SP Kvalifikacije - Grupa 7

Moderator: Moderators

Locked
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

SP Kvalifikacije - Grupa 7

Post by Andy »

Posle jucherasnje pobede na Litvanijom od 2:0 (Kezman i Vukic), ostaje nam samo utakmica sa BiH za definitivan odlazak u Nemacku 2006. Licno, nadam se da necemo uprskati sve u zadnjoj utakmici, ali pred 50k navijaca, to je prakticno nemoguce. :) Realno, da li ce ove kvalifikacije imati srecan kraj (racunam da je Spanija vec pobedila u San Marinu sa 22:0)?
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

pa vidi nama treba makar bod da prodjemo dalje(ako uspemo da zadrzimo bolju gol razliku u odnosu na spance).al ipak mislim da cemo da razbijemo bosance jedno 3:0 i da odemo na to sp i makar nesto uradimo,jer dugo nismo imali ovakav tim.
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Mutant wrote:pa vidi nama treba makar bod da prodjemo dalje(ako uspemo da zadrzimo bolju gol razliku u odnosu na spance).al ipak mislim da cemo da razbijemo bosance jedno 3:0 i da odemo na to sp i makar nesto uradimo,jer dugo nismo imali ovakav tim.
Mislim da moramo da pobedimo, Spanci ce naduti San Marino, u to nema sumnje... a sto se prognoze tice, thumbsup, slazem se u potpunosti... :)

@Bager: ne brini, reprezentacija nema PFC-ov kompleks, mi smo sa Tikvom vec ispricali nasu pricu... :(
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Imamo VELIKE SANSE DA PRODJEMO DALJE.Ako sad ne prodjemo dalje neznam stvarno kad cemo,sastav imamo fenomenalan ja misli da samo 4 igraca iz nase lige ili 3 igraju u domacem prvenstvu, sve zvezde.Igramo kolektivno ,lepo,imamo volju,mislim da bi trebalo a bijemo Bosnu jedno 2:0 :lol:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

cephalid wrote:Imamo VELIKE SANSE DA PRODJEMO DALJE.Ako sad ne prodjemo dalje neznam stvarno kad cemo,sastav imamo fenomenalan ja misli da samo 4 igraca iz nase lige ili 3 igraju u domacem prvenstvu, sve zvezde.Igramo kolektivno ,lepo,imamo volju,mislim da bi trebalo a bijemo Bosnu jedno 2:0 :lol:
Ah... dozvoli da te ispravim u nekoliko sitnica: nasha reprezentacija nema nijednu zvezdu. Verovatno mislis da je (recimo) Stankovic zvezda (Evropskog fudbala). Ali, nije. Uporedjivati Stankovica (ili Kezmana ili Krstajica itd.) sa, npr. Gerrardom, Eto'om ili Maldinijem je smesno. Mi smo tim (dakle, tacno, igramo kolektivno ali i bez ijedne prave zvezde Euro fudbala), i to je ono sto je najvaznije. Ako svi igraci dobro saradjuju na terenu, nije bitno koliko su popularni u klupskom fudbalu. Vazno je da u reprezentaciji dobro odradjuju svoj posao, a svi su do sada bili odlicni i pokazali na terenu da tim pobedjuje. Ostaje i ta utakmica sa BiH, koju mislim da dobijamo pre svega zbog domaceg terena, ali i cinjenice da oni igraju bez svojih glavnih igraca, Salihamidzica i Barbareza (ostaje im jos Elvir Boljic kao glavni adut). Dakle, sve je na nasoj strani, a iskreno, ne sumnjam u pobedu.
User avatar
shilja
Posts: 304
Joined: Wed Oct 08, 2003 10:53 pm

Post by shilja »

