Koliko bi voleli da vidite Uncle Ted-a?!?!?!!?!

Moderator: Moderators

Locked

Da li bi otisli na koncert Ted Nudgent-a?

Da
7
88%
Ne
1
13%
 
Total votes: 8

User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Koliko bi voleli da vidite Uncle Ted-a?!?!?!!?!

Post by Zulufic »

Interesuje me koliko bi ljudi voleli da vide koncert majstora gitare i lovackog pribora Teda Nugenta u Beogradu? Ovo stvarno zvuci kao plava pilulica ali nije, postoje indicije da ce doci u Srbiju u lov pa me interesuje kako bi bilo da odrzi i jedan koncertcic u BG-u?
Image
Image
Image
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

O daaaaaaaaaa !


Samo reci kada i gdje dolazi u lov?
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
stalker
High Seas Commander
High Seas Commander
Posts: 541
Joined: Sun Mar 03, 2002 4:40 pm

Post by stalker »

Prosto mi je nevjerovatno da je samo 3 osobe zainteresovano da slussa Ted Nugenta u Bg. Prosto mi dodje da se ccessem. :oops:

Cat scratch fever rulez!

http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Nugent

Nugent is also known for his unabashed opinions on many subjects. Feminists: "What's a feminist anyways? A fat pig who doesn't get it often enough?" Gun control: "Only a coward supports gun control. You know how to stop carjacking? Shoot the carjacker. If someone is going to kill me for my Buick, I'm gonna shoot until I'm out of ammo — and then I'll call 911". Vegetarians: "Vegetarians are cool. All I eat are vegetarians — except for the occasional mountain lion steaks". He has also stated that smokers should have their health plans revoked.
Bolje missat vino nego beton! - mudrost jednog neznanog dalmtinskog strucnjaka
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Hocu i ja - kada bi isti bio i koliko konvertabilne valute bi trebalo odvojiti...
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Zulufic
Har!Haaaar!Ya, matey!
Posts: 679
Joined: Thu Nov 18, 2004 3:31 pm
Location: PXR5- I am the Warrior at the edge of Time

Post by Zulufic »

Pa moja neka zamisao je bila da ga pozovemo u lov u loviste Kozara a o istom trosku da odrzi jedan koncert u Srbiji, ali sve je to otislo dodjavola zato sto je kljucna rec bila Srbiji (procitati prve stihove "Krvave Bajke" velikog fana Uncle Teda Desanke Maksimovic!!!!!

Sto bi rekli The WHo za Srbiju "Rock is dead they say...Long live rock...."
Image
Image
Image
Locked

Return to “Muzika”