Kada, Gde, Ko....

Moderator: Moderators

User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

"Slovenska je krv prokljucala" :roll:

Jel' ima nesto normalno da se svira u BG-u? Jel' onaj lik i dalje svira saksofon u Knezu? Sta je sa onim sto svira bluz gitaru i prodaje album "Live in Studio"?
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Hristy wrote:Nosimo tone paradajza da gadjamo Villea i hate-ujem mlade goticharke '90. i '91. Hahahahahahahahah!!!
Right on!!! :D

Ja sam vec rezervisao karte za EXIT, jbg postala je tradicija da idem sa drustvom svake godine...Ali bicu poooooooprilicno daleko od Main Stage-a kad HIM bude nastupao...
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Necesh valjda???? Joooj! Ove godine nema ama bash nishta na EXITu shto bi mene zanimalo! Rekla sam da me Petrovaradin nece videti opet!

I da...

SINISTER

Support:

Amon Din
Sacramental Blood

24.april 2006
Mala sala Doma Omladine,Beograd
20:oo h

karta 850 dinara

TANKARD
05.Novembar Beograd ( Srbija i Crna gora )

Dom omladine,Beograd
Domestic support
karta 850 dinara
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Nemam pojma, mislim da ce se ipak iskopati nesto dobro, ipak je sada tek mart.... Uvek se nadje nesto zanimljivo....Prosle godine, onaj HC/Punk/Metal stage.......kidanje!!! :D
User avatar
Dervish the neki
Posts: 275
Joined: Tue Mar 16, 2004 4:10 am
Location: N.S.

Post by Dervish the neki »

Rat - uvek bude nesto dobro na sta moze da se ide...

U krajnjem slucaju, da, tu je HC stage, kao i Future Shock, koji ume da bude vrlo zanimljiv... nikako nemoj propustiti Zexxon 5 kada budu nastupali na istom.

Sto se mene tice, idem, jer dobijem da cujem gomilu domacih bendova koje volim na jednom mestu, mozda cujem Block Out opet (fanaticno ih pratim po koncertima, kao i vrooom), a i ima da idem na Pet Shop Boys pa makar me to ubilo (a verovatno i hoce, mozak ce mi se istopiti ili nesto). I ima da obucam moje rozla pantalone za taj event! :lol: :lol: :lol:

Jos neke preporuke za exit: Fulltone Point, Ground Zero, um, Doyme Kokosh, ako budu svirali (oni su amazing... Primus+Biffy Clyro + Tvrdji HC zvuk...), Klopka za Pionira, i verovatno ce biti jos gomila drugih

--
Dervish koji ne propusta exit
There really isn't a polite way to say:
"your game fucking sucks and I'm going to take my chances with the Rifts game run by the autistic kid"

When I play doctor, I play to win.
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Post by lord warrior »

Awakened wrote:"Slovenska je krv prokljucala" :roll:
Vaistinu :roll:
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

19.03.2006. u klubu Danguba sviraju:


M.A.D GOYA

KUGA

THIS MEANS WAR

KRAMP



Koncert pocinje u 21h, s'obzirom da je nedelja u pitanju pocecemo na vreme i gledacemo da svi bendovi zavrse pre dvanaest a posle toga ce se pustati muzika tako da ko bude hteo moci ce da ostane i duze.

cena karte je 150 din!!!
_____________________________________________________
У петак, 17.03.2006. у Дому Омладине (Београд) одржава се концерт на коме ће свирати:

DEFILEMENT – бенд из Новог Сада, brutal death metal, бескомпромисан на бини. Представљају и свој нови демо „Sickness“.

ISPOVEST – стара школа, црни метал са доста треш уплива, све у старом духу. Обећавајући бенд, кажу, дођите па проверите.

АТ RADOGOST’S GATES – такође из Новог Сада, бенд који је мало наступао ван свог града. Снажни black–death метал инспирисан древном митологијом.

МОR – потпуно неортодоксни black метал бенд из Београда, после неког времена опет на бини.

Концерт ће почети тачно у 21:30.
Цена карте је 200 динара.
На концерту ће се продавати дискови и касете по ниским ценама.
Биће набављиви и демо снимци горепоменутих бендова.

ДОЂИТЕ И ПОДРЖИТЕ!



copyright YUmetal
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Hristy wrote:copyright YUmetal
Najbolja preporuka da se ceo dogadjaj izbegava u sirokom luku.
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Niko te ne tera da dodjesh! Na ovakve svirke i ne idu tr00 ljudi vec oni koji zapravo slushaju ishta od ovoga i hoce da pruze podrshku domacoj sceni! So, slobodno ti stay tr00 i stoji u coshku i bacaj hate-ove, ja nemam nishta protiv!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

U kom momentu se rec tr00 prestala asocirati sa ljudima koji vole da slusaju besne satanisticke pantomimicare?
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Hristy
Posts: 123
Joined: Sat Dec 10, 2005 3:07 pm
Location: Cerak System
Contact:

Post by Hristy »

Prochitaj onaj deo o pruzanju podrshke domacoj metal sceni...!
I don't care,
I'm still free,
You can't take the sky from me!
User avatar
bojan
WH rulesmaster
Posts: 1846
Joined: Thu Aug 22, 2002 8:55 am
Location: Pod belim suncem pustinje
Contact:

Post by bojan »

Hristy wrote:Prochitaj onaj deo o pruzanju podrshke domacoj metal sceni...!
Postoji i inicijativa o pruzanju podrske porodicama palestinskih bombasa samoubica. :roll:
CYNIC, n.
A blackguard whose faulty vision sees things as they are, not as they ought to be. Hence the custom among the Scythians of plucking out a cynic's eyes to improve his vision.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

E stvarno u *****! Sta vam je ljudi?Sta napadate toliko?Ako vas ne zanima nesto nemojte da smarate toliko....Stvarno vas ne kapiram....Ocigledno je bacanje hate-a postalo do jaja....
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Ovogodisnji "Hardcore my choice" festival zakazan je isto kao i prosle godine za 18.mart. Mesto zbivanja je Dom omladine, a pocetak je u 21h. Apelujemo na posetioce da ovo prihvate krajnje ozbiljno kako ne bi propustili neki od bendova. Znaci desavanje je sledece. Vrata ce se otvoriti u 20h, prvi bend ce nastupiti u 21h tacno! E sad, kao i uvek Shcp records vam je priredio malo iznenadjenje. Za prvih 50 posetioca koji udju na koncert (ne koji kupe kartu), su rezervisani promotivni diskovi izdavacke kuce Victory records. U pitanju su bendovi: Catch 22, Path of resistance, Sinai Beach, Bury your dead, Bayside, Comeback kid itd... Stoga vam preporucujemo da na koncert dodjete sto ranije.Takodje bice tu i postera sa pomenute izdavacke kuce kao i mnogih drugih stvari.

Sto se tice ovogodisnjih bendova, evo vam spiska:

LAST HOPE - Bugarski hardcore bend koji postoji vec dugi niz godina i koji iza sebe ima veliki broj evropskih turneja i nastupa sa velikim svetskim bendovima.Iza sebe imaju vise albuma i split izdanja. Vise informacija na njihovom oficijalnom sajtu : http://www.lasthopehardcore.com .

HITMAN - cuveni domaci old school hardcore bend. Isto postoje vec dugi niz godina, i cetiri izdanja. Domacoj publici su dobro poznati po dobroj atmosferi na koncertima i kolicini prijatne energije kojom zrace.

FULLSIZE - sto bi clanovi ovog benda rekli "Brutalni beogradski hardkor", ustvari cvrsti i brzi hardcore/metal prozet mosh deonicama. I ovaj bend je definitivno poznat domacoj publici. Iza sebe imaju jedan ep cd i vise kompilacija. Za vise informacija pogledajte stranicu : http://www.myspace.com/fullsizehardcore .

B MOVIE SLIT WRIST - mladi domaci screamo-metal bend. Ovaj bend je pruzio za jako kratko vreme brojne natupe i pokazao publici kako moze da se ide u korak sa svim svetskim standardima. Perfektan zvuk, haoticnost, emocije, strast, su samo neke od karakteristika koje krase ovaj bend.

DRAWBACKS - evo jos jednog starijeg benda. Drawbacks egzistira vec duzi niz godina na domacoj hardkorpank sceni. Bend iza sebe ima tri izdanja, i u planu je uskoro novo. Nastupali su sirom Srbije i okolnim zemljama, ukljucujuci bitnije koncerte poput: Last chance to dance festivala, koncerta sa bendom 100 demons itd.

REFLECTIONS OF INTERNAL RAIN - ovaj novosadski bend je pravo otkrovenje na domacoj sceni. Prosto se ne pamti da za tako kratko vreme i tako mali broj koncerata jedan bend privuce toliku paznju. U planu su album koji ce izaci za Shcp records i mnogobrojni koncerti. Ovaj bend svira, zargosnki receno, "shvedski hardkor" i sa pravom se moze reci da moze da parira svim vodecim bendovima pomenutog pravca. Za vise informacija : http://www.myspace.com/reflectionsofinternalrain .


