diary

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

diary

Post by opsidiannight »

Na sta je licio Diary.
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Post by Pendargon »

Pa i nije bilo lose... Trebalo im je malo vremena da se zagreju, i poceli su sa nekim nepoznatim pesmama, ali ubrzo su ukapirali da alternativne B strane ne pale kod srba, pa su krenuli po principu daj raji narodnjaka ("She", "Plague", "the Curse"), i nakraju su svi otisli srecni. Nije bilo sjajno kao na Diorami ili Cruxshadowsima pre par godina, al decent...
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
Shunka
Jožin z bažin
Posts: 3388
Joined: Sun Nov 27, 2005 11:32 am
Location: FPU/Grifon
Contact:

Post by Shunka »

Pricao sam sa koleginicom koja je bila, i da se zakljuciti da su fanovi bili zadovoljni kako nastupom, tako izgledom pjevaca... Koji je, mora se priznati, izgledao kao Vidak.

Meni bilo zanimljivo/zabavno.
Dawngreeter wrote:ima i toga
rekurzivno glupilo
90% svega je sranje, a to ukljucuje i preostalih 10%
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Re:

Post by FEANOR »

Pendargon wrote:Pa i nije bilo lose... Trebalo im je malo vremena da se zagreju, i poceli su sa nekim nepoznatim pesmama, ali ubrzo su ukapirali da alternativne B strane ne pale kod srba, pa su krenuli po principu daj raji narodnjaka ("She", "Plague", "the Curse"), i nakraju su svi otisli srecni. Nije bilo sjajno kao na Diorami ili Cruxshadowsima pre par godina, al decent...
Bilo je prilicno dobro ali je na Diorami bilo bolje jer su momci ostavili srce na stejdzu a i njihov zvuk je ''koncertniji'' :mrgreen: ...
Sta nije u redu sa She, the Curse? To su mnogo dobre pesme - sta je trebalo da sviraju, Rumours about angels, koji je fantasticna pesma, ali nije za koncert...

Ono sto me je smorilo je cinjenica nisu svirali nista sa Psychome, po mom misljenju najboljeg albuma Dajarija kao i neusaglasenost instrumenata - bubnjevi prase, klavijature se naziru, gitare se ne cuju a i Adrijan je zakazao ...

Sve u svemu, drago mi je sto sam ih cuo uzivo i nadam se da ce ponovo doci :) ...
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
User avatar
Pendargon
Moderator bez portfelja
Posts: 2367
Joined: Thu Sep 09, 2004 5:17 pm
Location: Between Heaven and Hell... In Heaven they don't want me, but the Devil doesn't want a competition

Re: diary

Post by Pendargon »

Brate... jes' ti na nekim drogama...?
Ova tema je stara 6 meseci... :roll: :roll: :roll: :roll:
Image
ImageImageImageImageImage
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Re: diary

Post by FEANOR »

sada samo na alkoholu :mrgreen: stoji, ali skoro sam se prikljucio na forum i tako to ...
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
User avatar
lord warrior
Server Admin
Server Admin
Posts: 1169
Joined: Wed Mar 27, 2002 9:15 pm
Contact:

Re: diary

Post by lord warrior »

Feanore, ako jos jednom odgovoris na temu koja je zamrla, a da nemas nista pametno da kazes (a tema koja se bavi konertom od pre 6 meseci nema sta vise da se kaze) sledi ti ban.

Fight the Threadomancy.
Deception is a Right · Truth is a Privilege · Innocence is a Luxury
User avatar
opsidiannight
Чика Дринки
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 03, 2002 2:53 pm
Location: Beograd

Re: diary

Post by opsidiannight »

Ma pusti ga Veliki Strumfe, decko samo duuuugo razmislja. Ono, ispeci pa reci. :)
Image
"This time, next year, we'll be millionaires!"
Ko, jel' ja?
Posts: 1974
Joined: Fri Dec 02, 2005 1:50 pm
Location: ovde

Re: diary

Post by Ko, jel' ja? »

opsidiannight wrote:Ma pusti ga Veliki Strumfe, decko samo duuuugo razmislja. Ono, ispeci pa reci. :)
Tebi je bas dosadno pa si resio da ides primerom opomenutog dechka?
Locked

Return to “Muzika”