Kraftwerk... koncert na Tasmajdanu u 21h!

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Kraftwerk... koncert na Tasmajdanu u 21h!

Post by Andy »

Zaista mi je cudno da jos niko nije otvorio topic za verovatno najbolju grupu na svetu... da li ide neko na koncert veceras!? Meni je mnogo zao sto ne mogu da dodjem, ali zato ide moj brat, pa ce on da podnese report! :) Cuo sam da su sve karte rasprodate (10k), bice ludnica...

Dakle, ima li forumasha koji slusaju i prate Kraftwerk? Vasa misljenja!?
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

na koncertu je bilo DOJAJA.....

prvo muzika koja je bila odlicna, pa onda likovi.....

prvo svetleve kravate, pa robti pa na kraju svetleca odela, ko u starim dobrim sf filmovima, coooooollll!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
mrmot
aD&Das
aD&Das
Posts: 55
Joined: Fri Apr 05, 2002 2:38 pm
Location: Beograd

Post by mrmot »

Vrhunski performans. Hebiga, ljudi koji sviraju preciznu electro muziku ne mogu da imaju los koncert - njima prosto ne pada kvalitet. :D A i BG je, sudeci prema navali, ocigledno gladan hepeninga visokog profila kao sto bese ovaj - samo jos kada bi neko nekada u Srbiji naucio kako se goddamn organizuje ulazak 10k ljudi na jednu lokaciju... Ali, ne mi jos uvek sve to shvatamo kao fudbalsku tekmu i kao da su posetioci koncerta stoka navijaci... :evil:
I like you. You got balls. I like balls.
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Organizacija je stvarno bila uzas.

Ali zato koncert... covece. Potpuno neopisivo. Cak sam kupio i onu drecavu Stop Radioactivity majicu, koja je prvi ne-crni odevni predmet koji posedujem :D
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ipak je najgori bio izlazak iz donjeg deli, nisu otvorili kapiju, pa su se ljudi pentrali po zidovima 8O 8O 8O 8O
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Dawngreeter
Posts: 2616
Joined: Sun Apr 21, 2002 12:05 am
Location: Villa Straylight
Contact:

Post by Dawngreeter »

Ja sam uredno cekao da svi izadju pre nego sto pokusam da se uputim napolje. Nisam veliki fan rulja, radije cu stajati pola sata nego se gurati sa znojavim bilmezima.
Is it bright where you are? Have the people changed? Does it make you happy?
Image
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

neznam ja sam se polako kretao ka izlazu,sa ortacima, ali smo onda od jedno zastranili ka standu sa pivom
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Sta da vam kazem... osim BLAGO VAMA! :) :D

Burazer mi je pricao kako je bilo i sve, ja samo slusam i ne mogu da verujem sta sam propustio! :cry: Bio je to spektakl za pamcenje...

Btw, na b92 forumu je neko postavio slike (sa mobilnog), da li je neko slikao kraftwerk ili mozda pravio one filmice od 10 sek.??? Ako ima takvih, neka postave neku sliku, bilo bi super...
User avatar
Rover
Posts: 1150
Joined: Fri Feb 13, 2004 6:46 pm
Location: In DooRs

Post by Rover »

ovi moji ortaci su slikali, ali jos nisam video slika(sa mobilnog naravno, nekom liku oduzeli aparat na ulazu)
"I like my women like i like my cannons: Big, Loud and full of fire"
User avatar
Soundwave
Posts: 11
Joined: Tue Jul 20, 2004 9:48 am
Location: KG

Post by Soundwave »

Koncert je bio vise nego sjajan. Isao sam (nazalost) sam , ali dozivljaj je bio vrhunski bez obzira. Mene su Vitamin, Radioactivity i trip : Numbers + Computerworld odusevili !!! Pocetak koncerta je isto bio dobar (Man-Machine) dok sam se (i to zesce) smorio uz Tour de France i malo razocarao za Expo 2000 (mada sam tada kupovao majicu sa turneje). Ipak, najjace reakcije su bile vezane za pojavu malih lekica i ampula za Vitamin i odusevljenje celokupne publike kada su se na sceni prvo pojavili roboti a kasnije oni u "zelenim" kostimima (ili odelima). Bilo mi je krivo sto nisu izasli na bis, ali ono sto su pruzili je bilo vise nego izvrsno (mene je odusevila cinjenica da su i njih 4-ica "kuvali" zajedno sa publikom), i to za samo 600 kinti...
Cries and screams are music to my ears.
User avatar
Soundwave
Posts: 11
Joined: Tue Jul 20, 2004 9:48 am
Location: KG

Post by Soundwave »

Rover wrote:ovi moji ortaci su slikali, ali jos nisam video slika(sa mobilnog naravno,
Ja imam 11 slika sa mobilnog (uhvatio sam natpise RADIOACTIVITY i COMPUTERWORLD) :mrgreen:
Rover wrote:...nekom liku oduzeli aparat na ulazu)
koji bolid, ne mogu da verujem sta je probao... :applause:
Cries and screams are music to my ears.
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Nije bolid sto je probao, nego sto nije uspeo... heee, heeeee, SW, rekoh ti da prestanes sa izazivanjem kajanja u meni, trebalo je ici na Kraftwerk, bez obzira na sve te silne ispite :cry:
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Soundwave
Posts: 11
Joined: Tue Jul 20, 2004 9:48 am
Location: KG

Post by Soundwave »

Corvin wrote:Nije bolid sto je probao, nego sto nije uspeo... heee, heeeee, SW, rekoh ti da prestanes sa izazivanjem kajanja u meni, trebalo je ici na Kraftwerk, bez obzira na sve te silne ispite :cry:
Stavka br. 6,napisana na poledjini ulaznice : U koncertni prostor nije dozvoljeno unošenje opreme za snimanje zvuka i slike.
(ovo je ovako crnim slovima odstampano na karti)

Ako je kupio kartu (na vreme) ovo je morao da procita, bez obzira.

A sto se tice tvog neodlaska na KW, ne znam sta da ti kazem... Bar si skinuo ispit sa ledja i (malo) opustenije ces poceti sa pripremama za EXIT 05 :wink:
Cries and screams are music to my ears.
User avatar
Soundwave
Posts: 11
Joined: Tue Jul 20, 2004 9:48 am
Location: KG

Post by Soundwave »

Ovo su sve slike sa koncerta, za sve one koji (nazalost) nisu otisli, a koje se mogu naci na domacim sajtovima :

Image

Image

Image

Image
Cries and screams are music to my ears.
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Hehe, pa uvek i na svakom ozbiljnom koncertu je zabranjeno unosenje opreme za snimanje, ali to me nije sprecilo da dodjem iz madjarske sa Bruce-ovim slikama :-)
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
Locked

Return to “Muzika”