Luisa, Tajci, i gomilu likova koji su se pojavili i nestali tokom 80-tih godina proslog veka ostavivsi iza sebe tek po jedan-dva hita.

E da zaboravih, lika u Knezu koji je svirao saksofon.

To stalker: Ne bi nista. Znas kako je nas narod, kazu "pusti ga, on nije sasvim svoj" i klone te se 8)
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Khm, Khm.... Ova tema vishe nema poentu! Molim moderatore da obrishu offtopic postove ukljuchujuci, fala Bogu i ovaj i da se vratimo prvobitnoj zamisli, komentarisanju benda IE, a ne da se svadjamo jer ovo nije ni vreme ni mesto!
Unapred hvala.

FIGHT SPAM WITH ALL YOUR POWER!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Khm, pitanje je bilo za ljude koju su, pre svega, hvalili Iced Earth i slicne stvari. Za ostale se podrazumeva.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Onda si verovatno pogresnim ljudima uputio pitanje. Zasto mislis da slusaju bilo sta drugo osim metala?
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Nekako suspektujem da je to poenta do koje je na kraju hteo i da dodje.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Nekako suspektujem da ni lord warrior nije ocekivao odgovor na svoje pitanje.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Slartibartfast wrote:Khm, pitanje je bilo za ljude koju su, pre svega, hvalili Iced Earth i slicne stvari. Za ostale se podrazumeva.
Ruku na srce, rekao si svi, pa sam pomislo da hoces neka uporedjivanja... No, ne mari. Eto napadaju me kako sam stalno negativan, pa sam o svemu tamo napisao dosta pozitivnog 8)

I nekako suspektujem da se obistinio san i da smo Muzici vratili renome kakav je nekad imala 8)
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Hristy wrote:Khm, Khm.... Ova tema vishe nema poentu!
And it newer had...
fala Bogu
Hvalis boga na temi o sektaskoj muzici?
i ovaj i da se vratimo prvobitnoj zamisli, komentarisanju benda IE,
Pa ima dosta komentara o IE i o ljudima koji ga slusaju - sta se bunis?
a ne da se svadjamo jer ovo nije ni vreme ni mesto!
Uvek je vreme i uvek je mesto za svadju.
FIGHT SPAM WITH ALL YOUR POWER!
Fight the power, fight the power!
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
valhalla
Posts: 383
Joined: Thu Feb 12, 2004 12:24 am
Location: Vrsac

Post by valhalla »

bojan wrote:
FIGHT SPAM WITH ALL YOUR POWER!
Fight the power, fight the power!
Zar to ne ide ovako:

WHITE POWER! WHITE POWER!
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Post by Ko, jel' ja? »

valhalla wrote:Zar to ne ide ovako:

WHITE POWER! WHITE POWER!
HAHAHAHA! :D :D :D
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

To Bojan: IE nije sektashka muzika, zato ne prichaj gl00posti, a meni je (Hvala Bogu) uzrechica i nema apsolutno nikakve veze sa hvaljenjem bozanstva, ja sam ateista.

To Vidak: Choveche ti si moderator svih tema, ne bi trebalo da dozvoljavash ovakve postove! Shta treba da se i ovaj forum pretvori u josh jedan poni koji se propinje ili josh gore YUmetal!

To ko god: Tema je bila Iced Earth! Ne, shta slushate osim metala, koje ste nacionalnosti, podrzavate li WHITE POWER ili shta god! Ako je Tema Iced Earth nekako se ochekuje da vecinom komentarishu ljudi koji slushaju metal, a ne ljudi koji su chuli 2 i po pesme i nashli neshto da kenjaju, a verovatno imaju takvo mishljenje i o vecini ostalih power/prog bendova ili shta god!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

valhalla wrote: WHITE POWER! WHITE POWER!
Ovo je tako posteno preslo granicu dobrog ukusa da mislim da mi je muka.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Hristy wrote:To Vidak: Choveche ti si moderator svih tema, ne bi trebalo da dozvoljavash ovakve postove! Shta treba da se i ovaj forum pretvori u josh jedan poni koji se propinje ili josh gore YUmetal!
tolkin.co.yu i yumetal.net se na prvom mestu postaje dozvoljavanjem da ti svakojake indvidue sa djubrista covecanstva dolaze i kreiraju stavove. Nesto sto je ovaj forum kroz godine svog postojanja sasvim lepo sprecavao.
Hristy wrote:a ne ljudi koji su chuli 2 i po pesme i nashli neshto da ******, a verovatno imaju takvo mishljenje i o vecini ostalih power/prog bendova ili shta god!
Reality Check: Metal slusam od... 1994? Sto znaci da sam ga slusao pre 12 godina. Ako si ti isto godiste kao Lord znaci da metal slusam vise od pola tvog zivota, tj bukvalno od kad si se ti igrala sa lutkicama. Sa powerom sam dosao u dodir u periodu 98-99 kad citava ta glupost nije uzela maha, i secam se odlazenja kod lika koji je imao rezac u radnji zajedno sa ortakom da bi on presnimio od mene CD Blind Guardiana. A secam se i nosenja takvih CD-ova po zurkama gde su tek retki (tadasnji) klinci znali o cemu je rec.
Takodje se secam i kupovine CD-ova na kilo ispred SKC-a, kad su se odredjene grupe ljudi skupljale i narucivale oko 100 audio CD-ova razlicitih bendova. Bilo je to lepo vreme.

