Da li je Georgu Fridrihu Hendlu stvarno bio potrban bubnjar?

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Da li je Georgu Fridrihu Hendlu stvarno bio potrban bubnjar?

Post by Zulufic »

Posto su moje bespredmetne teme uvek bile hit...Evo jos jedne....Znaci vase misljeneje o tome da li bi power progresive daed black kill krc zgromi metal izumro do sad da j na primer Hendl jos onda imao bubjara sa dve bas pedale????
Image
Image
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Vidis, pitanje nema smisla, Handel je bio dvorski kompozitor, sto znaci da je dosao sa necim takvim kralju da bi u roku od 5 minuta visio sa najvise kule, za opomenu.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

:lol: :lol: :lol: Zuluficu, da zivi u nashe vreme, bio bi MEGABAJA! Hahahahahahahahaha!!!!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Awakened wrote:Vidis, pitanje nema smisla, Handel je bio dvorski kompozitor, sto znaci da je dosao sa necim takvim kralju da bi u roku od 5 minuta visio sa najvise kule, za opomenu.
Ah prosvetljeni vecno cemo slusati te i pratiti put koji na utires svojom mudroscu :applause: ](*,) :pray: :applause: ](*,) :pray: :pray: :pray: :pray:
Image
Image
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

pa nebi se bas slozio sa tim,......zavisi od situacije u kojoj se u tom trenuitku nalazio dvor....mislim da bi dve pedale jako dobro dosle bojnu pesmu, jedino sto bi bubnjar morao da ne jurisa, ali mislim da to njemu nebi uopste smetalo.....
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Zamisli Larsa iz metalike u izvodjenju svog cuvenog nothing else metters da ga nose u juris. Mislim da bi bio smrtonosniji od smrtonosnog vica iz monty pytona :D:D:D:D
Image
Image
Image
chmag
Posts: 1
Joined: Sat Jul 15, 2006 3:57 pm

Post by chmag »

a da je imo shizofreniu?...
This is a block of text that can be added to posts you make. There is a 255 character limit
Locked

Return to “Muzika”