Evrovizija 2007

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Evrovizija 2007

Post by Awakened »

Iskazite svoje obozavanje Ukrainske pesme ovde.

BTW. Ni Apokaliptika nije bila losa. Treba ovo cesce odrzavati u Finskoj 8)
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Ma ukrainci su vatali exsovjetski blok na homoseksualnost i parodiju komunizma. Po meni nisu ni vredni spomena ali je dobro sto nisu pobedili. Prosle godine Lordi, a ove, da su oni pobedili Eurovizija bi se pretvorila u cirkus.
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

da su oni pobedili Eurovizija bi se pretvorila u cirkus.
Posto, inace, jelte, je jedna jako dubokoumna filozofsko muzicka manifestacija...
Priklanjam se obozavanju ukrajinske pesme. Dole evrovizija!!! :twisted: :twisted:
Image
ImageImageImageImageImage
thezgag
Posts: 122
Joined: Tue Oct 10, 2006 7:24 pm
Location: Zagreb

Post by thezgag »

shilja wrote:Eurovizija bi se pretvorila u cirkus.
rofl.
"I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy."
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Pogledao sam sada pesmu... Strasno.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

**rem se na bilo kakav izbor pesme ili bilo chega slichnog shto bi trebalo da ima veze sa umetnoshcu, sa onakvim nachinom glasanja. te vecheri sam doshao iz kluba i stigao tachno na pochetak glasanja. za pochetak samo shto se nisam onesvestio kad sam video spisak drzava. kompletan istochni blok, jad beda i tuga evrope. vecina zemalja bivsheg sovjetskog saveza i zemlje bivshe jugoslavije :-&

onda tu krene glasanje i mi onda dobijemo najvishe glasova od bivshih jugoslovenskih zemalja i od zemalja u kojima smo najbrojnija manjina, shto zakonita shto nezakonita, a rusi i ukrajinci dobiju najvishe od sovjetskih zemalja ne bi li im se shto dublje uvukli u bulju - pretpostavljam iz podsvesno bezbedonosnih razloga. :-&

sve u svemu, zeludac mi se prevrnuo shto od idiotskih komentara shto od glasanja, shto od petardi iz komshiluka koje su mi probudili juniora. :x
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Evrovizija 2007

Post by Dawngreeter »

Awakened wrote:Iskazite svoje obozavanje Ukrainske pesme ovde.
Eto jos jednog coveka sa ukusom. Ukrainci su bili tako sjajni da nemam reci. Nije bilo sanse da pobede, ali nalazim svojevrsnim trijumfom apsurda da su dosli u finale. Svedjani i Francuzi takodje nisu bili losi, ali Ukranici su bili apsolutni 'vr.
Last edited by Dawngreeter on Mon May 14, 2007 2:17 pm, edited 1 time in total.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Izgleda da na evrosongu cudovista imaju prodju...


a pesma, pesma je bila ok...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

U nastupu orgazmicne odusevljenosti Slovenskom egzibicijom, ortak i ja smo iskopali ovaj vrh: http://www.youtube.com/watch?v=5vH7gJF-zYg

BTW. Sta to bi pa je Srbija dala Madjarskoj 12 poena? Zar cu uskoro ici na Hrabro Srce da slusam bluz?
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

devojka madjarica koliko i jozef kasa...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Post by Aman »

"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Bas zbog tebi slicnih je neverovatno vazno da ovakve pesme ostanu na vrhu Evrovizije ;)

A pesma je stvarno sjajna.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Ova Evrovizija stvarno postaje zanimljivija iz godine u godinu...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Post by Megabaja »

