TOOL U BEOGRADU!!!

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Eon Blue Apocalypse
Posts: 64
Joined: Thu Jun 16, 2005 8:20 am
Location: soon everywhere

TOOL U BEOGRADU!!!

Post by Eon Blue Apocalypse »

http://www.toolband.com/index_frames.html

znaci 5 Septembar u BGD-u samo jos nije potvrdjeno gde ce svirati dal u Areni ili negde drugde a dan pre sviraju u Zagrebu

ovo ne treba propustiti!!!
"If God is our Father," you thought, "then Satan must be our cousin." Why didn't anyone else understand these important things?
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Dakle, ko je jos bio na 'certu?
Ja sam izasao prilicno neodusevljen. Izmedju ostalog zato sto sam usao unutra 20 minuta posle pocetka koncerta (sta ti je autenticni dozivljaj koncerta u zemlji Srbiji)... I zbog pet minuta cudnih zvukova pred svaku pesmu.
Video projekcije su bile jako zanimljive i sjajno ukomponovane, mada ipak sam ocekivao nesto malcice impresivnije od ovakvog benda.
Verovatno da bih se bolje proveo na Cynicu :) ...
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
RatGod
Strvinar
Posts: 1353
Joined: Sun Jan 29, 2006 6:29 pm

Post by RatGod »

Ja sam isto bio i moram priznati meni je bilo ekstra,ovako nesto nisam ocekivao da njihova muzika i inace nije za skakanje i divljanje nego slusanje,efekti su vrhunski bili i opravdali su utisak da ce biti nesto ne vidjeno.
To sto si usao 20 min posle koncerta nema veze sa njima nego sa organizacijom i tobom ja sam se probio dosao na pocetak,cudni zvukovi pa ceo bend je cudan i poseban a ti cudni zvukovi su bili majstorstvo BASISTE,ja i dalje ne mogu da verujem sta je covek radio na tom instrumentu!

Sve u svemu odlican dozivljaj i nikako obican koncert vec spektakl!
1000 year-old lords of the walking dead? Chosen avatars of the dark gods leading horrible creatures from another dimension? Ancient members of the civilization who created the very world upon which we wage our wars? Bah! We're skittish mutant rats. We've got a bell. And we're going to ring it till your ears hurt bleed. Bitches.
User avatar
Lord
Posts: 140
Joined: Tue Mar 12, 2002 2:26 pm
Location: Singidunum

Post by Lord »

I mene su malo smarali ti efekti izmedju pesama, bolje da su
odsvirali dve tri pesme vise nego sto su to pustali.
Krivo mi sto nije pevao na Rosetta Stoned i sto nisam uspeo da slikam
one lasere zelene, bili bi odlicna pozadina za mobilni :)
I don't know about angels, but it's fear that gives men wings.
User avatar
Rat with a tool
Posts: 863
Joined: Thu Jan 06, 2005 1:07 pm
Location: World of Darkness:Belgrade

Post by Rat with a tool »

Malo se kasno ukljucujem pricu, ali jbg, net mi je tek juce proradio o.o
Elem, bilo je FANTASTICNO, totalno TooL. Organizacija jeste bila uzas, ali ono uspeo sam da udjem i to sa dovoljno vremena da odem do wc-a :D Efekti su neverovatni, a sto se tice "zvukova" izmedju pesama, lepo vi uzmite neki njihov live snimak, pa ga odgledajte.To rade svuda, sto ce reci nisu samo nas "gnjavili".Mada meni su ti tripovi odlicni :)
Sve u svemu, vredelo je para! Jedino mi je krivo sto nisu svirali Reflection :cry: Ali valjda ce biti jos prilika :wink:
Locked

Return to “Muzika”