SUBOTA 18.MART - DOM OMLADINE - 20h - KARTA : 200 DINARA

Preuzeto sa sajt SHCP records-a....
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Uh sto je bilo dobro!!!Bruka! Reflections of Internal Rain kidaju!!!Jos su i svirali bez basiste, pa su do jaja!A Hitman i dalje zari i pali!!!Veterani nase scene! Uh!!!!! :D
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Ako me oci ne varaju ( a valjda ne varaju) onda za grupu penzionera u SKC-u dana 25 3 sviraju OSMI PUTNIK. Ko je dovoljno mator zna ko su oni :P
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Moli*m, ne cujem... Glasno, glasnije, ja ne znam drugacije...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Ovog petka u Gavezu na Adi nastupaju:
Speedball
Evil
...i jos neki bend na D, zaboravio sam mu ime :oops:
Ko slusa HC/punk dobro zna ko su Speedball, a Evil je bend iz Poljske i sebe karakterisu kao Demon punk.Hmmm.....
Pocetak u 20h, ufur 200 dinara....
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Pa dobro, i tebe cemo proglasiti za dovoljno matorog ako zelis :P
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Image

SHCP records vam predstavlja jos jedan dobar koncert zakazan za subotu 8.april. Mesto zbivanja je Dom omladine.Cert pocinje tacno u 22:15h! Apelujemo na posetioce da ovo prihvate krajnje ozbiljno kako ne bi propustili neki od bendova.
Bendovi koji ce nastuliti :

CROWFISH - bugarski pop-punk bend. Vec smo ih slusali pre par meseci na "this is just a punk-rock show festu", i sudeci po komentarima mnogobrojne publike dobro su prosli. Ovaj koncert je u sklopu njihove evropske turneje i pored beograda nastupice i u Nishu, Senti i Subotici. Za vise informacija o bendu : http://www.crowfish.de .

GROUND ZERO - novosadski hardcorepunk bend. Agresivnost, energicnost i haoticnost su odlike ovoga benda. Vecina nas ih je vec i slusala, u pitanju je shvedska skola sa velikim uticajem metala. Za vise informacija : http://www.groundzerohc.com .

NOTHING LEFT - Melodicni mosh-metal bend. Sta vise reci?! Za sve ljubitelje novijeg zvuka, definitivno poslastica. Jako- jako perspektivan i kvalitetan bend!!! Fazon : Unearth, Heaven shall burn, As i lay dying, Shadows fall itd...

LINGA - Noviji hardcorepunk bend. Uticaji ovoga benda su : Ensign, Stretch arm strong, Comeback kid itd...Ovaj koncert im je prvi koncert, stoga im treba pruziti maksimalnu podrsku.


SUBOTA 8.APRIL - DOM OMLADINE - TACNO U 22h - KARTA : 200 DINARA



Preuzeto sa postovanjem sa sajta SHCP records.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

08.10.2006. SKC
Katatonia
Nastupa jos par bendova, ali od silne srece i uzbudjenja sam zapamtio sam Rain Delay! :D
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

sinoc su u skc-u svirali "cynic". karta je bila vishe nego povoljna-1200 din. ono vredi vishe od toga i to je definitivno. svirali su u maloj sali u prizemlju i na srecu bila je puna. po mojoj proceni 200-250 ljudi.
zao mi je shto koncert nije bio propracen plakatima po gradu. siguran sam da bi bilo bar 100-150 ljudi vishe, a to je sasvim dovoljno za ovu grupu koja inache po svetu svira pred ne vishe od 500 ljudi. poredjenja radi, imam koncert iz norveshke iz juna ili jula ove godine i ispred njih nije bilo vishe od 200 ljudi.
momci su odsvirali ceo album "focus", jednu stvar sa neobjavljenog albuma "portal" i jednu novu stvar "evolutionary sleeper" koja je mega dobra. vrhunski muzichari, vrhunska svirka, skroman i prijatan kontakt sa publikom... mislim da su jako zadovoljni reakcijom publike. dobili su na poklon zastavu sa natpisom "welcome to belgrade cynic" i mislim da su bili stvarno iskreni u svemu onom shto su nam rekli. izashli su i drugi put i josh jednom odsvirali himnu "veil of maya", rukovali se sa publikom (imao sam i ja tu chast da se rukujem sa svima) standardno podelili trzalice (imam jednu 8) ) i palice za bubanj. ako ikada opet budu reshili da dodju u beograd, necu pitati za cenu karte. to bi bilo neshto najkrace shto bih mogao da napishem.

ponovo sam se osetio mladim...
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Aaaaaa!!!
Zlajo, svojim recima si ucinio da zazalim sto nisam tamo! Mislim, ne bas da zazalim sto sam dosao u Moskvu (videti stvari Kirila Kanajeva uzivo mi je ipak draze od Cynica, buduci da doticnog nalazim neslusljivim), ali recimo da mi je zao sto nije moguce biti na dva mesta istovremeno. Ponekad me je sramota, ali metal u meni jos nije zardjao!
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
slayer king
Posts: 811
Joined: Sat Mar 18, 2006 8:24 am
Location: Zvezdara

Post by slayer king »

Shunka wrote:Ponekad me je sramota, ali metal u meni jos nije zardjao!
Najgori si od sve dece 8O
Image
opsidiannight wrote:Čitaj moje postove, šećeru.
User avatar
Slartibartfast
Posts: 933
Joined: Sat Mar 13, 2004 9:31 pm
Location: Beograd

Post by Slartibartfast »

Stvarno, kako to samo 'ponekad'?
Locked

Return to “Muzika”