Kao sto rece Bubuleja u jednom filmu -... i ne znam tacno kako je isao vic, a onda ih je Srbin sve pobedio. Smejte se deco, smejte se... hahahaha ( a uopste nije smesno).
Lako je ukraincima da salju bakutu kad su pre tri godine pobedili sa polugolom cicom... Mozemo i mi Micu sledece godine da posaljemo. Pesma bi bila ona: Ti propadas, ti propadas, jer se drogiras ( u principu je bolje masterovana u studiju od Mc stojana, al je veoma slicna po konceptu).
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Meni malko nije jasna ta "mi" institucija. Posto mene do sada niko nije pitao ko treba da se salje, a sumnjam da ce poceti od sledece godine.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Kako ne? Pa ima glasanje putem SMS-a. Npr. Secam se kad sam se zezao sa momcima iz Nightshift-a onomad kad su isli na to takmicenje jer nam je jedan njihov poznanik pokazao SMS koji kaze da opcija za glasanje za njih ne radi 8)

BTW. Ko to kaze da svi glasaju samo za komsije? Evo, Holandija je najvise poena dala onom Turskom Riki Martinu. 8)
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Pa to onda nije da se neko pita nego je klasicno sakupljanje glasova. Sto je poenta ka kojoj sam polako isao, to "mozemo i mi" je pogresno jer mi ne mozemo nista. Previse su kod nas ljudi bilmezni, neobrazovani, bez i najmanjeg traga smisla za humor da bi bilo sta zaista vredno otislo na Jurovižn. Ja kazem da bi na Euroviziju trebalo da ide pesma "Ko ne posti, Rambo lomi kosti" al' sumnjam da ce to iko da podrzi.

A to ko je kome dao bodove je tek sarena laza. Sto kaze jedna prijateljica, u pitanju je najobicniji popis stanovnistva. U nasem slucaju, po Evropi ima Srba kolko volis, sve sa prazilukom u dupetu, koji bi da glasaju za "srpsku pesmu" bez obzira na to dal' im se pesma svidja ili ne. Isto vazi i za, verovatno, sve ostale zemlje. Ili barem vecinu. Sto je razlog zasto Britanci nikada nista nece postici tamo.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dawngreeter wrote:Ja kazem da bi na Euroviziju trebalo da ide pesma "Ko ne posti, Rambo lomi kosti" al' sumnjam da ce to iko da podrzi.
Pa evo ja cu. Nisam cuo pesmu, ali naziv obecava.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ja se samo moram izviniti, nije Rambo nego Konan u pitanju. A pesma se zove 06pa3 y3 o6pa3 (no svi je zovemo onak' kak' napisah u prethodnom postu :) ). Margita Je Mrtva ima gomilu pesama za download na netu, al' sad proverih i, nazalost, ovo nije jedna od njih.

No, nikoga nece boleti ako skokne do njihovog (tj. njenog, odnosno njegovog) sajta pa baci oko na ostalo sto ima za doleucitavanje (na dnu strane kod tekstova, imena pesama sa linkom su za download): http://www.coldtrinity.com/index.php?op ... Itemid=101

A poseban akcenat na maaalecni isecak jedne veoma vazne pesme (svega 15 sekundi traje, o'ma ce se downloadne): http://www.coldtrinity.com/bands/margit ... eojeda.mp3
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Cisto da jos jednom iskazem svoje divljenje ukrajinskoj pesmi, upravo sam je downloadovao. :twisted: :roll: :wink:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Killing Joke
Posts: 39
Joined: Tue Nov 07, 2006 3:04 am
Location: The Waste Land

Post by Killing Joke »

meni je Gruzija najbolja.
spot je malo tupav na momente, ali je vokalna solistica kao ispala iz mange :D

http://www.youtube.com/watch?v=EEx5mqK1vF4

ukrajinci su histerichni. to je cool.
Image
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Hehe, meni je neverovatno zabavno da isticem lokalnim 'riscenima da je Gruzija jedina zemlja u kojoj postoji pravoslavlje u izvornoj formi :D
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Awakened
Posts: 1345
Joined: Tue Mar 12, 2002 12:07 pm
Location: Under the (North) Sea

Post by Awakened »

Dawngreeter wrote:Previse su kod nas ljudi bilmezni, neobrazovani, bez i najmanjeg traga smisla za humor da bi bilo sta zaista vredno otislo na Jurovižn.
A Britanci su poslali onaj 20 godina zakasneo krs zato sto im je vecina stanovnistva intelektualna elita? Slovenija onu kicericu zbog dobro znanog osecaja za umetnost vecine stanovnistva? Madjari iz nekog drugog razloga osim toga sto je ta njihova pobedila na Idolu?

