Da li cemo na Svetsko (Kosaraka)!

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Da li cemo na Svetsko (Kosaraka)!

Post by cephalid »

Trebalo bi da se kvalifikujemo ali sve je moguce sta vi mislite o ovome!
I sta mislite kolike su nam sanse i ako udjemo!
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Ako pogledas FIBA rang listu, videces da smo i dalje 2. reprezentacija sveta (708 bodova). 1. je, naravno, USA sa 836, a Argentinci su jako blizu sa 700 bodova na 3. mestu. Najinteresantnija stvar u ovoj prici je da smo na rang listi nazvani JUG, a ne SCG, a u FIBA-i kazu da su razlog tome "stare zasluge", misleci naravno na sve sto je SRJ uradila na EP i SP ranijih godina...

Ccc... srecom, dali su nam sansu da idemo u Japan naredne godine, ali sigurno ne zahvaljujuci Radmanovicu & Co. :roll:
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Bice dobro videti nas kako igramo na Svetskom,moze opet da dodje do ponizenja :lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

pa vidi,mi da bismo otisli na sp,moraju da nam udele oni specijalnu pozivnicu.e sad tu su i turci,italijani...naravno tu su i propali svetski prvaci(mi).ostaje da se vidi da li ce se fiba smilovati i udeliti nam pozivnicu.ako ne,videcemo...
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Mutant wrote:pa vidi,mi da bismo otisli na sp,moraju da nam udele oni specijalnu pozivnicu.e sad tu su i turci,italijani...naravno tu su i propali svetski prvaci(mi).ostaje da se vidi da li ce se fiba smilovati i udeliti nam pozivnicu.ako ne,videcemo...
Italijani su nam glavni konkurenti za "wild card". Tu su i Juzna Koreja i jedna africka drzava. Dakle, to su glavni kandidati, ima ih jos, naravno. Trebalo bi da se dodele 4 wild karte, ako se ne varam. Iskreno, i pored ovih blamaza (OI 04' i EP 05'), ipak ocekujem da i SCG dobije tu propusnicu za SP u Japanu.
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Pa po nekoj logici trebalo bi da dobijemo propusnicu!
Ako ne dobijemo bice to najvece ponizinje od nepamtim kad!
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

ne zaboravite ep u svedskoj...verovatno cemo dobiti pozivnicu,a ako ne,onda jbg ko sto ti kazes ceph bice to najvece ponizenje
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Bas me zanima ko ce biti novi trener,sta vi mislite ko ce biti novi trener?
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

hmm da mene pitaju ja bih zvao svetislava pesica jer covek je genije.vujosevica ne bih stavio za trenera ni u snu.e sad postavlja se pitanje ko ce hteti da trenira onu bandu od nase reprezentacije...
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Ja bi stavio Dudu Ivkovica ali on je rekao da nece da trenira nasu Rep(normalan covek)
Tako da sad neznam koji ce biti trener :roll:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

cephalid wrote:Ja bi stavio Dudu Ivkovica ali on je rekao da nece da trenira nasu Rep(normalan covek)
Tako da sad neznam koji ce biti trener :roll:
Sale Nacionale. :)
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Bilo bi cool 8) 8) 8) 8)
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
jorgurt hlebozvak
Posts: 449
Joined: Mon Nov 29, 2004 1:07 pm

Pozivnica

Post by jorgurt hlebozvak »

Cephalid: "Pa po nekoj logici trebalo bi da dobijemo propusnicu!
Ako ne dobijemo bice to najvece ponizinje od nepamtim kad!"

Ne bih se mogao sloziti sa ovim. Mislim da je postenije i dostojanstvenije a i pametnije za nasu kosarku da ne dobijemo pozivnicu. To mi lici na milostinju. Tipa: "Ajte i vi mali Srbi, da nas malo zabavite" Nismo mi u ovom trenutku neko ko ima ugled ni zasluge. Bolje je za nas da malo oladimo da se saberemo i krenemo ispocetka. Pa da za jedno 3, 4, godine ponovo budemo u vrhu. Odlazak u Japan bi bio silovanje. I bacanje prasine u oci za slucaj da tamo sa drugim selektorom stignemo do polufinala. Onda bi smo svi poverovali da je sve u redu, a da samo Obradovic ne valja. Pa se bagra iz Kosarkaskog saveza izvuce. Ne valja kompletna kosarkaska organizacija. Ne valja Jadranska liga. Ne valja ni domaca liga. Prvo reoranizacija kosarkaskih institucija, pa onda promene u reprezentaciji.
orks rules!!! Osim kad to nije slučaj.
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Nije bas toliko strasni koliko ti mislis


1.Treba nam selektor visokog kvaliteta (koji ce da odabere 5 najboljih na terenu koji bi ginuli za nasu naciju makar bili svi iz mlade rep)
2.Treba nam reoorganizacija prvenstva
3.Treba neko lepo sesti sa svim igracima i popricati o kolektivnoj igri ocigledno igraci neznaju sta je to 8)
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Sve to stoji, ali imamo problem kod 1. -> nijedan selektor "visokog kvaliteta" nije toliko lud da preuzme reprezentaciju u rasulu...
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Da to sam zaboravio da kazem,zato se plasim ko ce nam biti trener posto svi najbolji nisu hteli da se prihvate posla :cry:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
Misa
Administrator
Administrator
Posts: 51
Joined: Sun Mar 03, 2002 8:38 pm
Location: Beograd

Post by Misa »

Dobro bi bilo za nasu kosarku da ne odemo u Japan i da preskocimo jedno veliko takmicenje. Takodje bi bilo dobro za ovu blesavu naciju da se malo smiri, da shvati da postoje porazi u sportu i da se ne prima na onakve gluposti tipa "Evropo nastavi da treniras"...

Uostalom, boli me uvo, idem ja do Nemacke na leto 8)
Srbija me ubija
User avatar
gile
Posts: 241
Joined: Fri Jul 09, 2004 12:45 am
Location: zemlja leblebija

c

Post by gile »

Miso bilo bi lepo da vi odete u japan..... :wink:
to be or not to be.....that is a question...now
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Bolje da cela reprezentacija prestane da se bavi kosarkom i da se oproba mozda u vaterpolu :lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

I dobismo wild card ...
Pa nek nam je sa srecom :lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
Locked

Return to “Sport”