Petak, 29. 01. 2010 u 22h, bend Porphyria u klubu Underworld

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Petak, 29. 01. 2010 u 22h, bend Porphyria u klubu Underworld

Post by FEANOR »

Image

I eto, moji drugovi muzikanti i ja imamo čast da Vas pozovemo na naš prvi koncert (svirke smo imali i pre :D ) u klubu Underworld... svi ste pozvani i svi dobrodošli! :) ... Za one koji ne znaju, klub se nalazi u podzemnom prolazu kod Vukovog spomenika... malo ga je teže naći, ali ima čak i nekakva tabla sa putokazom... vidimo se :D
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
User avatar
Megabaja
Baja
Posts: 2914
Joined: Thu Jan 30, 2003 12:28 am
Location: Karaburma

Re: Petak, 29. 01. 2010 u 22h, bend Porphyria u klubu Underworld

Post by Megabaja »

svaka cast feanore. nadam se da cete imati dosta gostiju...
Pamti, pa vrati...

Ignorance is bliss.
Cypher, Matrix

Pazi, vidi, kockica ima 6 strana, a terminator gine samo na 1... by Chomie
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Re: Petak, 29. 01. 2010 u 22h, bend Porphyria u klubu Underworld

Post by FEANOR »

Pa, hvala, ali mislim da je dosta prejaka reč :D Verovatno će ponovo dobar deo publike činiti naši drugovi, drugarice, kolege, devojke i ostali nama bliski ljudi... nadamo se da će makar neki ljudi sa strani doći, ipak smo se icimali da zalepimo plakate, podelimo flajere i u suštini solidno izreklamiramo nastup...
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
User avatar
PeraNekron
Posts: 2231
Joined: Thu Mar 13, 2008 11:31 am
Location: Rov 202

Re: Petak, 29. 01. 2010 u 22h, bend Porphyria u klubu Underworld

Post by PeraNekron »

Simpaticno. Zanimljiv vam je naziv benda.
Mind Uploader wrote:... Kazem ja da je Pera isti Darth Vader, samo bez te moralne dubine...
Hypodermic wrote:Da nije robotech-a ne bih bio ovakakv kakav jesam!
Giga wrote:Realno, sasvim je logicno da mogu bez problema da ih bace sa par stotina metara i da budu prilicno sigurni da tom land raideru nece biti nista
igor wrote:jako je tesko uzimati puno poena jer se igra po knjizi.
User avatar
FEANOR
Posts: 74
Joined: Sun Mar 23, 2008 3:55 pm

Re: Petak, 29. 01. 2010 u 22h, bend Porphyria u klubu Underworld

Post by FEANOR »

Iskreno, meni je malo bezveze O:)
"The surest way to corrupt a youth is to instruct him to hold in higher esteem those who think alike than those who think differently"... Friedrich Nietzsche, genius of mankind
Locked

Return to “Muzika”