Meni se veoma svidja ovakav koncept Evrovizije "svaka zemlja pokazuje koliko su u stvari retardirani". Istina, red bi bio poslati nesto tipa "Udri Brus Li" jednom, ali kad bi svi poceli to da rade, Evrovizija ne bi vise bila ovako zabavna.
Dawngreeter wrote:A to ko je kome dao bodove je tek sarena laza. Sto kaze jedna prijateljica, u pitanju je najobicniji popis stanovnistva
Pa je. Mada reci da se sve svodi na komsije i imigrante je malko previse jednostavno. Ipak su tu glavni razlozi kulturne razlike i drugaciji istorijski razvoj izmedju istocne i zapadne evrope.
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Turčin

Post by jorgurt hlebozvak »

Awekened, a pro po onog što si rekao da je Holandija dala najviše bodova Turskoj. Pitam se, šta je to danas Holanđanin? Kad si ti zadnji put video Holanđanina, a da nije makar malo obojen? Pogledaj im fudbalsku reprezentaciju. Neko ko se zove npr. Van Bujten, je zapravo čamuga iz neke južnoafričke države. I potpuno je inkoproriran u Holandko društvo. Osim kada je u poziciji da glasa, u ovom slučaju za neku pesmu. Onda proradi ono plemensko. Pa glasa po boji. A nekom degenerisanom Valoncu, glasanje za Turčina je dokaz tolerancije i približavanja među narodima. Za Turčina, to je dokaz dominacije njegove rase. Jer bože moj, njegov kalendar kaže da on živi u 15. veku, pa je to onda u redu.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Re: Turčin

Post by Dawngreeter »

jorgurt hlebozvak wrote:Za Turčina, to je dokaz dominacije njegove rase.
Posle niza godina koriscenja foruma, sa posebnim osvrtom na forume po kojima ljudi sa dijagnozom srbstva pisu, pomislio sam da me vise nista ne moze iznenaditi. Nisam bio u pravu. Evo primi orden za naj-jebeno-retardiraniju izjavu ove godine. A veruj mi da je konkurencija zestoka.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Thael
Posts: 70
Joined: Sun Oct 24, 2004 12:02 pm
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Thael »

Da ne pominjemo to sto bi daleko pohvalnije po Srbe bilo (i mogli bi da se duvaju) kad bi mogli da budu srecni zbog uspeha svojih sunarodnika (i sunarodnica). Preporucio bih vam da potrazite novinske tekstove u Srbiji oko 1900. godine. Tada je vladalo opste osecanje rodoljublja, ali stvarnog rodoljublja, onog kad se osecas ponosno sto si Srbin. Sa sve osvrtom na bratstvo sa susednim narodima i izvestajima.

Ovo danas je vise pljuvanje iz dosade.
"Nemoj sine ni posred dzade, ni onkraj, nego 'nako..."
Isman ibn Ferizzi
User avatar
Aman
Posts: 667
Joined: Mon Mar 18, 2002 1:24 am
Location: Nezavisna republika Dorcol

Re: Turčin

Post by Aman »

Dawngreeter wrote:blablabla
i tebe bi zajedno sa ukrajincima, zakopao u zemlju pa mitraljezom sve u sesnaest. ti mora da si jedan od onih sto ne izlazi na glasanje a samo kenja kako nista nije dobro... umri...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."
User avatar
sto mu gromova
Posts: 1089
Joined: Sun Oct 23, 2005 3:29 pm
Location: blok 21

Post by sto mu gromova »

lock molim.
User avatar
raziel
Redeemer and Destroyer
Redeemer and Destroyer
Posts: 134
Joined: Sat Mar 02, 2002 6:50 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by raziel »

Ja mislim da vama treba još neki građanski rat - samo me obavestite o predviđenom danu početka, znate za vizu moram da čekam određeni period, pa da uhvatim red.
All those moments will be lost...
...in time...
...like tears...
...in the rain.

Valar Morghulis
Locked

Return to “Muzika”