Kada nebi pomislio na sve nase zvezde ko sto su bile one u kosarci mozda bi i verovao u nesto. Ovako, dok se utakmica ne zavrsi, nista!
"There are times when destiny calls forth a people and demands an action. Now is the time. We are the people. This is our action. Charge!"
"Sanity? Worthless things like that, I would not have as long as I can remember."
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Andy ne slazem se sa tobom ne mozes da kazes da Kezman nije zvezda koliko ga god mi mrzeli on igra trenutno dobro i igra u Atl.Madridu gde je sjajno poceo to je jedna zvezda definitivno ,Dejan Stankovic koji igra standardnoj postavi za Inter nemozes da kazes da nije zvezda :o ,Gavrancic koji kontrolise celu odbranu zajedno sa Vidicem sa Krstajicem sa Vukicem to je jedan poprilicno dobar tim koji saradjuje odlicno kao i sto rezultati govore 1 primljen gol (najmanje primljenih golova od svih reprezentacija) 8)
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Cephalide kuco stara, prosto si mi nedostajao....

Zvezda je igrac za kog mozes komotno da kazes da kada ne igra za svoj klub (a to je neki veliki klub), da onda taj klub ima hendikep. Tako je kada Totti ne igra za Romu, ili Ronaldinjo za Barsu.... Kezman.... Stankovic...

P.S. Ko je rekao da ja mrzim Kezmana?
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Dal ce mi doci cas slobode?Vreme je vreme,ja joj klicem;Cekam i bludim pored vode;Jedrima ladja masem,vicem Pod rizom bura,s ovih gora,po raspucu sirokog mora.
Pa de si ti Corvinu dugo te nije bilo :lol:
Necu sad da se uplicem u rasprave sa tobom oko toga ko je zvezda jer zvezda je samo jedna CRVENA

Mozda me nisi dobro razumeo Corvin Kezman je trenutno najveca zvezda u Atl.Madridu nisam mislio zvezda nad svim zvezdama :wink:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Idemo u Nemacku!!!!!!!!!! :D :D :D
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

mogli smo i 5:0.koliko smo sansi imali,koliko smo samo dominirali na terenu.cak nas je grk zakinuo za cist penal.al nema veze IDEMO U NEMACKU!!!
SRBIJA DO TOKIJA!!!!
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Nemacko dolazimo da osvojimo Svetsko prvenstvo!
Zamislite samo nas na postolju 8)
Imamo realne sanse da doguramo daleko :wink:
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

pa vidi,zaista bismo mogli da uradimo nesto ozbiljnije na tom prvenstvu.imamo odlican tim,svi igraju kao ekipa(a ne kao oni kosarkasi)
da nam je igrao stankovic sinoc bilo bi 5:0.mada mozda je mogao i milosevic,al petkovic umesto da zameni zigica koji se nije bas nesto pokazao,on uzme i zamnei kezmana i to onim glavonjom ilicem koji ne moze prazan gol da pogodi sa pola metra.
sve u svemu,to je iza nas sad slavimo i cekamo sp.moja predvidjanja za finale scg-brazil 3:0 :wink: :twisted:
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
Corvin
Posts: 378
Joined: Thu Jun 03, 2004 9:28 am
Location: Valjevo

Post by Corvin »

Zigic je igrao kao kralj, namesti go covek, cak su ga i grobari hvalili sinoc, lol. Nego, zao mi zbog onog crvenog.......

Svaka cast momci

Cephalide, macko, jeste samo jedna CRVENA
A verovao sam mu kao bratu, sto znaci nimalo...

Chuck Norris can touch MC Hammer
________________
Bobbisha wrote: Njemu bi zena trebala samo da sklanja sve ove pixle i knjige koje ostavlja u klonji
User avatar
Mutant
Posts: 78
Joined: Sun Apr 20, 2003 8:17 pm
Location: kblo 70

Post by Mutant »

pa dobro namesti gol al ja govorim o drugom poluvremenu.da je ubacio savu milosevica pa da on i kezman smeste jos koji bosancima,to bi bilo lepo......
"...prosecna naseljenost svih planeta Vaseljene ravna nuli.Iz ovoga sledi da je naseljenost citave Vaseljene takodje ravna nuli,a ljudi koje mozda srecete s vremena na vreme samo su proizvod vase bolesne maste!"
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Vazni je da smo mi prosli direktno a to ko je trebao da udje a ko ne to je sve nebitno 8)
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Zigic - dobra utakmica, pokazao je da on treba da igra u spicu sa Kezmanom.