Naravoucenije: Ne laj, ugrisces se za jezik.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

You know what... Muka mi je od vas, so called mastera na polju muzike, zivota i svega ostalog. Moracu da citiram Vidaka: " Jednom cesh mi mozda reci kako je nastao svet". Shto se mene tiche nabite ovu temu tamo gde sunce ne sija i idite dodjavola, ovaj forum je krshina nishta manja nego poni ili yum!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

Hristy wrote:You know what... Muka mi je od vas, so called mastera na polju muzike, zivota i svega ostalog. Moracu da citiram Vidaka: " Jednom cesh mi mozda reci kako je nastao svet". Shto se mene tiche nabite ovu temu tamo gde sunce ne sija i idite dodjavola, ovaj forum je krshina nishta manja nego poni ili yum!
eto vam sad, Hristy se naljutila :wink:

da bruka bude veca poccela je da citira ... neke clanove foruma
Gassalasca Jape
Posts: 562
Joined: Tue Nov 16, 2004 8:40 am

Post by Gassalasca Jape »

Hristy wrote: "Jednom cesh mi mozda reci kako je nastao svet"
Behave, and I just might. 8)
Dawngreeter wrote:
U ovoj prici Evropa je kao drugi Isus Hrist. Zrtvovala se za grehe Sovjeta.
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Sta da ti kazem Dovla. Da sam bio ostar - nisam, znas i sam da je ovo vise-manje nista. Da sam isao van branjenja stava i odgovaranja na prozivke - opet nisam. Znaci igrao sam na njihovom terenu, po njihovim pravilima, i opet su se naljutili na ishod utakmice. I sad mi reci da nisam bio u pravu kad sam ih nazvao sledbenicima Ludosti. 8)

A i pazi tu logiku. Prvo ne treba da se javljam jer sam cuo dve i po pesme, a sada ne treba da se javljam jer sam cuo dva triliona pesama. I to mi se obznanjuje uzvrelom mesavinom srpskog i engleskog u istoj recenici, najbolji dokaz pomodarstva, nepismenosti i nekulture. I uvek agresivno i zajedljivo odgovaranje na moje sasvim mirno iznosenje cinjenica i misljenja, i to odgovaranje bez ikakve logike ili argumentacije. Bas me podseca na onog bednika Amanatora koga smo srecom odavde vrlo brzo oterali.

Evo, da zakljucimo ovo dok najmanja violina na svetu svira tuznu pesmu za Hristy.

P.S. Vidak je napisao "mozda ce nam starac jednog dana ispricati kako je nastao svet" sto je aluzija na Alana Forda, koji je jedan od razloga sto Olivera zovemo starac. Jos da vas malo obrazujem.
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

E vala sad si im svima objasnio. SugavihevimeNtalci.... :lol:

I uzgred depeche mode rula - naveliko i oduvek (osim u onom barrel of a gun periodu kada je droga bila svrha svega).
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Hristy wrote:...komentarisanju IE...
Meni je najbolji IE 5.5. Petica je ipak previse zastarela, a IE 6, za razliku od prethodnih verzija, nema neke mogucnosti vezane za hashing. Ali, cak i pored toga...
Molim?
Sta hoces da kazes time da je IE band.
Ah, bloody hell! 8)


You know what... Muka mi je od vas, so called mastera na polju muzike, zivota i svega ostalog. Moracu da citiram Vidaka: " Jednom cesh mi mozda reci kako je nastao svet". Shto se mene tiche nabite ovu temu tamo gde sunce ne sija i idite dodjavola, ovaj forum je krshina nishta manja nego poni ili yum!
Na kraju cu morati da se javim i zvanicno kao moderator. Imajte na umu da ovaj post kucam posle napornog dana, koji frp sa kirganom u ekipi, gde je tukao coveka kobasicom, nije nimalo olaksao. Nisam se javljao ranije, brisao poruke, niti zakljucavao sve ove teme iz jednog razloga. Bili ste mi suvise zanimljivi.
A to sto je rasprava skrenula sa teme je sasvim uobicajena pojava, ne samo na ovom forumu, ne samo na drugim forumima, nego i inace. Koliko puta se diskusija o nekom bendu sa drustvom ubrzo pretvorila u diskusije o muzickim pravcima?
Moje misljenje o muzickim pravcima dovoljno svi znaju, tako da mogu pretpostaviti sta mislim o ovom bendu. Poslusao ih, nesto mi se svidelo, nesto ne, globalni utisak nije sjajan, ali ima i gorih stvari od IE (Netscape Navigator, naprimer... Izvinjavam se! :oops: ). Ali to nije moj nacin zivota, ne klanjam se Silnim i Strasnim clanovima benda svaki put kad ih neko pomene, ne pozdravljam vas sve sa HAIL!...
Iskreno, Jazz i stari Rock mi najvise leze, Nick Cave u nekim situacijama, Jeff Wayne u drugim.

Smorio sam se, odoh da spavam...
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Awakened, zelim ti lep zivot. Svima ostalima: dovidjenja.
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
Locked

Return to “Muzika”