Savo - svaka mu cast za sve do sada, ali mislim da bi poziv u repku za SP trebalo da dobije Lazovic, koji je u U21 repki pokazao svoj kvalitet.

Ilic - poveo bih ga u Nemacku, da sam Petkovic. Kada mu ide, ide mu. :)
User avatar
Volrath
Posts: 36
Joined: Wed Dec 10, 2003 2:56 pm
Location: Beograd

Post by Volrath »

Ljudi utakmica je bila losa ne normalno!! Ni BiH ni SCG nisu igrali nes extra, utakmica je bila dosta fer, ali ono sto se na tribinama dogadjalo je stvarno sramota... :(
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

Da ne otvaram novi topic za dz - mladi pobedili Hrvatsku 3:1 (da li je neko bio da gleda, btw?). Odlican Vucinic sa 3 gola. Ali zavrsili smo sa 9 igraca, jer su crveni (zasluzeno) dobila 2 idiota - Jankovic i Lazovic. Srecom, sa ovom pobedom imamo dobre sanse za uspesan prolazak kvalifikacija... :)
User avatar
cephalid
Posts: 202
Joined: Wed Jul 21, 2004 8:05 pm
Location: Jagodina

Post by cephalid »

Neznam sta da kazem.Vicinuc je najbolji mladi igrac.Covek prosto dere.Lepo ga lece iztreniralo 8)
It was midnight on the Daru Plains,yet it seemed the sun was rising

Image
srebrni vitez
Posts: 472
Joined: Tue Jan 25, 2005 4:41 pm
Location: Stojni Beograd

Post by srebrni vitez »

Andy wrote:...Ali zavrsili smo sa 9 igraca, jer su crveni (zasluzeno) dobila 2 idiota...
Ц, ц, ц... Види се да не припадаш објективној домаћој публици. Наиме, наши храбри момци НИКАДА не добијају оправдано ни жуте картоне, а камоли црвене. А ако их и добију, то само говори о судијском основном непознавању правила игре, а судија је ту да иста спроводи, а најчешће на нашу штету. :)
User avatar
Andy
Posts: 268
Joined: Sat Jan 10, 2004 2:14 am
Location: Jagodina

Post by Andy »

srebrni vitez wrote:
Andy wrote:...Ali zavrsili smo sa 9 igraca, jer su crveni (zasluzeno) dobila 2 idiota...
Ц, ц, ц... Види се да не припадаш објективној домаћој публици. Наиме, наши храбри момци НИКАДА не добијају оправдано ни жуте картоне, а камоли црвене. А ако их и добију, то само говори о судијском основном непознавању правила игре, а судија је ту да иста спроводи, а најчешће на нашу штету. :)
Lazovic i Jankovic su idioti koji su umislili da su bog i batina u reprezentaciji. Ako udaranje pomocnog sudije nije za crveni karton, onda ja stvarno ne znam sta je. A sudija je gori balvan od nijh dvojice zajedno. Tom Austrijancu licno ne bi dozvolio da sudi ni utakmice opstinske lige.
User avatar
Ratamon
Posts: 50
Joined: Mon Jan 23, 2006 12:36 am
Location: Pancevo

Post by Ratamon »

Ljudi sta kazete za grupu sto smo je dobili na SP u Nemackoj???
User avatar
Illidan
Posts: 47
Joined: Fri Nov 04, 2005 7:37 pm
Location: SD

Post by Illidan »

Ljudi sta kazete za grupu sto smo je dobili na SP u Nemackoj???
smajli ce reci za mene
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
!|_|_!C|@N

Remember to keep yourself alive there is nothing more important than that
Afeni Shakur

http://www.darkthrone.com/recruit.dt?ui ... 0311T30362
User avatar
Iskusinjo
Posts: 338
Joined: Mon Feb 16, 2004 10:34 pm
Location: Novi Sad

Post by Iskusinjo »

Moja prognoza

SiCG-Argentina 2:0
SiCG-Holandija 1:1
SiCG-Obala Slonovače 2:1

IDEMO DALJE

BOG JE SRBIN,POMOĆI ĆE


Image
Locked

Return to “Sport”